درمان میکرو آلت تناسلی سندرم آندروپنیس کوتاه توصیه می شود

[ad_1]

چرا دیگر یکی است ؟

این را به عنوان یک تخصصی را در بر تخصصی مشکل کاملا متفاوت در رویکرد خود نسبت به قبل از آن کشش آلت تناسلی مرد/برانکارد دستگاه (به عنوان مثال SizeGenetics دانمارکی JesExtender یا MaleEdgeکه تا کنون معتقد بودند به ابزار مناسب برای اضافه کردن در اینچ های اضافی. اما با وجود آسمان بالا رکورد فروش این نمی های زیادی برای micropenis سندرم یا برای مردم از آن رنج می برند.

چگونه آن را متفاوت ؟

تفاوت اساسی این است که این برانکار به معنای برای کسانی که نمی نمایشگاه micropenis سندرم; تفاوت است بیش از آن است که بین لباس زنان و زنان باردار لباس. Andromedical (بالا اروپایی امن فرمت آلت تناسلی مرد سازنده دستگاه) خال خال که در آن دیگر از توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد لگ و متناسب با یک دستگاه نگه داشتن جزئیات در ذهن. این است آندروپنیس مینییک دستگاه – به سادگی – که یک زوم کردن نسخه خود را از مدل استاندارد آندروپنیس طلا. Andromedical را آندروپنیس مینی سیستم طبقه بندی شده به عنوان یک نوع 1 دستگاه پزشکی (توسط مقامات اتحادیه اروپا) با اثبات سوابق بزرگ شدن آلت تناسلی مرد به طور دائم. است که به آن بالينی پشتیبان گیری با مقدار زیادی تاییدیه توسط جراحان و مقامات پزشکی یکی بودن ISO 13485 وضعیت با توجه به فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ساخت و ساز.

هدف جمعیتی

این دستگاه طراحی شده است برای مردان کوتاه تر آلت تناسلی و کوتاهآن را به معنای کمتر از 8 سانتی متر که راست یا 4 سانتی متر کمتر یا زمانی که شل. اصل کار باقی می ماند همان; این باعث می شود آلت تناسلی مرد انطباق با خارج اعمال فشار/زور و پاسخ آن را رشد. آلت تناسلی مرد, بعد از همه, چیز, اما بافت های عضلانی است که می تواند کشیده و ضخیم; آن را فقط به جهت زور و شدت آن است که متفاوت است.

مزایای استفاده

  1. آن را نه تنها کشش سلول های موجود اما باعث می شود آنها را ضرب تحت کشش. خود است, اما,; کنترل رشد و نه راه سلول های تکثیر به شکل تومور.
  2. سلول های موجود در هنگام دراز بازگشت به سابق خود را اندازه پس از برخی از زمان در این مورد سلول های جدید فرم را دائمی افزایش حجم آلت تناسلی مرد. بالینی سوابق نشان می دهد حداقل 33 درصد رشد در اطراف (هر دو circumferentially و در طول); که به معنی ضخیم تر و طولانی تر از آلت تناسلی مرد و که بیش از حد در یک قطعی نسبت.
  3. Rectifies خمیدگی آلت تناسلی تا 70 درصد و بدون هر گونه عوارض جانبی.
  4. اما بدن انسان همیشه پاسخ نمی دهند همان راه وجود دارد 3 ماه گارانتی; این امر همچنین اگر دستگاه را می شکند.

نکات به یاد داشته باشید

  1. گرفتن یک میکرو-آلت تناسلی مرد به وضعیت الت مرد یک ماراتن بنابراین انتظار نداریم که نتایج به عنوان سریع که در با حداکثر سرعت دویدن. در واقع 8 هفته کافی برای متوجه تغییرات تنظیم و اکثر مشتریان متوجه اندام خود را رشد کرده است که در آن مرحله ، نعوظ نیز قوی تر و طولانی تر از قبل.
  2. بزرگترین اشتباه شما می تواند متعهد است, توقف استفاده از آندروپنیس مینی در این نقطه است که محکوم به فنا امید خود را به صورت دائم قابل توجهی افزایش اندازه آلت تناسلی مرد. مگر اینکه شما با استفاده از آن را برای حداقل 20 هفته نتایج نمی ماند قرار داده است. در واقع آن نیاز یک سال کامل به رضایت هر خروجی.
  3. این آندروپنیس مینی این است که نمی توان در مورد وجود زخم و کبودی و یا کاهش در آلت تناسلی مرد; و در آن صورت صبر کنید تا پارگی درمان به طور کامل و پوست جدید می آید تا بر روی منطقه آسیب دیده.
  4. قیمت برای آندروپنیس مینی رفتن از یورو 199 تا 249 یورو با کیت راحتی. شما دریافت کامل پشتیبانی پزشکی در طول درمان یک دستورالعمل CD برای استفاده از کامپیوتر و قطعات یدکی (راحتی حلقه 2 باند و سیلیکون بالا) همراه با یک چوبی به فروشگاه محصول.

[ad_2]