درمان های طبیعی برای درمان برونشیت با استفاده درمانی از روغن های ضروری

[ad_1]

من از تجربه می دانیم که هنگامی که من شروع تشنج و سرفه و من واقعا رهبری برای مشکل. این ماه به بیش از برونشیت قبل از, بنابراین من هر سرفه به عنوان یک سیگنال به سرعت عمل با اسانس و روغن های مبتنی بر مکمل های.

چرا سرفه چنین جدی و مهم است ؟ به دو دلیل: 1) می توانید آن را جدی و آسیب دائمی به ریه های من سولفورموستارد و آکورد آوازی; و 2) آن را به تولید مقدار زیادی از التهاب مزمن و سوزش و رادیکال های آزاد در سراسر بدن من است که عوارض خود را بر من سلامت بیش از یک دوره طولانی از زمان.

نه تنها می تواند تشدید برونشیت به چیزی جدی تر مانند ذات الریه اما آن می تواند مرا ضعیف و خسته و آسیب پذیر به صورت جدی تر بیماری دژنراتیو در طول زمان است. برونشیت است نه یک چیز موقت است که به پایان می رسد زمانی که سرفه را متوقف می کند و آنتی بیوتیک تجویز اجرا می شود. باید آن را بی درنگ شفا عمیقا و به طور کامل. برای من که حداقل 10 روز پس از تمام علائم به پایان رسید.

در اینجا چیزی است که من انجام وقتی که من یک سرماخوردگی شروع می شود که به تشدید سرفه.

من ادامه بخار درمان شروع کردم در اولین نشانه از سرد هر دو در حمام درمانی هر شب با استفاده از اسانس و نمک فرنگی اصل و همچنین تحریک دوش با اسانس منتشر در همان اتاق برای حدود 20 دقیقه هر روز صبح قبل از اینکه من ترک کار.

اگر من شروع به سرفه در محل کار من که راحت لیوان گرم آب معطر را به سرعت آرام من سرفه. من پر کردن فلاسک شیر آب قرار داده و در یک قطره نعناع یا روغن ریحان. این آرام بخش ضد التهابی روغن تسکین دهنده و همچنین ومزه.

زمانی که من تا به حال برونشیت آن رایج بوده است برای من برای شروع یک تشنج سرفه طلسم مدت کوتاهی پس از من دروغ را برای شب. وقتی که من بچه بودم مادرم را بیش از اندازه در Vicks VapoRub و را با آب سرد شستشو پارچه بیش از تیموس منطقه (زیر جایی که من یقه استخوان عضویت). در حال حاضر من با استفاده از رقیق روغن نعناع در منطقه همراه با لیف حمام سرد و پوشش آن را با یک حوله خشک. آن متوقف می شود سرفه توسط خنک کننده ملتهب سولفورموستارد که غلغلک دادن و باعث سرفه. اگر من پیدا کنید که پارچه گرم و سرفه شروع می شود تا دوباره قبل از من می تواند به خواب رفتن من صرفا موج لیف حمام مرطوب در هوا برای خنک کردن آن و اعمال آن را دوباره.

این به هیچ وجه تنها چیزهایی که من انجام وقتی که من سرد گرفتن. من یک مقدار زیادی از ویتامین D3 برای 3 روز است. من تا مصرف روغن کریل برای کنترل التهاب. من مصرف مقدار زیادی از اسانس کپسول بیش از یک دوره تقریبا یک ماه. من روغن در آب آشامیدنی و بسیاری از دستور العمل های. من با استفاده از یک هوای سرد اسانس منتشر حداقل دو بار در روز. من آنچه را به نام “لیسیدن ترفند” با روغن های ضروری برای کمک به با گلو درد و عفونت و من سینوس روشن در تمام هزینه. برای من سینوس هستند که در آن عفونت شروع می شود و اگر من می توانید دریافت کنید که به سرعت پاک کردن و نگه داشتن آن را روشن در سراسر هر گونه علائم دیگری من می تواند به جلوگیری از عفونت های گوش و سینوس سردرد و بسیاری از دیگر علائم به طور معمول همراه با سرد.

من هم درخواست بسیاری از روغن های موضعی به ویژه بعد از دوش و حمام در حالی که پوست مرطوب است و روغن ها به راحتی جذب می شود.

دکتر دانیل Penoel که آموزش دیده در پزشکی و استفاده از روغن های ضروری به من آموخت که من نیاز به نگه دارید تا تمام معطر عادت برای حداقل 10 روز بعد از من احساس کاملا خوبی است. که سخت است برای انجام وقتی که من احساس بزرگ و بازگشت به حالت عادی. من هم از تجربه شخصی می دانند که اگر من نمی طور کامل درمان علائم می تواند بازگشت با انتقام.

[ad_2]