روحانی: کرونا بی‌اعتباری رسانه‌های بیگانه را روشن کرد- اخبار مجلس و دولت ایران – اخبار سیاسی تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر امروز(دوشنبه، 27 مرداد 99) در جلسه‌ای با مدیران ارشد صداوسیما،گفت: در اوایل موج دوم کرونا، رسانه‌های فارسی زبان معاند در  شروع به تبلیغ این موضوع کردند که این هم ناکارآمدی نظام ایران است، زیرا می‌بایست تعطیلات را یک ماه دیگر ادامه می‌دادند و کار را زود شروع کردند. بعد که همه آن کشورها با موج دوم روبرو شدند، یک رسوایی برای آن رسانه‌ها و تبلیغات‌شان به بار آمد.

وی افزود: کرونا برای مردم ما روشن کرد که رسانه‌های بیگانه فارسی‌زبان چقدر بی‌اعتبار هستند. این از نکات مهمی بود که مردم به رسانه ملی اعتماد کنند و به رسانه‌های بیگانه به تردید بنگرند.

رئیس‌جمهور تأکید کرد: صدا وسیما نزد مردم از جایگاه خاصی برخوردار است، صداوسیما، صدای نظام و سیمای نظام است؛ یعنی وقتی صداوسیما حرفی می‌زند، دنیا به‌ عنوان خبری که مورد قبول نظام هست، آن را می‌شنوند.

حجت‌الاسلام روحانی ادامه داد: اگر یک روزنامه یا سایتی حرفی بزند و یا حتی خبرگزاری‌های رسمی، باز جایگاه رسانه ملی را ندارند.

وی اضافه کرد: در همین مقطع کرونا، کارمان را با کار همسایگان و سایر کشورهای دنیا و یا با مقاطع دیگر کشور خودمان مقایسه کنیم، موفقیت‌ها و عدم موفقیت‌ها قابل سنجش است.

رئیس‌جمهور تأکید کرد: بی‌تردید نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران در حادثه کرونا درخشیدند، این عملکرد به‌گونه‌ای بوده که نمی‌توانیم بگوییم ما نسبت به کشورهای دیگر در مواجهه با کرونا، کم و کسری‌ای داشته‌ایم.

این خبر تکمیل می‌شود…

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link