رئیس پلیس‌راه استان قم: برای نخستین بار شاهد ترافیک سنگین در محورهای قم از ابتدای شیوع کرونا بودیم- اخبار قم – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

سرهنگ مختار پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور، نخستین باری است که شاهد ترافیک سنگین در محورهای قم به سمت سلفچگان، آزادراه قم- تهران و آزادراه قم به سمت کاشان بودیم.

رئیس پلیس‌راه فرمانده انتظامی استان قم بیان کرد: از عصر چهارشنبه شاهد ترافیک پرحجم در محورهای مواصلاتی استان بودیم که این وضعیت تا پاسی از شب جمعه شب نیز ادامه داشت و در محورهای یادشده ترافیک سنگین و پرحجم را داشتیم.

وی با بیان اینکه امروز جمعه ترافیک عادی شده است ادامه داد: از عصر روز یکشنبه هفته آینده از ساعت 16 تردد تمامی وسائل نقلیه باری به‌جز مواد سوختی و فاسد شدنی از سمت سلفچگان به قم ممنوع است.

به توصیه رئیس پلیس‌راه فرمانده انتظامی استان قم باید هموطنان بازگشت خود از سفر را مدیریت کرده و به ساعات پایانی شب موکول نکنند و فاصله طولی خود را رعایت کنند.

پناهی در پایان با بیان تمهیداتی که پلیس‌راه استان قم جهت ایمنی مسافران اندیشیده است گفت: عوامل نیروی انتظامی در محورهای ذکر شده به‌صورت 100 درصد و شبانه‌روزی حضور داشته و تردد مسافران را کنترل می‌کنند.

انتهای پیام/451/ح

[ad_2]

Source link