دستی کمک های اولیه راهنمایی

[ad_1]

دستی کمک های اولیه راهنمایی وقتی کسی مجروح و یا به طور ناگهانی بیمار می شود, معمولا وجود دارد یک دوره بحرانی قبل از اینکه شما می توانید از درمان های پزشکی است و این دوره که از بیشترین اهمیت را به قربانی است. آنچه شما انجام و یا آنچه شما don't انجام دهید در این فاصله زمانی می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی. شما آن را مدیون خودتان و خانواده و همسایگان خود را به دانستن و درک روش های که شما می توانید به سرعت و هوشمندانه در مواقع اضطراری است.

هر خانواده باید برخی از نوع کیت کمک های اولیه, و اگر شما در حال حاضر نیست یک جمع آوری منابع خود را در حال حاضر. خیاط مطالب خود را به جا خانواده's خاص نیاز دارد. Don't اضافه کردن کمک های اولیه لوازم به آشفته بازار از خمیر دندان و لوازم آرایشی در کابینه پزشکی. به جای assenble آنها در مناسب, برچسب جعبه (مانند ماهیگیری جعبه یا قفسه سینه در زمان with hinged cover) به طوری که همه چیز را دستی خواهد بود زمانی که مورد نیاز است. برچسب همه چیز در این کیت به وضوح نشان می دهد آنچه در آن استفاده می شود. حتما به قفل جعبه – در غیر این صورت شما ممکن است شکار برای کلید هنگامی که شرایط اضطراری رخ می دهد. محل جعبه در یک قفسه فراتر از دسترس کودکان و بررسی آن به صورت دوره ای و همیشه restock اقلام به عنوان به زودی به عنوان آنها استفاده می شود.

نگه داشتن تمام داروها از جمله غیر تجویزی داروها مانند آسپرین و دور از دسترس کودکان. زمانی که دور مواد مخدر می باشد که به دور از آنها را جایی که آنها را نمی توان بازیابی توسط کودکان و یا حیوانات خانگی. هنگامی که شرایط اضطراری رخ می دهد مطمئن شوید که مجروح قربانی's راه هوایی مسدود شده است با زبان و دهان است که عاری از هر گونه ترشحات و اجسام خارجی. بسیار مهم است که فرد تنفس آزادانه. و اگر نه شما باید به اداره تنفس مصنوعی به سرعت. ببینید که قربانی نبض و گردش خون خوب به عنوان شما به دنبال نشانه هایی از خونریزی. سریع عمل می کنند اگر قربانی خونریزی به شدت و یا اگر او را بلعیده سم و یا اگر قلب یا تنفس را متوقف کرده است.

به یاد داشته باشید هر فقره دوم.

اگر چه بسیاری از افراد آسيبديده را می توان با خیال راحت نقل مکان کرد و آن را مهم و حیاتی است به حرکت یک فرد جدی در گردن و یا پشت صدمات مگر در مواردی که شما باید برای نجات او از بیشتر در معرض خطر است. نگه داشتن بیمار دراز کشیده و آرام. اگر او تا به آغوشش استفراق کند همچنان کودکش و هیچ خطر وجود دارد که گردن او شکسته است به نوبه خود هین در کنار او برای جلوگیری از خفگی و نگه داشتن او هشدار می دهند با پوشش او را با پتو یا کت. کسی که تماس برای کمک های پزشکی در حالی که شما درخواست کمک های اولیه. کسی که احضار کمک کند باید توضیح دهد که ماهیت اورژانس و درخواست آنچه که باید انجام شود در انتظار رسیدن آمبولانس. اطمینان قربانی کنید و سعی کنید آرامش خودتان. خود را آرامش می سوزاند شاهکار و وحشت از بیمار است. Don't به مایعات به ناخودآگاه یا نیمه هوشیار فرد; مایعات ممکن است خود وارد نای و باعث خفگی شود. Don't سعی کنید برای بیدار ناخودآگاه فرد توسط آن زمان که قطراتش و یا تکان دادن. به دنبال یک اورژانس پزشکی کارت شناسایی و یا یک سمبل دستگاه است که ممکن است قربانی پوشیدن به شما هشدار به هر گونه مشکلات آلرژی یا بیماری هایی که ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه.

این مقاله ارائه شده توسط کارول باند بهداشت مواد غذایی. کارول باند بهداشت مواد غذایی بوده است در خدمت بهداشت و درمان طبیعی برای مصرف کنندگان بیش از 25 سال است. برای بهترین مکمل های ویتامین و بهداشت مواد غذایی بازدید http://www.CarolBond.com

[ad_2]