دلیل که چرا مردم تصمیم بر جراحی پلاستیک

[ad_1]

در چند سال گذشته جراحی پلاستیک تبدیل شده است بسیار محبوب با بسیاری از زنان و مردان انتخاب به رفتن را از طریق برخی از روش های. آن خواهد بود جالب است بدانید که بیشتر در مورد برخی از محبوب ترین, انواع و دلایل انتخاب به این انجام می شود.

جراحی پلاستیک به طور گسترده ای استفاده می شود مدت که شامل چند روش های مختلف جراحی. این عمل جراحی نه تنها انجام می شود برای زیبایی بلکه برای شخصی و دلایل پزشکی نیز هست.

بوتاکس, جراحی زیبایی, لیپوساکشن, بزرگ شدن سینه و کوچک کردن سینه یکی از شایع ترین روش های انجام شده بر روی زنان است.

کاشت مو گوساله/باسن ایمپلنت و جراحی بینی یکی از شایع ترین روش های انجام شده بر روی مردان است.

این روش انجام می شود چرا که بسیاری از دلایل مختلف که برخی از آنها عبارتند از:

اعتماد به نفس

بسیاری از مردم یک کم اعتماد به نفس خود را به دلیل دور از کامل بدن. اگر آنها را بیشتر بدن خوش بر و رو, آن را به آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری و خروجی. رفتن را از طریق عمل جراحی پلاستیک خواهد اجازه دهید آنها را احساس راحت با بدن خود و افزایش اعتماد به نفس. اما این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این روش است نه یک راه مطمئن برای افزایش اعتماد به نفس/اعتماد به نفس. بنابراین هر کسی که با توجه به رفتن را از طریق یک روش برای دلایل فوق الذکر باید در این مورد صحبت با یک متخصص بهداشت و درمان از جمله این علل ممکن است داشتن اعتماد به نفس پایین.

سلامت

تعدادی از افراد رنج می برند می تواند خطرات بهداشتی و شرایط به دلیل برخی از ویژگی های فیزیکی. جراحی پلاستیک می تواند صحیح این به ارائه آنها را با یک شادتر و سالم تر زندگی. کاهش وزن برای بیماران چاقی و کاهش پستان در زنان با سینه های بزرگ چند نمونه از آنها هستند. سینه های بزرگ قرار داده می تواند نیازی فشار روی شانه ها و پشت.

دلیل دیگری برای انجام عمل جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر فیزیکی. لیفتینگ صورت و بزرگ شدن هستند و بهترین مثال برای این. این تغییرات کمک به تغییر ویژگی های آنها بیش از حد خوشحال نبود و از این رو آنها را به احساس راحتی با خود.

بازسازی

یکی از دلایل اصلی تصمیم گیری در جراحی پلاستیک و بازسازی است. این نوع از روش هدف به بازگشت برخی از ویژگی های فیزیکی خود را به حالت سابق. این است که معمولا در بیماران مبتلا شده اند که از طریق یک حادثه و یا یکی دیگر از روش های مانند به عنوان مثال رفتن را از طریق یک بازسازی پستان پس از سرطان پستان ماستکتومی. جراحی ترمیمی است نه لزوما استفاده می شود برای ظاهر فیزیکی. آن را نیز می تواند انجام شود در مفاصل در میان مناطق دیگر برای اصلاح بهداشت و درمان شرایط.

افزایش

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, برخی از مردم تصمیم بر رفتن را از طریق عمل جراحی پلاستیک خود را به منظور افزایش ویژگی های فیزیکی. از دست دادن وزن است که در میان شایع ترین است. کسانی که از دست داده اند بیش از حد وزن تمایل به بیش از حد پوست به طوری که آنها نمی خواهم برای نشان دادن بدن خود را ، جراحی پلاستیک است که قادر به از بین بردن این پوست اضافی به آنها بیشتر باب روز بدن است که باعث می شود آنها احساس راحت است.

[ad_2]