راهنمای توسعه مهارت دوره های آموزشی برای گرفتن شغل بهتر در بیمارستان ها و درمانگاه

[ad_1]

بسیاری از مردم رویای کار در صنعت بهداشت و درمان به دلایل متعدد است. برای دریافت رضایت از داشتن یک تفاوت در زندگی مردم برای کمک به آنها در زمان خود از بیماری و سلامت بد و یا به یک حرفه ای در محل کار و کسب درآمد مناسب و معقول امرار معاش. برای کار با یک گروه حرفه ای و واجد شرایط پرسنل و لذت بردن از ملاقات با افراد جدید در هر روز است. دلایل شاید متنوع اما اگر هدف این است که برای تامین امنیت یک کار بهتر در بیمارستان ها و درمانگاه پس بهترین راه برای انجام این کار توسط upskilling. شما ممکن است تلاش برای به دست آوردن ورود به حرفه بهداشت و درمان و یا شما ممکن است در تلاش برای حرکت به بالا از نردبان شرکت ها در زمینه انتخاب خود را راه رفتن است که با کسب مهارت های جدید از طریق توسعه مهارت دوره های آموزشی. در اینجا یک راهنمای مختصر به انواع مختلف توسعه مهارت دوره های خود بهره مند شوند.

1. دیپلم /صدور گواهینامه در آزمایشگاه پزشکی تکنولوژی

این دوره آموزش به دانش آموزان به کار به عنوان کامل تکنسین آزمایشگاه. آنها قادر به جمع آوری نمونه های ذخیره سازی آنها را تجزیه و تحلیل نمونه و ایجاد گزارش بر اساس نمونه به بیشتر تجزیه و تحلیل توسط دکتر. آنها به طور خلاصه مطالعه بانک خون مدیریت با خیال راحت دفع زیستی-پزشکی ضایعات, مواد, مدیریت, و مدیریت زنجیره تامین. آنها نیز آموزش دیده برای تمیز کردن و نگهداری تجهیزات در آزمایشگاه در حالی که پیوستن به استانداردهای کنترل کیفیت با توجه به NABL مقررات.

2. دیپلم /صدور گواهینامه در مدارک پزشکی فناوری

در اینجا دانش آموزان آموزش دیده در رسیدگی پزشکی مورد ورق و سوابق به شیوه علمی. آنها را بررسی کنید یک فایل به صورت کامل و آماده کردن یک فایل برای ذخیره سازی. آنها آگاه هستند از طبقه بندی بین المللی بیماری I. e ICD 10 سیستم و باید وارد مناسب کد در فایل.

3. دیپلم /صدور گواهینامه در X-Ray و تکنولوژی تصویربرداری

آموزش دانش آموزان واجد شرایط برای کار در درمانگاه و بخش رادیولوژی به عنوان تکنسین رادیولوژی. آنها با توجه به یک درک پایه ای از آناتومی انسان و فیزیولوژی و تدریس مناسب راه برای رسیدگی به X-Ray تجهیزات, توسعه, در معرض x-ray فیلم با استفاده از هر دو با استفاده از هر دو مرطوب توسعه و کامپیوتری X-ray ماشین آلات. آنها همچنین آموخت که چگونه برای رسیدگی به سونوگرافی و سی تی اسکن و MRI و سونوگرافی ماشین آلات.

4. دیپلم /صدور گواهینامه در دیالیز تکنولوژی

آموزش دانش آموزان رفتن به تبدیل شدن به ماهر دیالیز تکنسین های هستند که قادر به دست زدن به همودياليزی و دياليز صفاقی در هر دو Fresenius و B Braun دیالیز ماشین آلات. آنها آموزش دیده در آماده سازی دیالیز و مایعات شستشو و ذخیره سازی dialyzer برای استفاده مجدد.

5. دیپلم /صدور گواهینامه در عملیات تئاتر تکنسین

دانش آموزان با این آموزش قادر به حفظ و آماده سازی یک عملیات تئاتر برای عمل جراحی است. آنها آموزش دیده در راه اندازی دستگاه چرخ دستی و عملیات تئاتر به عنوان در هر مورد خاص عمل جراحی توسط positing عملیات جدول و بیمار در راه حق و نیز کمک به جراح در حین عملیات.

6. صدور گواهینامه در بیمارستان جلوی دفتر و صورتحساب اجرایی

روت مقابل دفتر مدیران خواهد بود قادر به شناخت اصطلاحات پزشکی اختصارات و تشخیص. آنها قادر به کار در, بیمارستان, سیستم اطلاعات بیمارستانی عملیات کار و زمان واقعی صدور صورت حساب آنلاین

7. گواهینامه فوريت های پزشکی

آموزش حرفه ای مجهز به پاسخ سریع به اورژانس پزشکی شرایط و ارائه بحرانی قبل از بیمارستان مراقبت به بيماران است. EMT را بسیار بحرانی منابع و بزرگ وجود دارد تقاضا برای ماهر EMT منابع در همه بیمارستان ها و خانه های سالمندان. آنها باید آموزش دیده در دست زدن به شدت بحرانی و اضطراری مانند نارسایی قلبی و تصادفات و سوختگی و غیره-در لازم ارائه کمک های اولیه و دستگیری از آسیب بیشتر به بیمار است.

8. صدور گواهینامه به طور کلی وظیفه دستیار

به طور کلی وظیفه دستیاران آموزش دیده به پرستاری ایدز در بیمارستان ها و همچنین به عنوان صفحه اصلی مراقبت از محیط زیست برای بیمارانی که قادر به مراقبت از خود. آنها آموزش دیده در هر دو کمک به پرستاران و همچنین به عنوان به طور مستقل مراقبت از بیمار خود را با ارائه مورد نیاز مراقبت های پرستاری.

9. صدور گواهینامه در خانه سلامت کمک

این دانش آموزان هستند و آموزش دیده برای مراقبت از بیمار است که قادر به مراقبت از خود و ارائه پایه پرستاری مراقبت در خانه مراقبت.

10. صدور گواهینامه در حجامت تکنسین

یک حجامت تکنسین آموزش دیده در استخراج خون از بیماران و آماده سازی نمونه ها برای تست توسط برچسب زدن آنها را به درستی. آنها کارشناسان در نقشه کشی خون از بیماران با به حداقل رساندن درد و ناراحتی است.

[ad_2]