رابطه جنسی پس از جراحی کاهش وزن – هنگامی که آن را خوب است ؟

[ad_1]

مردم دوره نقاهت بعد از جراحی چاقی برای درمان چاقی مرضی اغلب نگاه به جلو به یک سالم sex زندگی که ممکن است اشاره آنها به علت بهداشت ضعیف در ارتباط با چاقی و یا به سادگی مکانیک از فعالیت جنسی با چاق بدن. جراحان اغلب خواسته و چه زود یک بیمار قادر خواهد بود برای لذت بردن از صمیمیت جنسی زیر bariatric عمل جراحی است.

جراحی Bariatric اگر چه کمتر تهاجمی نسبت به 20 سال پیش است که هنوز هم در نظر گرفته عمده عمل جراحی شکم. بسیاری از روش های معمول انجام از جمله بای پس معده قابل تنظیم معده باندینگ (lap-band) و معده آستین انجام می شود با استفاده از روش لاپاروسکوپی پیشرفته جراحی ، لاپاراسکوپی معده جراحی کاهش خطر ابتلا به بیماران و کاهش بستری در بیمارستان بیش از این باز سنتی, روش های جراحی است. این بهبود می بخشد و میزان بهبودی از عمل جراحی است. با حداقل تهاجم لاپاروسکوپی انجام شده توسط جراحان قرار دادن دوربین ها و ابزار از طریق برش کوچک بنادر در شکم. در حالی که هیچ زخم بزرگ است که نیاز به درمان وجود دارد نهان داخلی کبودی است که نیاز به زمان برای درمان است.

بیشتر پزشکان توصیه می کنند بیماران خود را برای جلوگیری از فعالیت جنسی برای چند هفته اول پس از عمل جراحی. فیزیکی استرس از عمل جراحی ممکن است پارگی بخیه یا پارگی برش و طولانی شفا. بیماران باید از جراح خود را هنگامی که از آن خواهد شد مناسب برای شرکت در فعالیت جنسی پس از عمل جراحی. آن را حس می کند به فکر می کنم sex به عنوان شکلی از ورزش: اگر دکتر شما پاک شما برای فعالیت بدنی شما نیز به احتمال زیاد امن برای فعالیت جنسی است.

زنانی که به تازگی تحت جراحی چاقی توصیه به عمل به یک شکل قابل اعتماد کنترل تولد, حتی اگر آنها شده اند قادر به تصور در گذشته بوده است. بارداری در طول فاز سریع از دست دادن وزن مورد نظر است به عنوان هر دو مادر و جنین ممکن است دچار کمبودهای تغذیه ای. بیشتر چاقی مراکز مشاوره در زنان مبتلا به صبر کنید تا زمانی که از دست دادن وزن تثبیت شده قبل از تلاش برای باردار شدن.

بیماران به احتمال زیاد به ادامه احتیاط به عنوان آنها در تعامل با صمیمیت جنسی پس از عمل جراحی عمده. در حالی که تمرکز باید بر روی لذت بردن از لحظه ای که با شریک زندگی خود را عاقلانه است که برای آگاهی از بدن خود را و گوش دادن به هر گونه علائم هشدار دهنده آن ممکن است ارسال شود. علائم مانند درد و تنگی نفس و خستگی و سرگیجه هستند هشدار به کم کردن آنچه شما انجام می دهند که آیا شما یک مرد یا زن. درد ممکن است نسبت به آنژین صدری است که به طور موقت درد یا فشار در قفسه سینه که از قلب نمی کند به اندازه کافی اکسیژن دریافت. اگر این مورد است, تغییر موقعیت و یا مصرف لحظه ای برای استراحت ممکن است مفید باشد. طولانی مدت و یا درد حاد نباید نادیده گرفته شود و توجه پزشکی باید به دنبال بلافاصله.

است بدیهی است که بخشی از به طور کلی زندگی سالم و چیزی که اکثر مردم نگاه به جلو به عنوان آنها بهبود قابل توجهی از بیماری ها از جمله چاقی مرضی. به عنوان وزن از دست داده است و این احتمال وجود دارد فعالیت جنسی و میل برای فعالیت جنسی را افزایش می دهد. بر پايه سطح فعال sex زندگی یک بیانیه سلامتی خوب است: آن را می گوید چیزهای مثبت در مورد خود را به طور کلی سطح از تناسب اندام و بهبود خود را از مرض چاقی. آن را نیز ممکن است نشانه ای از روابط سالم یکی دیگر از اندازه گیری خوب از سلامت کلی.

بیماران باید همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود در مورد سلامت جنسی. مسائل جنسی مهم هستند به بحث در مورد حتی اگر چنین بحث آزمون ما سطح راحتی که ما را به نگرانی های ما به ما پزشک. نگه داشتن در ذهن پزشک خود را در کسب و کار مراقبت از سلامت خود و که شامل سلامتی جنسی خود را; شما می توانید تعجب پزشک خود را ابراز خود را شخصی ترین نگرانی ها در مورد سلامت جنسی شما.

ما اغلب می گویند که جراحی کاهش وزن این است که ما شانس دوم در زندگی و بسیاری معتقدند که سالم sex زندگی به ارمغان می آورد رضایت بخش کامپوننت برای ما پیگیری مداوم بهداشت و سلامتی. داشتن انتظارات واقع بینانه برای بازیابی اولین گام در ایجاد یک سالم sex زندگی پس از جراحی کاهش وزن.

[ad_2]