داشتن یک Cairn Terrier

[ad_1]

زمانی که یکی به نظر می رسد در یک Cairn Terrier, آنها با دیدن یک سگ شایان ستایش با, نرم, چشم, در قامت کوچک و بزرگ در شخصیت. این منجر به بسیاری از صاحبان حیوان خانگی بالقوه به این باور است که این نژاد می تواند یک خانه دوست داشتنی حیوان خانگی. در بسیاری از شرایط این افراد حق خواهد بود. اما به عنوان کسی که به عنوان در حال حاضر متعلق به یک Cairn Terrier می داند آنها را بسیار خوب دامان سگ و نباید انتظار داشت آنها را به یک آرامش همراه است. کنز در اصل تربیت به عنوان شکار اصحاب و ratters و از آنجا که این, آنها بسیار بالا سطح انرژی! خود را ظاهر زیبا و docility در puppyhood اغلب می تواند گمراه کننده و منجر به خرید و یا اتخاذ یک حیوان خانگی است که مالک جدید می تواند اداره کند.

اگر شما به دنبال اتخاذ و یا خرید یک کیرن تریر توله سگ و یا اگر شما در حال حاضر ضروری است که شما ثبت نام سگ جدید خود را در اطاعت دوره آموزشی است. سنگ قبر terriers بالا-انرژی بیش فعال ارتجاعی نژاد است. داشتن تربیت شده اند به خیط و پیت کردن حشرات موذی و یا بازی آنها را به راحتی هیجان زده شده توسط دیگر حیوانات به ویژه هنگامی که آنها به طور بالقوه می تواند در نظر گرفته شود طعمه. ندیده Cairn Terrier زندگی می کنند درست به آن غرایز پارس در و تعقیب هر موجودی اجرا می شود که در آن sightlines و یا حتی هر قطعه از زباله دمیدن در باد. اطاعت دوره های آموزشی علاوه بر کمک به شما یاد بگیرند که چگونه برای رسیدگی به خود را بیش از حد فعال Cairn Terrier می تواند ارزشمند و مورد نیاز جامعه با مردم و سگ های دیگر.

سنگ قبر Terriers به شدت سرسخت و همچنین بسیار هوشمند است. این می تواند منجر به یک رابطه پیچیده اگر آموزش مناسب است را دنبال نمی! خود را Cairn Terrier خواهد هر چیزی را می توانید برای دریافت آنچه او می خواهد و ممکن است گاهی اوقات بی ادبی فقط به خاطر تلاش برای بدست آوردن دور با آن. این لزوما به معنای به چالش کشیدن شما به عنوان هوشمند و تحریکی نژاد های Cairn Terrier به طور مداوم نیاز به فرم های جدید تحریک و فعالیت است.

درگیر شدن در مکرر فعالیت بدنی خود را با سنگ قبر علاوه بر معمولی اطاعت و ترفند جلسات آموزشی است که اجباری برای این کار (و هر) تربیت یک گام خوبی برای نگه داشتن او و یا او را شاد و سالم نگه داشتن شما عاقل! خسته Cairn Terrier به خوبی رفتار Cairn Terrier. طاقت فرسا بازی واکشی یا برچسب در پشت حیاط می تواند کار شگفتی برای نگه داشتن سگ خود را کمی آرامتر داخل خانه. اگر شما خارج از بازی به طور منظم به اندازه کافی خود را به سنگ قبر خواهد شد و در نهایت یاد بگیرند که خارج از منزل برابر با زمان پخش و در داخل خانه به معنی زمان آرام.

در هنگام بازی در حیاط شما ممکن است متوجه است که شما سنگ قبر می خواهد به حفاری و یا صعود و یا سعی کنید هر مسیر ممکن برای فرار! دلیل این است که آنها ناراضی هستند آن است که به سادگی در غرایز خود را. این کمی terriers فوق العاده سنج و فرار هنرمندان. این مهم است که برای قرار دادن موانع برای فرار خود را در محل در هر کجا که شما فکر می کنم ممکن است. سیمان در پایین نرده ها است که اغلب لازم برای این نژاد به طوری که آنها را حفاری و فرار, اما بالاتر از همه, شما هرگز نباید خود را ترک Cairn Terrier تنهایی در خارج از منزل. آنها باهوش سگ کوچک و پیدا کردن یک راه برای خارج شدن – و ممکن است هرگز پیدا کردن راه خود را به عقب!

انتخاب یک دسته سه تایی برای سنگ قبر یکی دیگر از تصمیم های مهم در داشتن یکی از این terriers. هر چند آنها تکه تکه سگ کوچک و به نظر می رسد مانند آنها می تواند مقاومت در برابر ضربه یک گلوله توپ آنها در واقع می تواند بسیار شکننده است. چوک قلاده هستند به طور کلی برای این نژاد; آنها اغلب فراموش کرده ام آنها را در یک دسته سه تایی و شارژ هر چیزی که آنها ممکن است بخواهید به تعقیب. سگ های کوچک مانند Cairn Terrier را شکننده گلو و نیروی بیش از حد از یک یقه می تواند منجر به یک تراشه سقوط. البته بهترین راه برای جلوگیری از این رفتار این است که با گسترده آموزش دسته سه تایی. آموزش خود را Cairn Terrier به دنبال دستورات در حالی که در یک امر ضروری برای شاد راه رفتن محیط زیست است.

کنز می تواند فوق العاده حیوانات خانگی اما این سگ در نظر گرفته شده برای سبک زندگی فعال! اگر شما عشق را به اجرا و بازی باید مقدار زیادی از زمان و صبر و شکیبایی برای سگ جدید خود را یک Cairn Terrier می تواند حیوان خانگی مناسب برای شما.

[ad_2]