راهنمای اسب کیت کمک های اولیه

[ad_1]

کمک های اولیه لوازم موارد شما امیدوارم که شما هرگز مجبور به استفاده از, اما می دانم که شما باید در سرمایه گذاری فقط در موارد اضطراری. برخی از کیت کمک های اولیه در حال گسترده تر از دیگران ارائه هر چیزی که شما همیشه می تواند تصور کنید که خود را برای محافظت از اسب و جلوگیری از او را از آسیب بیشتر در حالی که دیگران ارائه تنها یکی از اساسی ترین ضرورت کمک به شما هنگامی که یک وضعیت مطرح می شود.

مهم نیست که چه اسب خود را's کار است; هر چیزی از یک اسب کار به یک اسب نشان می دهد به یک تفریحی خانواده حیوان خانگی شما نیاز به مطمئن شوید که شما اسب کیت کمک های اولیه به اندازه کافی برای رسیدگی به کاهش, رگ به رگ شدن و ناگهانی بیماری. که به درستی آماده شده را کاهش می دهد فلزی استرس و فشار فیزیکی بر روی اسب خود را کاهش خود را در زمان بازیابی.

پانسمان پیچد

شما نیاز به چیزی است که فراهم می کند پشتیبانی هنگامی که اسب خود را رگ به رگ شدن و یا او لطمه می زند پاها یا مچ پا. اکثر برندها به سادگی حمایتی پانسمان ماده ای که پایبند به خودی خود و نه بر روی اسب خود را's پوست. این باند در انواع رنگ و پشتیبانی شرکت به ضعف پاها و مچ پا. چرا که آنها چوب به خود و رطوبت را جذب نمی, آنها در محل اقامت به راحتی و از بین بردن نیاز برای قدیمی باند و نوار و سوزن.

برخی از پانسمان پیچد خود خنک کننده. آنها با استفاده از تبخیر و بدون هر نوع خارجی قبل از خنک کننده مورد نیاز است. به جای یک بار مصرف بسته بندی این مواد دارای آب ژل زده به الاستیک فوم.

مواد ضد عفونی کننده

این که آیا شما انتخاب می کنید برای خرید یک اسپری یا شستشو ضد عفونی کننده شما نیاز به چیزی است که کشتن ویروس ها و باکتری های موجود در هر جسم و یا سم زخم پایدار اسب خود را. اگر اسب شما دارای پوست حساس اطراف مغازه برای یک محصول است که خواهد شد نه تحریک پوست خود را با سوزش درد است.

پماد

در علاوه بر این به تمیز کردن و ضد عفونی سطح صدمات شما می توانید با استفاده از پماد برای آبرسانی و تغذیه و محافظت از آسیب (یک خراش برش یا سایش بر روی پوست و یا سم) تا زمانی که آن را می سازد بهبودی کامل. پماد مفید است به خصوص با تسکین دهنده پوست خشک و chapped سم است.

سم چکمه

سم چکمه های فوق العاده مفید هنگامی که شما متوجه چیزهایی مانند سوراخ و آبسه بر روی اسب خود را's سم. چرا که آن را پوشش می دهد و سم آن اجازه می دهد تا شما را به خیس خوردن آن را به طور کامل و کاهش فشار بر روی سم کاهش هر گونه درد و تورم. برخی حتی تحریک گردش خون و کمک به از بین بردن سموم از منطقه است. درست مثل انسان, چکمه, اسب چکمه می آیند در اندازه های مختلف, بنابراین مطمئن شوید که هر اسب یک یا دو است که او را مناسب.

دماسنج دیجیتال

خود را از اسب's متوسط به عنوان به زودی به عنوان شما متوجه نشانه هایی از گرمای بیش از حد و کم آبی و یا بیماری. دانستن دمای داخلی بدن می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام به عنوان دور به عنوان خنک کننده و کم آبی است.

لاتکس, دستکش

در هر وضعیت اضطراری با یک انسان و یا یک اسب حیاتی برای نگه داشتن همه چیز را تمیز و استریل به عنوان امکان پذیر است. با استفاده از دستکش به عنوان یک مانع بین مجروح و پرستار کمک می کند تا جلوگیری از گسترش عفونت است.

الکترولیت ها

هنگامی که اسب خود را خشک الکترولیت ها در حال کارآمد ترین راه برای به دست آوردن کلید مواد مغذی ضروری را به سیستم خود را به طوری که او می تواند عملکرد به طور معمول و احساس خود را دوباره. الکترولیت ها در آمده گلوله خمیر و پودر شکل است. آنها نوع اسب الکترولیت ها در اسب خود را's first aid kit بستگی دارد که چگونه به راحتی او را از خوردن و نوشیدن زمانی که او به خوبی احساس نمی شود. الکترولیت ها به خصوص مفید در نگهداری اسب خود را's health در حالی که سفر در مسافت های طولانی سفر. به خاطر استرس از این سفر عجیب و غریب و زمان بندی شما اسب ممکن است احساس مانند غذا خوردن و یا نوشیدن خود را از مقدار طبیعی. الکترولیت ها هستند نه کامل تغذیه, جایگزین, اما آنها را به نگه داشتن او را هیدراته با مواد مغذی ضروری از دست رفته در طول حمل و نقل و کاهش زمان بهبودی پس از ورود.

وجود دارد بسیاری از محصولات دیگر را انتخاب کنید برای اسب خود را's first aid kit به نگه داشتن او خوشحال و سالم است. دانستن دقیقا همان است که آنهایی که برای خرید بستگی به ماهیت خود و اسب خود را از حساسیت های خود را به طور منظم فعالیت و محیط زیست خود را. مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید زمانی که درمان خود را در اسب است که کیت کمک های اولیه تنها وجود دارد به ارائه راه حل های موقت و یا درمان تنها جراحات جزئی. اگر اسب خود را حفظ بیشتر آسیب جدی یا بیماری دریافت دامپزشکی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]