دریافت اقامت لیتوانی

وضعیت اخذ اقامت لیتوانی از نحوه سرمایه گذاری موقعیت هجرت به لیتوانی به نحوه سرمایه گذاری، افراد حیاتی تابعیت های خارجی که در پی اخذ اقامت دائم لیتوانی هستند، نخست بایستی مجوز اقامت موقت را اخذ کنند؛ تجار و بازرگانان دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری ممکن میباشد جهت صدور مجوز موقت، در مقام «افراد خارجی که قصد کارکردن در عمل های رسمی را دارند» تایید صلاحیت شوند؛ این کار های رسمی شامل تصویب یک تشکیلات اقتصادی-تجاری به تیتر صاحب و مالک یا معاون، فعالیت کردن در یک کمپانی تجاری ثبت شده در لیتوانی (فقط در صورتی که شخص خارجی، مدیر یا این که نماینده تام الاختیار کمپانی ذکر شده باشد) یا این که عمل های قانونی دیگر (غیر از اشتغال و تحصیل) می باشد که برای آنها، جواز خاصی گزینه نیاز نیست.

اقامت لیتوانی با خرید ملک

التماس نامه جهت اخذ جواز اقامت موقت بایستی اثبات کند که درخواست کننده (تاجر) از بیمه تندرست برخوردار است، درآمد به اندازه جهت تامین نیازهایش در مدت زمانه اقامت در لیتوانی را دارا می باشد و نیز چنین قرارداد اجاره خانه برای دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری کل مدت زمانه اقامت را دارد و یا این که ملکی جهت سکونت دارد؛ در رخ ثابت همین موردها و پذیرفته شدن مدارک، درخواست کننده مجوز اقامت موقت را اخذ خواهد کرد که به جهت یک سال اعتبار خواهد بود و دارای آن می تواند تمدید شود. پس از این‌که تاجر خارجی اقامت موقت پنج ساله لیتوانی را دریافت کرد.
می تواند جهت اخذ مجوز اقامت دائم مبادرت کند؛ به جهت تایید صلاحیت، درخواست کننده بایستی آزمونی را که دانش زبان لیتوانیایی وی و علم او در رابطه اهمیت اصول ضابطه دارای لیتوانی را باز‌نگری می کند بگذراند که در رخ پیروزی دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری آمیز بودن، جواز اقامت دائم برای پنج سال معتبر خواهد بود و دارای آن قابل تمدید است. اقامت از طریق سرمایه گذاری، نوعی از ویزای لیتوانی که به کسب و کارهای بچه اعطا می شود، یک ساله می باشد و می تواند به جهت سال دوم نیز تمدید شود.

معایب زندگی در لیتوانی

این روادید به جهت سرمایه گذارانی که قصد آغاز بیزینسی را در مرزوبوم دارا‌هستند مطلوب است؛ پس از سال دوم، سرمایه گذاران می توانند التماس اقامت دائم را از طرز فرآیند مهاجرتی معمول داشته باشند. همین روادید به دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری سرمایه بسیار و خاصی نیاز ندارد، اما از سرمایه گذاران انتظار می رود که نشان دهند سرمایه ثابت و کافی جهت انجام فعالیت های تجاری یک سال نخستین را دارا می باشند. همین برنامه، قصد جذب سرمایه در حوزه تکنولوژی، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، فناوری دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری اطلاعات، مکاترونیک، الکترونیک و تکنولوژی لیزر لیتوانی را دارااست و بنیان گذاران کسب و کارهای نوباوه به ارسال درخواست و سرمایه گذاری در این بخش ها تشویق می شوند.
قوانین آسان یا دشواری درمورد این که کدام دسته از بیزینس ها بخش اعظم پذیرفته می شوند وجود ندارد، ولی متخصصان می گویند که مسئولین همین حوزه، به دنبال بیزینس هایی میباشند که اهمیت تکنولوژی های پیشرفته دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری سروکار دارا هستند و ممکن می باشد خواهش هایی را که در ارتباط با خرده فروشی های معمولی یا بیزینس های خدماتی میباشند تایید نکنند.

کشور لیتوانی برای زندگی

طرح های تجاری متقاضیان بر شالوده میزان نوآوری، میزان تقاضا، دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری قابلیت و امکان پرورش و ترقی و سایر معیارها مورد محاسبه قرار می گیرد. سرمایه گذاران می توانند از روز نخستین خانواده شان را یار خویش بیاورند که این موضوع، این گونه ویزای لیتوانی را برای سرمایه گذارانی که قصد راه و روش اندازی کسب و کار نوپا در شبه جزیره اسکاندیناوی را دارند، تبدیل به انتخابی جذاب می کند. موقعیت دریافت ویزای سرمایه گذاری لیتوانی برنامه قانونی جهت اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری ندارد، ولی از سال 2017، به کسب و کارهای کودک ویزایی اعطا می نماید که به وسیله آن موسسان استارت آپ ها می توانند اقامت لیتوانی را دریافت کنند. این روادید یک ساله و قابل تمدید بوده و به شخص امکان هجرت رایگان به سرتاسر شبه جزیره اسکاندیناوی را می دهد؛ همینطور درصورتی که متقاضی در ثبات دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری مناسبی باقی بماند، این ویزا دریافت اقامت دایم و شهروندی مشروط را به جهت وی آسانتر می کند. موقعیت اخذ ویزای سرمایه گذاری لیتوانی روند درخواست اقامت به نوع ای طراحی شده که بیزینس های حقیقی که مناسب دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری پرورش و ترقی هستند.

مشاغل مورد نیاز لیتوانی

به خصوص در راستا تکنولوژی پیشرفته تعیین شوند؛ همه پیشنهادهای تجاری به توجه توسط گروهی از متخصصین دنیای بیزینس به علاوه مسئولان دولتی بخش مسافرت مورد چک کردن قرار می گیرند؛ بدون هیچگونه الزام به داشتن سرمایه حداقلی، صادر شدن جواز داشتن چارچوب کاری دوستانه-خانوادگی به مقدار ملازمت و همراهی سرمایه گذار بستگی دارد و کلیدی توجه به فراوانی دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری متقاضیان و سرمایه گذاران موفق، همین نوع ویزای لیتوانی به مدل ای مطلوب کلیدی سایر برنامه های اروپایی مربوط به سرمایه گذاران مهاجر مقایسه می شود. لیتوانی جهت واردکردن تقاضانامه های ویزایی که به کسب و کارهای کودک تعلق می گیرد، از یک پورتال آنلاین به کارگیری می کند.
سپس متقاضیان به شرکت در یک رای زنی تصویری 30 تا 60 دقیقه ای دعوت می شوند که دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری این مصاحبه بایستی سخن کوتاهی حساس هیئت متخصصین بیزینس را هم شامل شود. متخصصین خاطرنشان می نمایند که همین بخش از مصاحبه، قسمت انتقادی و سخت روند التماس روادید است؛ چون فقط بیزینس هایی برای اخذ همین مدل ویزا تایید صلاحیت می شوند.
که حقیقی و مناسب رشد و پیشرفت بوده و به وسیله افرادی که مهارت ها و منابع دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری آیتم نیاز برای برد را دارا می باشند اداره شوند. اساسی همین وجود، بعضی متقاضیان ناموفق میباشند که به آنان توصیه می شود توصیه تجاری خویش را بیشتر توسعه دیتا و مجددا جهت درخواست ویزا مبادرت کنند. دریافت اقامت لیتوانی از طریق سرمایه گذاری درصورتی که درخواست‌کردن توسط هیئت متخصصین پذیرفته شود، درخواست کننده یک نامه تاییدی برای طرح تجاری خویش اخذ می نماید.