داکت اسپلیت حاره ای (تروپیکال T3 ) آکس AUX

داکت اسپلیت حاره ای (تروپیکال T3 ) آکس AUX

داکت اسپلیت حاره ای (تروپیکال T3 ) آکس AUX از دو قسمت یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده است. یونیت داخلی یا هواساز در سقف کاذب قرار گرفته و توسط کانال کشی به تمام قسمت های مختلف ساختمان ارتباط پیدا می کندداکت اسپلیت حاره ای آکس همچنین امکان اتصال به کانال برگشت و نیز اتصال به کانال هوای تازه را نیز دارا می باشد.

یونیت خارجی شامل کندانسور و کمپرسور بوده در خارج ساختمان قرار می گیردداکت اسپلیت حاره ای آکس (AUX)  دارای کمپرسور روتاری تیپ T3 (مناسب برای مناطق گرمسیری) می باشد. گاز مبرد مورد استفاده در داکت اسپلیت اینورتر آکس (AUX) R410a می باشد که علاوه بر سازگاری با محیط زیست، با مصرف انرژی کمتری در قیاس با مبرد R22 فشرده می شود؛ در نتیجه این ویژگی ها، داکت اسپلیت اینورتر آکس (AUX) دارای رده انرژی + A می باشد.

 این نوع داکت اسپلیت آکس دارای عملکرد سرد و گرم می باشد. برای گرمایش ساختمان در فصول سرد، مضاف بر استفاده از هیت پمپ، می توان با نصب کویل آبگرم و بهره بردن از آبگرم تولید شده توسط پکیج یا موتورخانه مرکزی، نیز ایجاد هوای گرم نمود. کلیه دستگاه های داکت اسپلیت حاره ای آکس (AUX) که در فروشگاه تاسیسات دات کام عرضه می شود دارای ضمانت نامه اطلس تهویه پارس شامل 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات می باشد.

داکت اسپلیت حاره ای (تروپیکال T3 ) آکس دارای امکان تنظیم خودکار هوشمند بر اساس فشار استاتیک خارجی در طول کانال می‌باشد. به این ترتیب دستگاه به سرعت عملکرد خود را، برای بهینه سازی حجم هوا و فشار تنظیم می‌نماید. علاوه بر این، سطح صدای دستگاه را کاهش میدهد.

یونیت داخلی داکت اسپلیت حاره ای آکس به گونه ای طراحی شده است که از سه جهت (بالا، پایین و کنار) دارای پوشش محفظه قابل جداشدن است. به این ترتیب امکان دسترسی به یونیت داخلی برای تعمیر و سرویس آن آسان شده است.

 

راهنمای انتخاب و خرید داکت اسپلیت حاره ای (تروپیکال T3 ) آکس AUX

 

داکت اسپلیت های حاره ای برای استفاده در مناطق حاره ای و معتدل مناسب می باشند و با دارا بودن ارتفاع کوتاه در یونیت داخلی، براحتی در قسمت بالای سقف کاذب ساختمان ها نصب می گردند.

داکت اسپلیت حاره ای برای خنک کنندگی از گاز مبرد R22 استفاده می کند و دارای برچسب مصرف انرژی رده B می باشد.

ویژگی های داکت اسپلیت حاره ای (تروپیکال T3 ) آکس AUX

 

·         امکان تهویه چندین فضا و ایجاد سرمایش بوسیله تعبیه کانال

·         قابلیت نصب کویل آب گرم، جهت تأمین هوای گرم در فصول سرد

·         ارتفاع کوتاه یونست داخلی که به داکت اسپلیت حاره ای میدیا کمک می کند براحتی در سقف کاذب ساختمان نصب شود.

·         استفاده از کمپرسور قدرتمند روتاری

·         قابلیت کارکرد با برق تکفاز و 220 ولت

·         کم صدا و بدون لرزش و کم حجم

·         مناسب آب و هوای گرمسیری

·         دارای راندمان و بازدهی بالا

·         نصب و راه اندازی آسان

·         مجهز به فیلتر هوا