رانندگی در زمستان ملزومات

[ad_1]

هنگامی که یک وسیله نقلیه رانندگی در زمستان آب و هوا وجود دارد انواع مختلفی از پتانسیل موانع و مشکلات است. یخ و برف و سرما و جاده های مرطوب می تواند باعث حواس او را پرت و ایجاد مشکلات. یک راننده می تواند بهترین رسیدگی به شرایط آب و هوایی شدید زمانی که آنها آماده هستند برای آنها. مهم است که به درک و به یاد داشته باشید که یک راننده خوب پیش بینی بحران, در حالی که یک راننده عادی منتظر می ماند تا یک مشکل در واقع رخ می دهد.

اگر یک راننده آماده خودرو خود را برای رانندگی در زمستان شرایط قبل از او/او می تواند قطعا کاهش کلی شانس از یک حادثه و یا تصادف.

رانندگی در زمستان کیت

هر راننده باید آماده یک رانندگی در زمستان کیت برای کمک به او/او در هر گونه وضعیت اضطراری. یک رانندگی در زمستان کیت باید شامل: یک بیل برف به درستی اتصالات زنجیر تایر یخ, زداینده, دستگاه های هشدار دهنده (به عنوان مثال چراغ اضطراری, عود, و غیره.), یک کیت کمک های اولیه و پتو لباس اضافی (به عنوان مثال ، ضد باد شلوار گرم, دستکش های گرم, کفش, روسری, و غیره.), برف برس, اسنک, غذا, آب, بلوز, کابل, نقشه راه, یک دو طناب کیسه نمک; و اضافی یک گالن گاز در تایید و ظرف مهر و موم شده.

قبل از رانندگی معاینه

آن حیاتی است که وسیله نقلیه خود را آماده برای رانندگی در زمستان. شما باید موارد زیر را چک کنید, رادیاتور, ترمز, سیستم های الکتریکی (به عنوان مثال چراغ های سیستم احتراق باتری و غیره) برف پاک کن و بخاری و defroster روغن و تسمه و شلنگ و لاستیک. اگر شما متوجه هر گونه مشکل در هر یک از موارد فوق و قطعات آنها را ثابت و یا جایگزین قبل از رانندگی در شرایط زمستان.

اقامت در کنترل درایو به آرامی و هشدار باقی بماند. همیشه نگه داشتن یک فاصله امن بین شما و وسیله نقلیه در مقابل از شما – با استفاده از “دو-قانون دوم” یا “چهار-قانون دوم”. لزوما درایو به عنوان سریع به عنوان نوشته شده محدودیت سرعت به عنوان آنها به صورت عادی و شرایط رانندگی. علاوه بر این آیا درایو در یک عجله به سادگی برای رسیدن به مقصد خود را در زمان. بهتر است به اواخر نسبت به نه بود. یک راننده خوب را ترک خواهد کرد در اوایل برای رسیدن به مقصد با خیال راحت و به راحتی.

رانندگی در زمستان طرح

همیشه برنامه ریزی سفر خود را در پیشبرد بررسی شرایط آب و هوایی خود را در مسیر سفر و ترک زود هنگام برای مقصد خود را به عنوان شما ممکن است با تاخیر به دلیل کاهش دید برخورد کندتر ترافیک موانع ،

پوشیدن کمربند ایمنی و گرم کردن وسیله نقلیه خود را قبل از هدف قرار دادن جاده (اصلا گرم آن را در گاراژ خود را و یا مناطق تحت پوشش) هرگز استفاده از تلفن همراه در حالی که رانندگی و همیشه متوقف کردن وسیله نقلیه خود را در یک نقطه امن. علاوه بر این استفاده نمی کروز کنترل به عنوان شما در حال رانندگی در شرایط عادی.

غلبه بر موازنه در هواپیمای دوباله

اگر وسیله نقلیه خود را شروع می شود چوبکشی وحشت نکنید و همین حالا اعمال ترمز و یا سرعت بخشیدن به وسیله نقلیه خود را. هدایت وسیله نقلیه خود را که در آن شما می خواهید آن را به حرکت با دنده ها در خنثی است.

رشته در برف

اگر شما در حال سرگردان در برف نشوید. شما نباید خارج از وسیله نقلیه خود را اگر شما نمی توانید به پاک کردن برف را با بیل. راه اندازی عود روشن کردن چراغ چشمک زن خود را در حال اجرا اتومبیل موتور حداقل دو تا سه بار در یک ساعت (در 15-20 دقیقه در فواصل یک راه خوب برای خودتان قابل مشاهده برای کمک در حالی که حفظ ماشین خود را گرما انرژی است.

بیشتر, جمع بندی خود را در یک پتو (به اشتراک گذاری آن اگر شما با شخص دیگری) نمی نشستن و یا باقی ماندن در یک موقعیت برای مدت زمان طولانی (انجام برخی از تمرینات مانند کف زدن دست خود را, و غیره.), مانیتور علائم سرمازدگی و هیپوترمی, سازمان دیده بان برای نجات و یا ترافیک قرار دادن یک پارچه روشن یا ثبت نام در یک آنتن رادیویی و پوشیدن لباس گرم. اگر شما در حال سرگردان در برف, به یاد داشته باشید و به دنبال این دستورالعمل ها برای امن باقی می ماند.

در رانندگی در زمستان آب و هوای کاملا متفاوت از رانندگی در شرایط عادی. هر راننده باید بدانید ملزومات رانندگی در زمستان. اگر رانندگان و وسایل نقلیه خود را به خوبی آماده برای رانندگی در زمستان شرایط این احتمال وجود دارد که آنها قادر خواهد بود برای مقابله با هر گونه مشکلات بالقوه.

[ad_2]