ردیاب خودرو و راهنمای خرید آن – ایسنا

ردیابی آنلاین از طریق اینترنت با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن ردیابی و بصورت کاملا حرفه ای انجام میشود همچنین یکی از مزیت های بارز دیگر این دستگاه ردیابی آفلاین می باشد یعنی حتی در صورت نبود اینترنت نیز می توان اقدام به ردیابی نمود بدین صورت که با زنگ زدن به سیمکارت داخل دستگاه، از طریق پیامک موقعیت وسیله نقلیه و وضعیت سویچ و درهای خودرو را برای شما ارسال می کند و با ضربه بر روی لینک ارسالی موقعیت مکانی بر روی نقشه آفلاین GOOGLE MAP به شما نشان داده شود . در کل می توان گفت محل نصب ردیاب در خودرو بسته به نحوه تامین برق مورد نیاز آن است. ورودی دیجیتال جهت کنترل وضعیت سوئیچ، دربها و یا کلید هشدار مورد استفاده قرار میگیرد. از ردیاب ها استفاده های متفاوتی می شود که علاوه بر خودرو و انسان از آنها برای ردیابی حیوانات و اشیای با ارزش نیز استفاده می شود. این ردیاب دارای یک دکمه کوچک خارجی میباشد که میتوان آن را در هر محلی از خودرو جاسازی کرد و در صورت اتفاقات ناگوار مانند سرقت و …

۲- ردیاب دارای باتری داخلی باشد که اگر باتری خودرو به هر دلیلی از کار افتاد باز هم تا ساعاتی توسط باتری پشتیبان ردیاب از محل خودروی خود با خبر باشید. برای تهیه و خرید بهترین ردیاب خودرو پیشنهاد می گردد از شرکت های با سابقه در این زمینه که دارای رزومه، مجوز و سابقه درخشان اجرایی هستند کمک بگیرید. بنابراین در هنگام خرید دزدگیر ماشین حتما دزدگیری را انتخاب کنید که 2 ریموت کنترل دارد. با نصب یک ردیاب آهنربایی ماشین، به راحتی سارقین را دستگی کنید. گروه فناوری افرا یک شرکت دانش بنیان است و به دلیل داشتن واحد تحقیق و توسعه همواره به دنبال توسعه محصولات خود متناسب با خواست مصرف کننده ایرانی است. شما میتوانید تا پنج شماره تلفن را مانند شماره تماس پدر ، مادر، همسر، فرزند و یا دوستان خود را برای دستگاه تعریف نمایید تا در مواقع اظطراری با دانستن محل دقیق شما به کمک شما بیایند. همچنین کل مسیرهای پیموده شده خودر در طول یک سال از تاریخ نصب به بعد بر اساس تاریخ و زمان قابل مشاهده است و از طریق سایت ردیابی میتوانید موارد زیر را برای خودرو خود فعال یا غیر فعال نمایید .

از این طریق شما علاوه بر محل دقیق ماشین، مسیرهای طی شده توسط آن را نیز در دست دارید و به راحتی میتوانید ماشین را پیدا کنید. فقط کافی است دستگاه روشن باشد تا اطلاعات مربوط به حرکت و جا به جایی از طریق پیامک ارسال شود. همچنین اطلاعات مسیر های حرکت خودرو و مکان های توقف آن را ذخیره کرده ، و به شما اطلاع دهد. دیگر نگران سارقینی که در کمین ماشین شما هستند، نباشید. استثناهایی در رابطه با پلیسی که مجوز این کار را در دست داشته باشد و کارگاههای خصوصی که برای صاحب خودرو کار میکنند وجود دارد. مزایای ردیاب خودرو بسیار زیاد بوده که مهم ترین آن ها اطلاع از موقعیت جغرافیای وسیله ی نقلیه می باشد. ویژگی دیگری که کارخانههای معتبر دارند، ارائه خدمات ردیابی فابریک با پنل ردیابی قدرتمند هستند. به دلیل استفاده از پنل ردیابی فابریک، تحریمهای خارجی برای ایران جهت اسفاده از خدمات این کارخانه بی تاثیر میباشد. اکثر سیستم های ردیاب خودرو موجود در بازار خارجی می باشد لذا خرید محصول ایرانی یعنی حمایت از تولیدات ایرانی و کارگر ایرانی در واقع هر محصول ایرانی که خریداری می نمایددر جهت کمک به اشتغال جوانان این سرزمین سهیم خواهید بود.

برای دریافت امواج GPS باید دستگاه در محیط سرباز باشد و در صورتی که در محیط بسته قرار گیرد نمیتواند این امواج را دریافت کند و به اصطلاح در نقطه کور قرار خواهد گرفت. ردیاب جی پی اس خودرو نخستین بار توسط ارتش ایالات متحده ی آمریکا در عملیات های نظامی هوایی و زمینی برای مکان یابی دسته ادوات نظامی و یا هدف یابی شلیک موشک و مسیر هواپیما های جنگنده ، مورد استفاده قرار گرفت و پس از گذشت چند سال برای عموم نیز قابل استفاده شد و روز به روز به امکانات و قابلیت های آن اضافه شد. ردیاب و جی پی اس چگونه کار می کند؟ یکی از ساده ترین و بهترین راه های جلوگیری از دزدیدن ماشین استفاده از دزدگیر و یا خرید جی پی اس است. یکی از دغدغه های همشیگی صاحبان خودرو تامین امنیت اتومبیل و جلوگیری از سرقت میباشد. با فشار دادن این دکمه پیام درخواست کمک بهمراه موقعیت دقیق موتورسیکلت به شماره های از پیش تعریف شده توسط خودتان ارسال خواهد شد. به این صورت مشتری شما از محل دقیق بسته ی خود مطلع خواهد بود. نهایت تمام اینها بستگی به نیاز های شما دارد.

یکی از نقاط ضعف دزدگیر های ارزان قیمت خودرو برد پایین آنهاست. این دزدگیر ها به دلیل قیمت پایین طرفداران زیادی در بازار خودرو ایران دارد و بسیاری از اتومبیل ها تنها به این نوع سیستم اعلام سرقت مجهزند. مصرف باتری این ردیاب بسیار پایین است و برای مدتزمان طولانی میتوانید از آن استفاده کنید. در هنگام خرید ردیاب خودرو ، حتماً از مرکز معتبری خرید نمایید و دستگاهی باکیفیت بالا و سختافزار عالی تهیه کنید. بلکه هر صاحب خودرویی میتواند یک ردیاب خودرو را با قیمت مناسب خریده و روی خودروی خود نصب کند. حافظه نرمافزاری ردیاب ماشین بسیار بالا بوده و میتواند مسیرهای زیادی را در خود ذخیره کند. در ردیاب ماشین امکان اتصال سنسورهای مختلف وجود دارد. ساده فقط نیاز به اتصال سیم مثبت و منفی به برق خودرو دارد. دسته اول: بدون نیاز به شارژ کردن ، دائما کار می کند، زیرا مستقیما به برق خودرو متصل می شود. تعریف کردن سرعت مجاز برای خودرو بر حسب کیلومتر که اگر سرعت خودرو بیشتر از سرعت مجاز تعریف شود به صاحب خودرو پیغام هشدار فرستاده میشود.