راهنمایی در مورد انتخاب پزشک متخصص اطفال

[ad_1]

به عنوان پدر و مادر ما فقط می خواهم به بهترین دکتر برای فرزندان ما. در انتخاب بهترین ارائه دهنده مراقبت های پزشکی برای کودکان و نوجوانان ما وجود دارد چند عامل مهم برای حفظ در ذهن است. به عنوان یک قاعده ما باید به یاد داشته باشید که نوزادان و کودکان نو پا و حتی نوجوانان خاص رفتاری و سلامت نیاز دارد و اگر شما به دنبال برای کسی که جامع ترین آموزش برای پاسخگویی به این نیاز یک متخصص باید بهترین انتخاب است. در این مقاله ما با شما به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد چگونه به انتخاب یک پزشک متخصص اطفال هنگامی که شما نیاز به انتخاب یک پزشک متخصص اطفال و بسیاری از عوامل به خاطر داشته باشید برای پیدا کردن بهترین دکتر.

متخصصان اطفال ، به عنوان متخصصان اطفال آموزش داده ؟ متخصصان اطفال در حال متخصصان پزشکی که به پایان تحصیل در کالج و سپس چهار سال از دانشکده پزشکی و سه سال اقامت. آن را در طول اقامت هنگامی که اطفال به طور کامل آماده برای دیدار با نیازهای کودکان در زمینه هایی مانند تغذیه و رفتار و توسعه و رشد طبیعی. متخصصان اطفال نیز آموزش دیده برای تشخیص دهد و در همان زمان به درمان هر دو مشترک و غیر معمول بیماری است که کودکان ممکن است تجربه.

موارد زیر برخی از راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما را در انتخاب بهترین پزشک متخصص اطفال:

1. صحبت کردن با خانواده و دوستان خود. بپرسید که در مورد مراقبت از سلامت کودکان خود را زمانی که آنها بچه ها. اگر آنها هنوز هم به همان دکتر و اگر آنها به اشتراک گذاری نظرات خود را در مورد آنچه به منزله یک انتخاب خوب خود را متخصص اطفال ممکن است ارزش امتحان کنید.

2. از نظر ما تنها هیئت مدیره گواهی اطفال. یک دلیل وجود دارد که چرا هزینه وجود دارد در غیر این صورت ممکن است کسی استدلال می کنند که لازم است تمام مهارت های پزشکی برای مراقبت از کودک خود را. شورای صدور گواهینامه تضمین می کند شما که خود را متخصص اطفال نباید فقط تکیه بر توانایی های خود را.

3. بررسی بیمارستان اطفال لوازم جانبی. شما ممکن است به خودتان را محدود به پزشکان که در عمل در همان بیمارستان که در آن شما به هنگام تولد به طوری که آنها می توانید ببینید کودک شما بلافاصله حتی اگر آنها به نظر نمی رسد و در واقع به ارائه. علاوه بر این, آن را بسیار به احتمال زیاد است که شما در حال حاضر امتیاز این بیمارستان و امکانات آن و در بر داشت که آن را قابل قبول برای هر دو خود را در دوران بارداری و مراقبت از کودک خود مراقبت.

4. در نظر گرفتن محل درمانگاه اطفال. در حالت ایده آل شما می خواهم یک کلینیک به داخل راه رفتن دور از خانه و یا محل کار. این امر به ویژه مفید در شرایط اضطراری زمانی که شما نمی خواهید به رانندگی در مسافت های طولانی با یک کودک بیمار.

5. درخواست برای مصاحبه. این کاملا قابل قبول برای پدر و مادر می خواهم برای دیدن اطفال آنها با توجه به. آماده شدن برای پرسیدن در مورد چیزهایی که برای شما مهم هستند.

[ad_2]