سریع CPAP راهنمایی تعمیر و نگهداری

[ad_1]

خود را CPAP است که شریک زندگی خود را در سفر خود را به راحتی. آن را محکم قطعه از تجهیزات است که با شما باقی بماند برای مدت زمان طولانی اگر شما نیاز به زمان برای تمیز کردن آن استفاده و حفظ آن را به درستی. در حالی که تمیز کردن بخش صدا ممکن است خسته کننده به شما وجود دارد بسیاری از راه به منظور ایجاد این فرایند تمیز کردن آسان و شادی بخش.

(1) با استفاده از اسپری های تمیز کردن آسان

به جای داشتن به خیس کردن ماسک خود را هر زمان به شما استفاده از آن را به نگه داشتن آن را تمیز و تازه بو شما می توانید انتخاب کردن به استفاده از تمیز کردن آسان اسپری به جای. این اسپری های تمیز کردن هستند بسیار در دسترس و بهترین آنهایی که هستند و حتی رایحه در رایحه مرکبات. این نه تنها وجود دارد برای کمک به شما در تنفس شیرین تازه بو هوایی آن را نیز کمک می کند تا ضد عفونی کردن ماسک قبل و بعد از شما از آن استفاده کنید. همه شما باید انجام دهید این است که دعا دور و شما انجام می شود برای تعمیر و نگهداری برای روز.

(2) استفاده از دستمال مرطوب و مرطوب ساخته شده به طور انحصاری برای استفاده از CPAP

درست مثل تمیز کردن اسپری, دستمال مرطوب و مرطوب ساخته شده به طور انحصاری برای CPAP استفاده و نیز تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس است. مانند معمول مرطوب دستمال مرطوب تخصصی تر تنها این دستمال مرطوب و مرطوب ساخته شده به طور خاص برای CPAP تمیز کردن. این نیز می آید معطر اشکال با بهترین بودن در مرکبات به شما می دهد که خوب و تازه فرستاده شده به شما به عنوان استفاده از ماسک خود را. شما می توانید این را به سرعت پاک کردن خاک از ماسک و سایر نقاط CPAP واحد خود را.

(3) نگه داشتن فیلتر دستی

البته برای تعمیر و نگهداری سریع نگه اضافی و جایگزینی فیلتر دستی. وجود دارد, البته, دو فیلتر در ماشین CPAP. که یکی از فوم فیلتر, که طول می کشد واقعا طولانی قبل از آن نیاز به جایگزینی دارد و همچنین کاغذ فیلتر که نیاز به جا شود هر روز. نگه داشتن این تعویض دستی.

(4) ذخیره آن در یک مکان امن

شما را پیدا خواهد کرد که وجود دارد کابینت های ساخته شده به طور خاص برای CPAP سازی. اگر شما را پیدا کند نیاز به این خرید به طور جداگانه از واحد خود را, شما به راحتی می توانید فقط در یک فضای کشو یا کابینت در حال حاضر در دسترس در صفحه اصلی.

مذهبی نگهداری می رود راه طولانی. همیشه به یاد داشته باشید برای نگه داشتن واحد خود را تمیز.

[ad_2]