روزگار کابوس‌وار رژیم صهیونیستی؛ وحشت از عملیات در شمال و نگرانی از موشک در جنوب- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم روزنامه معاریو صبح امروز جمعه در گزارشی از شمال فلسطین اشغالی اعلام کرد ارتش (صهیونیست) از بیم عملیات حزب الله همچنان و حداقل برای چند هفته آینده در آماده باش باقی خواهد ماند.

این رسانه عبری زبان به نقل از فرماندهی منطقه شمالی ارتش صهیونیستی خبر داد با وجود آن که اطلاع دارند حزب الله قصد انجام اقدام نظامی را دارد، اما اطمینان دارند مبارزان حزب الله به غیر نظامیان و اهداف غیر نظامی حمله نکرده و تهاجم آنها علیه یک هدف نظامی خواهد بود.

گفتنی است از زمان اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن یکی از اعضای حزب الله که در جریان حمله هوایی به سوریه به وقوع پیوست نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی در وحشت به سر برده و بارها با یکدیگر و یا با بوته زارهای اطراف خود درگیر شدند.

از سوی دیگر شبکه 7 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز شامگاه پنج شنبه در گزارشی اعلام کرد احتمال یک رویارویی نظامی با نوار غزه قوت بیشتری گرفته است.

این شبکه تلویزیونی عبری زبان در پایگاه اطلاع رسانی خود  به نقل از منابع آگاه خبر داد : تلاش های تل آویو برای آرام کردن مبارزات گروه های فلسطینی ناکام مانده و طرح آرام سازی در مقابل آرام سازی اش به عنوان جایگزینی برای آرام سازی در مقابل رفع محاصره با شکست مواجه شده است.

به گفته این شبکه روز جمعه (امروز) احتمال افزایش تنش در غزه بسیار زیاد است به ویژه اینکه تلاش های فرستاده ویژه قطر برای متوقف کردن مبارزه فلسطینیان به ویژه به کارگیری بالن های آتش زا هم با شکست مواجه شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link