خواهد عمل جراحی لیفتینگ گردن من ثابت همزمان با کشیدن پوست?

[ad_1]

بسیاری از مردم پیدا کردن که آنها کاملا بزرگ همزمان با کشیدن پوست آنها به عنوان مسن تر به عنوان پوست خود را گونه ها و گردن تمایل به افتادگی و آویزان پایین تر است. اگر شما همزمان با کشیدن پوست شما را پیدا خواهد کرد که گرفتن لیفت گردن, جراحی ممکن است دقیقا آنچه شما نیاز دارید برای کمک به مقابله با این مشکل است. عمل جراحی می تواند کمک به صورت و گردن خود را نگاه کنید یک معامله خوب جوانتر و خود را بازسازی اصلی زیبایی آن را به عنوان یک بار به نظر می رسد قبل از پوست خود را آغاز افتادگی.

رسوبات چربی در زیر گردن شما ممکن است چیزی است که گذشت به شما از شما پدر و مادر و jowly نگاه می تواند ارثی باشد. همانطور که شما مسن تر سن پوست خود را همراه با شما. پیری پوست معمولا کمتر کلاژن و الاستین دو مواد مغذی است که حفظ آن جوان و تازه است. بدون به اندازه کافی از این مواد غذایی پوست شما را افسرده و مایوس شدن یا خم شدن و گردن خود پوست شما ظاهر یک بولداگ.

گردن عمل جراحی لیفت طراحی شده است برای اصلاح این مشکل همزمان با کشیدن پوست, و شما را پیدا خواهد کرد که آن را ممکن است دقیقا آنچه شما نیاز دارید برای کمک به شما خلاص شدن از شر خود را حلق آویز گردن پوست. وجود دارد تعدادی از گزینه های دیگر نیز مانند لیپوساکشن برای حذف رسوبات چربی یا گردن کند. گردن بلند اما به نظر می رسد یکی از موثر ترین روش تبدیل شده است فوق العاده محبوب در میان کسانی که به دنبال خلاص شدن از شر خود را همزمان با کشیدن پوست یک بار و برای همه است.

چه گردن بلند عمل می کند این است که حذف اضافی پوست زیر گردن شما این است که پوست های شل شدن و افتادگی به شما jowly نگاه کنید. پوست برداشته شده است هر دو از گردن خود و بلافاصله تحت jawline و حتی عضلات گردن خود را می توان کشیده و محکم اگر آنها نیز تضعیف همانطور که شما مسن.

اگر شما مشکلات را با پوست در زیر گردن خود را, شما باید در نظر حضور در نزدیکترین جراح پلاستیک مشاوره اتاق به نظر او در مشکل خود را. جراح خود را بپرسید معمولا شما در مورد تمام خانواده خود سابقه پزشکی, آلرژی به بیهوشی و بسیاری از سوالات دیگر که کمک خواهد کرد که او را به تعیین اگر وجود دارد خطر ابتلا به عوارض در عمل جراحی خود را. شما نیاز به اجازه دهید او را می دانم در مورد هر دارویی که شما به طور منظم از جمله مکمل های بهداشت و درمان. این داروها و مکمل ها می تواند تعامل منفی با داروهای مورد استفاده برای عمل جراحی و باعث عوارض جدی است.

شما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که یک گردن بلند است که یک معجون سحر و جادو است که باعث می شود پوست خود را جوان و تازه دوباره, اما آن کمک خواهد کرد که برای اصلاح مشکلات از دار زدن پوست است. دیدن که شما در حال از بین بردن پوست از زیر گردن خود را, شما ممکن است دریابید که گردن خود احساس می کند تنگ تر از حالت عادی تا زمانی که شما عادت به احساس. شما نیاز به صحبت با جراح زیبایی و اجازه دهید او را می دانم آنچه شما در حال انتظار برای دریافت از عمل جراحی و او قادر خواهد بود به شما بگوید که آیا انتظارات شما واقعی هستند یا نه.

دکتر را نیز اندازه گیری مقدار اضافی پوست شما را به عنوان کمک خواهد کرد که او را به می دانم که چقدر از این همزمان با کشیدن پوست نیاز به حذف در آسانسور گردن, عمل جراحی است. در پایان شما را پیدا خواهد کرد که خود را ظاهر خواهد شد تا حد زیادی بهبود یافته با تشکر به عمل جراحی لیفتینگ گردن.

[ad_2]