راه های پیشرفت سریع در بازی هی دی

1- کسب تجربه یا جمع آوری پول

وقتی بازی را شروع کردید، فقط روی بالای تجربه تمرکز کنید تا بتوانید زودتر به سطح 7 برسید. در سطح 7 جاده برای شما باز است و می توانید از روستاهای دیگر سفارش دهید. این سفارشات پول و تجربه می آورد.

خرید فارم پس هی دی

2- مجله خیابان

راه دیگر برای بهبود بازی هی دی استفاده از فروشگاه خیابانی است. در اینجا می توانید درآمد خوبی کسب کنید. لوازم و اجناس خود را در این فروشگاه قرار دهید. اگر قیمت های شما مناسب باشد در اسرع وقت فروخته می شود. بهتر است قیمت شما 75 درصد بالاترین قیمت محصول باشد. به عنوان مثال، اگر حداکثر قیمت یک کالا 100 سکه باشد، شما 75 سکه ارزش گذاری می کنید.

3- محصولات و محصولات را متعادل کنید

به یاد داشته باشید که همیشه حداقل یک محصول را حفظ کنید، در مزرعه رشد کنید و محصول جدیدی تولید کنید. به این ترتیب شما همیشه یک محصول استوک دارید که با آن می توانید محصولات جدید تولید کنید.

خرید جم هی دی

4- جلد; پسر عوضی

در سطح 1، حجم به شما کمک می کند نقش مهمی در پیشرفت هایدی ایفا کنید. تام می تواند به شما در تولید محصولات جدید کمک کند. می توانید هر 2 ساعت از کمک تام پستمن استفاده کنید

ترفندهای هک بازی هی دی

در این بازی الماس نقش بسزایی در توسعه و گسترش دهکده دارد. به عنوان مثال، شما می توانید محصولات زیادی تولید کنید، اما زمانی که ظرفیت انبار شما پر است، نمی توانید آن را تغذیه کنید، بنابراین باید بشقاب انبار خود را که نیاز به الماس دارد، گسترش دهید. حتی استفاده از قدرت کامل نیز به الماس نیاز دارد. برای اجاره الماس می توانید به قسمت الماس هایدی مراجعه کنید.

5- فرآوری محصولات کشاورزی در یک مکان

ترفند دیگری که به توسعه بازی هی دی کمک می کند، جمع آوری محصولات کشاورزی در یک مکان است. اگر تمام زمین هایی را که گرفته اید جمع آوری کنید، بازی به شما جایزه ای می دهد که می توانید در همه جهات از آن استفاده کنید. اگر اینطور نیست، تعداد زمین های کشاورزی شما کم است و می توانید به سطح بالاتری برسید.)