دستورالعمل قبل از رفتن کمپینگ

[ad_1]

کمپینگ لذت می برد توسط همه سنین است; آن است که یک فرم از فعالیت های جسمی و روحی برای یک تعداد از مردم است. مردم در اردوگاه به خلاص شدن از شر استرس و معاشرت. قبل از رفتن برای هر گونه فعالیت در فضای باز شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید تمام دنده خود را با شما به عنوان فعالیت هایی که مردم را در حالی که در اردوگاه های انتظار دنده. کمپینگ می تواند انجام شود در مناطق مختلف آن می تواند در کوه و همچنین می تواند در وسط یک جنگل انبوه. وجود دارد تعدادی از گروه که سازماندهی این فعالیت در فضای باز و در حال انجام یک کار بزرگ در آن است.

در اینجا چند دستورالعمل قبل از رفتن به کمپینگ

1. ساخت لیست از تمام تجهیزات است که شما در حال رفتن به حمل بسیار ضروری است که شما نیاز به چک کردن آنها از لیست قبل از ترک برای آزاد اعزامی. برخی از قطعات است که شما نباید فراموش هستند این چادر, خواب, کیسه زغال چوب و برابر قادر صندلی. اقلام اساسی باید قطعا نمی توان فراموش شده مانند خمیر دندان و مسواک و صابون و مختلف لوازم آرایش. این چند چیز اساسی مورد نیاز قبل از رفتن بر روی یک فعالیت در فضای باز.

2. دنده که نیاز به انجام شود همیشه بستگی به نوع کمپینگ سایت شما در حال رفتن به بازدید از. در صورتی که شما به کمپینگ در دریاچه سپس شما قطعا نیاز به دنده ماهیگیری خود را و اگر آن را بر کوه ها و سپس شما نیاز به پیاده روی دنده مانند یک جفت خوب از کفش و قوی haversack. در حالی که در یک کمپ که شامل مقدار شدید نوردی و فیزیکی قلبی و سپس حمل برخی از قند نیز توصیه شده که برخی اوقات افراد دچار کم آبی. کیت کمک های اولیه بسیار ضروری است در زمان هایی از این دست. کیت کمک های اولیه باید همیشه شامل داروهای اساسی مانند باند و آسپیرین ،

3. انجام تحقیقات کمی قبل از اینکه شما خرید خود را در کمپینگ لوازم بسیار ضروری است که تعدادی از فروشگاه های که ارائه تخفیف خوب که بسیار ضروری است به عنوان برخی از تجهیزات مانند چادر و کیسه خواب می تواند کار را به بسیار گران است. وجود دارد تعدادی از تخفیف در دسترس در اینترنت فقط کمی از تحقیقات مورد نیاز است و پس از آن شما می توانید آنچه شما دنبال آن هستید.

4. مطمئن شوید که شما باید تمام تجهیزات بسته بندی شده و در یک جمع و جور شیوه ای.

[ad_2]