راهنمایی برای ماجراجویی, ورزشی, عاشقان

[ad_1]

دوستداران ماجراجویی همیشه به دنبال شانس خود را به ورزش و سرگرمی های جدید و خطر ناک مقصد. از قایقرانی در دریا به قایقرانی و از طناب از ارتفاع پریدن به رودخانه قایق سواری در دامنه ماجراجویی ورزشی توسعه یافته به طور گسترده ای در چند دهه گذشته است. مردم علاقه به ماجراجویی های ورزشی در حال افزایش است. اگر شما در حال ملال با ساییدگی و پارگی از خود بافت های بدن از کار بیش از حد شما می توانید از فکر می کنم در حال رفتن به تعطیلات برای لذت بردن از مورد علاقه خود را ورزش ماجراجویی. در زیر چند راهنمایی برای برنامه ریزی یک سفر موفق به یک ماجراجویی, ورزش, مقصد.

مردم منافع و تمایل طور گسترده ای متفاوت است; بنابراین نوع ورزش ماجراجویی آنها را انتخاب کنید و همچنین فوق العاده متفاوت است. اول تصمیم بگیرید که ورزش ماجراجویی خود را بهترین دوست و سپس انتخاب یک مقصد در نتیجه. برای مثال اگر شما به طناب از ارتفاع بپرم, شما می توانید سفر به پادشاهی نپال به پرش با طناب از ارتفاع بیش از Bhote Koshi رودخانه, نپال. و یا اگر شما از علاقه مندان به دوچرخه سواری شما می توانید پیوستن به خیل زیادی از دوچرخه سواران در تورنتو کانادا است. شما خواهد بود مایل به سفر به جایی در نزدیکی اگر شما don't بسیاری از روز برای تعطیلات. اما انتخاب یک محل است که حمایت دیگر دوستداران ماجراجویی.

تصمیم می گیرید که چقدر شما مایل به خرج کردن در ماجراجویی خود را از سفر. به طور کلی دانش آموزان جوان نمی تواند صرف در این سفر. تماس با آژانس های مسافرتی و مقایسه هزینه ها و خدمات آنها ارائه دهد. اگر شما می توانید دل کردن مبالغ زیادی شما می توانید انتخاب کنید اسراف سفر بسته. اما اگر شما کم مقدار پول انجام تحقیقات کامل در مقصد برای ماجراجویی های ورزشی و انتخاب یکی است که شما هزینه کمتر است. ماجراجویی ورزشی در اروپا و امریکا می تواند گرانتر از در آسیا یا آمریکای جنوبی است. شما همچنین می توانید کاهش قیمت در سفر; سفر در اتوبوس و راه آهن قطار می تواند به شما صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از آنهایی که در هواپیما.

شما می تواند فکر کردن در مورد تعطیلات پس از طولانی اما همین't دست مهم لحظه ای که شما به درستی بررسی کنید شما باید تمام بسته بندی شده خود را نیاز. یک چک لیست از چیزهایی که شما'll be نیاز در طول سفر خود را و یا در حالی که savoring ورزش و بررسی یک به یک اگر هر چیز بسته بندی شده. فراموش نکنید که برای حمل خود را, عینک آفتابی, دوربین عکاسی, میدان مادر, اسنک ضد آب دیده بان کیت کمک های اولیه و غیره. سپس این ورزش چرخ دنده است که متفاوت است با انتخاب خود را از یک ماجراجویی ورزشی. برای مثال اگر شما در حال رفتن غواصی مطمئن شوید که برای حمل دنده غواصی خود را با, زندگی, کت و دیگر اقلام ضروری است. و یا اگر شما در حال رفتن به اسکی حمل اسکی راست دنده از جمله کفش اسکی, اسکی, چوب و غیره.

این موارد گفت: شما نیز نباید فراموش به انجام هر ضروری سند است که شما ممکن است نیاز به در طول سفر خود را. به ویژه هنگامی که شما در حال سفر در خارج از کشور مقالات خود را در بازی بیشتر نقش حیاتی. قبل از رفتن به سفر خود را بررسی کنید کیف مناسب برای, پاسپورت, ویزا, سفر, بیمه, گواهینامه ، همچنین بررسی کنید اگر شما انجام داده اند به اندازه کافی پول. مطمئن شوید که شما ملت'll be بازدید می پرداخت در ارز خود را; اگر نه آن را تغییر دهید برای دلار, یورو یا ارز محلی کشور است. عاقلانه است که برای انجام سفر چک و دستگاههای خودپرداز نیز هست.

یادگیری در مورد جغرافیای محل قبل از برنامه ریزی سفر. هنگامی که شما می دانید محل شما می توانید سر را به کره زمین گوگل و یا نقشه های گوگل و جستجو برای مکان و اطراف آن. وجود دارد بسیاری از آنلاین تور برنامه ریزان است که شما می توانید در تکیه می کنند برای برنامه ریزی سفر خود را. اینترنت منبع عظیمی از اطلاعات که در آن شما می توانید یادگیری در مورد فقط در مورد هر چیزی در زیر آفتاب. بازدید راهنماهای سفر و دیدن اگر آنها هر گونه اطلاعات در محل شما در حال رفتن به سفر و یا ماجراجویی, ورزشی, شما می خواهم را امتحان کنید. همچنین بازدید از انجمن ها که در آن شما ممکن است زمین بر روی یک صفحه با بحث های است که می تواند مورد علاقه شما.

[ad_2]