راهنمای بازی اسپایدرمن مایلز مورالز

تا الان همه به ترکیب آبی و قرمز عادت کرده بودیم و دیدن ترکیب رنگ جدید حسی از تنوع به مخاطب میداد. پیش از فیلم سم ریمی، در فصل اول سریال انیمیشنی مرد عنکبوتی (1994) هم با خط داستانی مشابهی روبه رو شده بودیم. ولی چیزی که باعث شد لباس قسمت دوم فیلم صندلی بهتری داشته باشد، تلفیق ایده های جدید با طراحی های اصلی و محبوب لباس مرد عنکبوتی بود. فروش لباس مرد عنکبوتی واقعی برای کودکان سنین ۳ تا 10 سال. این پکیج اسپایدرمن ۲۰۱۹ برای آقا پسرهای عزیز طراحی شده و به فروش می رسد. سیستم فیزیکی و تارمحور بازی که برای تاب خوردن، تارتان باید به جایی برخورد میکرد، کل بازی را واقعگرایانهتر جلوه میداد. یکی از بخش های جذاب و تماشایی فیلم سوم، لباس سیاه مرد عنکبوتی بود که در پی حضور موجودی فضایی (همان ونوم معروف) به وجود آمد و علاوه بر ظاهر تاریک و مهیبی که به لباس همواره آبی و قرمز قهرمان ما بخشید، شخصیت پیتر پارکر را هم تغییر داد. با اینکه مدت زمان کوتاهی با او سر و کار داریم، ولی دیدن روی تاریک پیتر پارکرِ همواره مهربان و دلسوز جذابیتی مثال زدنی داشت. پیتر پارکر برای اینکه در خارج از مرزهای آمریکا شناخته نگردد و کسی نفهمد مرد عنکبوتی هم زمان با سفر تفریحی او در کشوری دیگر ظاهر شده، از نیک فیوری درخواست کرد که لباسی برایش طراحی کند.

سم ریمی کلکسیونی از 25 هزار کمیک بوک داشت و انتخابش برای کارگردانی مرد عنکبوتی بسیار منطقی به نظر می رسید. نشان عنکبوت روی لباس، آبی رنگ بود و با ابعاد عظیمی که داشت حسابی به چشم می آمد. به دلیل وجود تار روی لباس اسپایدرمن، کیک های تولد هم در رنگ های مختلف با تارهای عنکبوتی تزئین می شود. مچ بند پرتاب تار اندرو گارفیلد با ظرافت و زیبایی خوبی طراحی شده بود و اصلا توی چشم نمی زد. در جایی از فیلم تونی استارک لباس مخصوصش را از پیتر پارکر پس می گیرد و به او می گوید: اگه بدون این لباس هیچی نیستی، پس نباید اصلا دستت باشه! جالب اینجاست که تهیه نماینده های سریال یعنی ساسومو یوشیکاوا و تورو هیرایاما در ابتدا می خواستند سریالشان به منبع اصلی وفادار بماند و یک مرد عنکبوتی آشنا را تحویل مخاطبان دهند، ولی یکی از اسپانسرها به استودیو گفت که رُباتی غول آسا به سریال اضافه نمایند چرا که آن سال ها رُبات های غول پیکر محبوبیت زیادی در ژاپن داشتند. او گفت نام فیلم اشاره به شش ابرشرور حاضر در داستان است که نمیتوانند به دنیای خود بازگردند.

لباسی که اندرو گارفیلد در اولین قسمت این فیلم پوشید از جهات بسیاری قابل ستایش بود، چون کوشش نموده بودند مدل جدیدی طراحی نمایند و به تکرار تجربیات قبل قانع نباشند. در پی انتقادهایی که به لباس قسمت اول شد، طراحان لباس سعی کردند مؤلفه هایی از لباس کلاسیک مرد عنکبوتی را به ایده های اولیه خود اضافه نمایند و نتیجه اش همین لباسی شد که در قسمت دوم فیلم اندرو گارفیلد دیدیم. اندرو گارفیلد برای اینکه بتواند نقش مرد عنکبوتی را به خوبی بازی کند، مدتی به مطالعه حرکات عنکبوت ها پرداخت و سعی کرد تا جایی که ممکن است اعمال و رفتار آن ها را یاد بگیرد. این شخصیت را برخی با نام اصلی یعنی اسپایدرمن می شناسند، یک شخصیت خیالی و ابر قهرمان است که یکی از شخصیت های محبوب سینمای کامیک می باشد. لباس مرد عنکبوتی در دور از خانه خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب ترین لباس های این ابرقهرمان شد و خیلی ها از دیدنش ذوق زده شدند. یکی از دیدنیترین نماهای تریلر مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، چندین شرور، از جمله مرد شنی و لیزارد را نشان میدهد که با هم متحد میشوند.

ولی در جنگ ابدیت لباس آهنی مرد عنکبوتی را به قدری خوب طراحی نموده بودند که کمتر کسی شک می کرد واقعی نیست و آن را به صورت دیجیتالی روی تن تام هالند گذاشته اند. البته همه چیز در حد شایعه مانده و حتی چندباری آن را رد نموده اند، ولی مارول به همین رازداری ها معروف است و معلوم نیست چه غافلگیری دلنشینی انتظار هواداران را می کشد. دزدی که سعی میکند زندگی دخترش را نجات دهد و به مردشنی تبدیل میشود. قابلیت مخصوص: از بین بردن اسلحه دشمنان موج بزرگتری تولید میکند. قابلیت ویژه این لباس بیشتر برای مبارزه با دزدان و خلافکاران زیرزمینی به کار میآید؛ زمانی که با گرفتن سلاحهای دشمنان یا پرتاب کردن آنها یک موج الکتریکی سهمگین برعلیه دشمنان ایجاد میشود. جالب اینجاست که وقتی سم ریمی توبی مگ وایر را برای نقش پیشنهاد کرد، استودیو روی خوشی نشان داد و می خواست بازیگر دیگری را انتخاب کند. حس و حال مدرنی داشت و طرح تارهای عنکبوت را جوری روی لباس کشیده بودند که انگار در بافت هایش حل شده و بخشی جدانشدنی از آن است. عکس ها ، نظرات و جزئیات را ببینید که به شما کمک می کند راحت ترین انتخاب را برای اقتصاد خود انجام دهید ، در حالی که خواسته های شما را برآورده می کند, فقط در این صورت هیچ تردیدی در خرید آنلاین شما وجود نخواهد داشت.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لباس مرد عنکبوتی توی توی لطفا به بازدید از وب سایت ما.