سخنگوی فدراسیون فوتبال: رفت و برگشت‌های اساسنامه میان فدراسیون و فیفا ادامه دارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیرمهدی علوی درباره اینکه گفته شده فیفا بیش از 80 ایراد به اساسنامه ارسالی فدراسیون فوتبال گرفته است، گفت: اعداد مختلفی مطرح شده است. این اساسنامه میان فدراسیون و فیفا در تبادل است و نمی‌توانیم عددی را تایید یا تکذیب کنیم، اما شایعاتی در این باره مطرح می‌شود. به نظر می‌رسد همکاری در رسانه‌های گروهی به فدراسیون فوتبال کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه مراحل مربوطه در جریان است و مکاتبات با سرعت انجام می‌شود، گفت: نظرات فیفا هم اعمال می‌شود تا با جمع‌بندی نهایی، تعامل با نهادهای بالادستی و البته انجام مراحل قانونی مربوط به قانون داخلی، اتفاقات خوبی بیفتد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اصرار این فدراسیون بر حضور وزیر ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون خاطرنشان کرد: مطالب درباره اساسنامه را نمی‌توان در زمان کوتاه بررسی کرد. در همه سال‌های گذشته همراهی وزارت ورزش و جوانان وجود داشته و این همراهی، بسیاری از مشکلات را حل کرده است. ساختار ورزش و فوتبال کشور به سمتی است که تداوم همکاری می‌تواند خیلی کمک کند.

علوی که با «شبکه خبر» گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: از 18 فروردین که هیئت‌رئیسه فدراسیون کارهای مربوط به اصلاح اساسنامه را انجام داد، بر اساس جدول زمان‌بندی پیش می‌رود و رفت و برگشت‌های اساسنامه ادامه خواهد داشت تا کار به سرمنزل مقصود برسد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link