خواهد بواسیر از بین برود خود به خود ؟ ما نشان می دهد پاسخ

[ad_1]

پاسخ به این پرسش که “آیا بواسیر از بین برود خود به خود” متفاوت بر شدت بیماری. برای آن دسته از افراد مبتلا به هموروئید خفیف شانس بسیار بالا است که بواسیر را حل و فصل بدون نیاز به دکتر مراجعه کنید. در موارد دیگر ممکن است لازم برای هموروئید مبتلا به دنبال کمک از خارج از یک دکتر به خلاص شدن از آنها. در واقع اگر یکی از بواسیر رنج می برند که در واکنش به در خانه درمان های مثبت در پاسخ به این پرسش که “آیا بواسیر از بین برود خود به خود” است که احتمالا مثبت است.

هنگامی که پاسخ دادن به این سوال آن است که تنها عادلانه به اشاره است که مواردی که شدید بواسیر توسعه ممکن است نیاز به درمان های خاص و/یا فولاد روش حذف. به طور کلی هنگامی که یکی از بواسیر رنج می برد که به جای خفیف چنین تشکل معمولا در اندازه کاهش می دهد و کاهش در حدود 7 تا 14 روز. در چند مورد هموروئید ممکن است تنها یک زن و شوهر از روز و سپس به طور ناگهانی ناپدید می شوند و ظاهرا به عنوان سریع به عنوان آنها تشکیل شده است.

شدید بواسیر ممکن است نیاز به درمان است که شامل چیزهایی مانند:

  • بستن باند لاستیکی
  • مادون قرمز انعقاد
  • عمل جراحی لیزر
  • Hemorrhoidectomy با صتبلرس
  • Hemorrhoidectomy با بخیه

چگونه می دانم زمانی که به دکتر مراجعه کنید

وجود دارد تعدادی از نشانه یا نشانه هایی که نشان می دهد که هموروئید مبتلا نیاز به دنبال خدمات حرفه ای. این علائم ممکن است شامل:

هموروئید سازند که نمی فروکش پس از هفت روز: اگر بواسیر باید به طول انجامید بیش از هفت روز و بهبود آن ممکن است زمان برای برنامه ریزی قرار ملاقات با دکتر. یک پزشک می تواند نگاه بواسیر و ارزیابی درجه شدت خود را.

افزایش تحریک با وجود در خانه روش های درمان: اگر فرد بوده و با استفاده از به طور منظم درمان برای بواسیر و هیچ امداد پزشک ممکن است قادر به تجویز چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طوری که تسکین می توان به دست آورد.

افزایش خونریزی: اگر خونریزی ادامه می دهد برای یک مدت طولانی و یا بدتر از آن است که قطعا لازم است به یک وقت ملاقات با دکتر. خونریزی ممکن است نشانه ای است که فرد رنج می برد از دیگر شرایط بهداشتی است که نیاز به توجه فوری.

نشانه های عفونت: اگر زهکشی می آید از آنورکتال منطقه و یا اگر فرد مظنون است که او یا او تا به توسعه یک آبسه یا عفونت لازم است به دکتر مراجعه کنید برای دریافت آنتی بیوتیک ها تجویز می شوند. این موضوع را باید نادیده گرفت که این منطقه می تواند تبدیل به بسیار آلوده و حتی gangrenous.

افزایش درد: اگر درد همچنان ادامه دارد و در روز و یا بدتر فردی می خواهد به بحث در مورد بیشتر گزینه های درمان با یک پزشک. وجود دارد درمان که پزشک می تواند پیاده سازی در دفتر و یا بر روی یک بیمار اساس است که می تواند کمک به کاهش درد. هیچ دلیلی وجود ندارد که یک فرد باید از دیدن یک دکتر به علت خجالت; یک پزشک آموزش دیده برای رسیدگی به موضوع و کمک به فرد بازگشت به سلامت مطلوب است.

[ad_2]