درمان موثر برای درمان آپنه خواب

[ad_1]

اگر شما تجربه شده است و خستگی در طول روز و در عین حال شما به طور معمول به اندازه کافی ساعت خواب در شب ممکن است که شما ممکن است داشتن یک اختلال خواب. یکی از شایع ترین اختلالات خواب است که آپنه انسدادی خواب. هنگامی که شما از این وضعیت ممکن است شما از آن آگاه است اما آن را منفی بر سلامت شما تاثیر می گذارد. این است زیرا آن را با خواب شما تداخل که باعث کاهش غلظت خود را در طول روز. با این حال مهم است به یاد داشته باشید که شما می توانید خواب خوب با وجود داشتن این بیماری با استفاده از دستگاه CPAP.

درک آپنه خواب

آپنه خواب اشاره به یک اختلال خواب است که باعث می شود شما را به توقف تنفس برای مدت کوتاه از زمان در طول خواب است. شما می تواند به توقف تنفس چند بار در هر شب و اگر بیماری شما شدید است, تنفس خود را ممکن است به قطع صدها بار در هر شب. هر بار توقف تنفس مغز خود را مجبور به بیرون آمدن از خواب عمیق به منظور شما را قادر به نفس کشیدن دوباره.

آپنه انسدادی خواب است که رایج ترین نوع آپنه خواب است که زمانی اتفاق می افتد که راه هوایی را مسدود می شود. هنگامی که شما خواب عضلات در گلو خود را شل کنید و بافت نرم در گلو خود را ممکن است سقوط در راه هوایی در نتیجه مسدود کردن آن. کمبود اکسیژن باعث کاهش جریان خون به مغز است که باعث می شود آن را به خارج شدن از خواب عمیق به منظور حرکت به عضلات مسئول برای تنفس در هوایی. شما خواهد بود که بیدار برای لحظه ای کوتاه به عنوان شما را در یک نفس عمیق که باز می شود تا از انسداد است.

علائم آپنه خواب

هنگامی که شما آپنه خواب شما خواهد شد در طول روز خواب آلود و شما همچنین ممکن است تحریک پذیر با توجه به عدم استراحت مناسب است. شما نیز ممکن است تجربه سردرد در صبح پس از اکسیژن است که جریان را به مغز خود را نگه می دارد قطع شود. هنگامی که شما از خواب بیدار به طور خلاصه به را در یک نفس عمیق بکشید شما به طور معمول خروپف یا خر خر کردن با صدای بلند. شریک زندگی خود را و یا اعضای خانواده می تواند خواب خود را مختل با توجه به این سر و صدا.

خطرات ناشی از آپنه انسدادی خواب

شما می تواند در معرض خطر مبتلا به آپنه انسدادی خواب اگر شما دچار اضافه وزن هستند. دلیل این است که شما ممکن است بیش از حد بافت نرم در گلو خود را که می تواند در نهایت مانع تنفس در حالی که شما خواب. شما همچنین ممکن است به طور طبیعی در معرض خطر داشتن OSA اگر شما یک زبان یا گلو باریک است که به راحتی مسدود می شود. همانطور که شما مسن تر رشد می کنند خطر ابتلا به OSA را افزایش می دهد از گلو عضلات ضعیف شده و به راحتی می تواند به سقوط.

CPAP به عنوان یک راه حل

اگر شما گمان می برند که شما ممکن است مبتلا به آپنه انسدادی خواب است یک ایده خوب برای کتاب یک قرار ملاقات با یک درمانگر. درمانگر خواهد شد انجام یک مطالعه خواب بر شما با قرار دادن مانیتور بر روی بدن خود را.

مانیتور خواهد شد کمک به دکتر برای تعیین ضربان قلب و فشار خون در میان چیزهای دیگر. این آزمون را تعیین خواهد کرد چگونه شدید OSA است و اینکه آیا دستگاه CPAP خواهد شد موثر ترین درمان برای شما. پزشک همچنین ممکن است سعی کنید ماشین های مختلف شما را در سفارش به توصیه دستگاه است که به شما بهترین نتایج را.

[ad_2]