رفتن بر روی جاده برای برخی از جدی دوچرخه سواری در کوهستان

[ad_1]

کاملا وجود دارد هیچ چیز مانند رفتن بر روی جاده و با وسیله نقلیه خود را و سفر به برخی از زرق و برق دار آهنگ جایی شلاق کردن دوچرخه خود را و سپس انجام یک نقطه از دوچرخه سواری در کوهستان. اگر شما یک دوچرخه کوهستان و سپس شما می رویم به نیاز به سر کردن در جاده ها است. در این صفحه من می خواهم به اجرا شما را از طریق یک زن و شوهر از چیزهایی که شما نیاز به فکر می کنم در مورد زمانی که رفتن به آن سفر.

اولا, شما می رویم به نیاز به گرفتن یک ایده از نوع محل شما می خواهید به سر. شما می توانید این کار را در چند راه. در گذشته من استفاده می شود را انتخاب کنید تا اختصاصی دوچرخه کوهستان مجلات و یک تلنگر از طریق صفحات. بیشتر شامل یک نمایشگاه چند نقشه از مسیرهای پیاده روی. اما بیشتر از این نمی شد محلی است. امروزه شما می توانید فقط سر و دریافت آنلاین انواع مشاوره. فراموش نکنید که برای چاپ کردن برخی از نقشه ها. شما می رویم به نیاز به آنها را دنبال کنید.

در حال حاضر بسیاری از مردم خارج وجود دارد فقط با خود دوچرخه کوهستان و یک بیت از تجهیزات ایمنی. شما می توانید انجام این کار. اما اگر شما جدی در مورد دوچرخه سواری در کوهستان, سپس شما ممکن است بخواهید به یک زن و شوهر از موارد اضافی در جاده ها با شما. آن را به این سفر نه تنها امن تر اما این است برای رفتن به یک معامله بزرگ لذت بخش تر است.

• دنباله خود را در نقشه. ما در حال حاضر تحت پوشش این. شما نیاز به دانستن که در آن شما در حال رفتن که دنباله. بدیهی است که شما می خواهید به نقشه راه بیش از حد اگر شما به کاوش در آن منطقه قبل از.

• یدکی تیوب برای چرخ خود را. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آن را می تواند!

• دوچرخه تعمیر کیت. این شامل یک پمپ چرخ; سوراخ تعمیر کیت های مختلف و ابزارهای مفید.

• تلفن همراه خود را فقط در مورد شما نیاز به در تماس گرفتن با کسی.

• یک کیت کمک های اولیه. من مطمئن هستم که تعداد بسیار کمی از مردم از سر در حماسه دوچرخه سواری در کوهستان سفر بدون گرفتن چند بریدگی و خراش است.

• مواد غذایی و نوشیدنی. فراموش نکنید که برای آوردن مقدار زیادی از آب!

آخرین چیزی که شما نیاز به فکر می کنم در مورد حمل و نقل از دوچرخه خود را. در ذهن من وجود دارد یک راه حل است که بهتر از همه دیگران وجود دارد. این ایده با استفاده از یک دوچرخه دردسر رک. این فوق العاده ساده برای استفاده است. آنها فقط اسلاید سمت راست بر روی خود دردسر و مناسب و ایمن. آنها در انواع اندازه های مختلف اجازه می دهد شما را به نگه داشتن هر چیزی از یک دوچرخه به سه یا چهار نفر از آنها.

به یاد داشته باشید اگر شما در حال جستجو برای یک دوچرخه دردسر رک پس از آن من واقعا پیشنهاد می کنم که شما انجام کمی تحقیق به این گزینه های مختلف در دسترس است. فراموش نکنید که برای خواندن یک زن و شوهر از بررسی بیش از حد! پس از همه, شما نیاز به مطمئن شوید که آنچه شما انتخاب کنید تا کاملا مناسب برای این کار مناسب است ؟ به یاد داشته باشید شما می خواهید به نگه داشتن چشم را برای چه خاص رک خواهد کار بر روی وسیله نقلیه خود را و یا نه.

[ad_2]