راهنمای سوال را بررسی کنید !

سرهنگ فضل الله شیری رئیس سابق پلیس راهنمایی و رانندگی استان در مراسم تکریم خود، اظهار داشت: طی سال های اخیر و در حدود 4 سال و 7 ماهی که در پلیس راهور مسئولیت داشتم اقدامات خوبی با کمک همه همکاران صورت گرفت به گونه ای که امروز در کشور حرف برای گفتن داریم. شما باید همه این مراحل را با موفقیت پشت سر آزمون آیین نامه 1400 بگذارید. نرم افزار آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کاملا شبیه آزمون آیین نامه رانندگی سایت آزمون آنلاین راهنمایی و رانندگی ایرانیان می باشد با این تفاوت شما به صورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت می توانید تمامی آزمون ها را تست بزنید که شامل کلیه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد که در غالب ۱۲ آزمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۱۸ آزمون اصلی آیین نامه رانندگی گرد آوری شده است که اگر کل این آزمون را فرا بگیرید دیگر مشکلی در آیین نامه ندارید و همیشه قبول می شوید . آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی مرحله دوم آزمون های رانندگی است که توسط افسر راهنمایی و رانندگی گرفته می شود. توجه داشته باشید که برای قبولی در هر یک از این آزمون ها نیاز است که برای حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ کسب کنند.

آزمون راهنمایی رانندگی آزمون آیین نامه و کسب نمره قبولی در این آزمون به عنوان پیش شرط اصلی شرکت در آزمون عملی خواهد بود. توصیه می کنیم که حتما کتاب آیین نامه رانندگی را به خوبی مطالعه کرده و تمام نکات آن را به دقت بیاموزید. مطمئنا دارا بودن یک جزوه کامل و یا یک کتاب جامع میتواند در موفقیت شما تاثیر گذار باشد اما نمیتواند آنرا تضمین نماید زیرا در صورتی که شما تنها به مطالعه کتاب و جزوه بسنده کرده کرده باشید و با سوالاتی که با آنها مواجه خواهید شد آشنایی نداشته باشید مطمئنا نمیتوانید آنطور که انتظارش را دارید در امتحان عمل کرده و نمره مورد نظر را دریافت نمایید. ۳- کدام مورد است که هنگام روبه رو شدن با آن باید فضای بیش تری را در نظر بگیرید ؟ پاسخ: راننده باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشد – هر دو پای ترک نشین باید روی جاپایی باشد حتی هنگام توقف – موتور ظرفیت حمل ترک نشین را داشته باشد.

گواهی نامه رانندگی
لازم به ذکر است که برای دریافت گواهینامه رانندگی لازم است که دو امتحان آیین نامه کتبی را با موفقیت پشت سر بگذارید و در هر یک از آن ها نمره قبولی را دریافت کنید. مراحل دریافت گواهینامه رانندگی به ترتیب ثبت نام در یکی از مراکز گواهینامه، شرکت در جلسات کلاس های آیین نامه و نیز کلاس های تمرین عملی رانندگی، قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی، قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و نیز قبولی در آزمون عملی شهر با رعایت نکات ریز رانندگی است. این مفاهیم به صورت مستقل در جلسات آموزشی کلاس آیین نامه نیز ارائه شده و باید نسبت به آن ها، آگاهی کامل پیدا کنید. آن دسته از متقاضیان دریافت گواهینامه که خود را برای شرکت در کلاس های آموزش رانندگی و اخذ گواهینامه آماده می کنند، باید آگاهی و اطلاعات کافی نسبت به مراحل آن داشته باشند. اطلاعات خود را بر قسمت های فنی افزایش دهید که بعد ها به عنوان یک راننده بتوانید از پس مشکلات خود بر بیایید. بعد از خوندن سوالات هم میتونید خلاصه نکات فنی آیین نامه در ادامه ی مطلب مطالعه کنید. در اینجا میتوانید خلاصه فصل سوم کتاب آیین نامه و همچنین مهمترین سوالات فصل سوم آیین نامه را مطالعه کنید .

با توجه به اهمیت خواندن نمونه سوالات پیش از آزمون، می خواهیم شما را با این سوالات آشنا کنیم. 2- با توجه به دستور پلیس در جاده ها مشخص می شود. 1- عضویت در سازمان هایی که مرام نامه یا اساس نامه آن ها مبتنی بـر نفـی ادیـان الهـی اسـت یـاطرفداري و فعالیت به نفع آن ها با تایید مراجع ذي صلاح. همچنین میتوانید با شرکت در چند آزمون بهتر قوانین و سوالات مختلف را درک کرده و با یادداشت کردن نکات و بررسی قوانینی که به هم شباهت دارند به جواب درست برسید. به کمک برنامه فرمون می توانید نمونه سوالات آزمون رانندگی را مرور نموده و آمادگی بیشتری به دست آورید. در این تست ها مفاهیمی چون خلافی خودرو، مسائل فنی خودرو، اصول و اخلاق رانندگی، حق تقدم و غیره مرور می شود. انواع گواهینامه ها را باید به گواهینامه پایه یک، گواهینامه پایه دو، گواهینامه پایه سه، گواهینامه ویژه و گواهینامه موتورسیکلت تقسیم بندی کنیم. ⏳اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعهای نداشتند و از قبولی ناامید بودند.