خرید سیر سیاه 1 کیلویی سیرسو (قیمت سیر سیاه) –

در واقع سیر سیاه دکتر بیز برخلاف سیر تازه ی سفید رنگ بر اثر فرایند تخمیر به رنگ سیاه تبدیل گشته و از آن طعم و بوی تند اولیه و کمی ناخوشایند خبری نیست. با غلظت بیشتر ، سیر سیاه ممکن است در کمک به بدن شما از مزایای آلیسین کمک کند. ترکیبات فعال موجود در این چاشنی به کُند کردن سرعتِ ترشح انسولین در بدن کمک کرده، که برای بیماران دیابتی بسیار مهم بوده و همچنین برای افرادی که مستعد بیماری دیابت هستند نیز مفید است. اولین تفاوت مهم بین سیر سیاه و سیر سفید در بوی آنها است؛ به این معنی که سیر فراوری شده بوی تند سیر سفید را که حاصل ترکیبات آلیسین و سولفور و به عبارت دقیقتر Cysteine Sulfoxide موجود در سیر سفید است، ندارد. این خاصیت برای افرادی که به دنبال بهبود سلامت خود از طریق اضافه کردن یک آیتم غذایی جذاب به رژیمشان هستند، بسیار سیر سیاه چیست از کجا تهیه کنیم مهم است. با داشتن تراکم بالاتری از آلیسین نسبت به سیر معمولی، سیر سیاه در تنظیم کردن سطوح قند خون بسیار موثر است.

در مورد تاثیر سیر سیاه بر زود انزالی تحقیقات کمی انجام شده است؛ اما این تحقیقات نشان می دهد که هم سیر و هم سیر سیاه به علت داشتن روی و منیزیم، در درمان زود انزالی مردان موثر هستند. به گفته کارشناسان بهداشت ، آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی موجود در سیر سیاه می توانند به طور موثر سطح تری گلیسیرید را در خون کاهش دهند و قند را مدیریت کنند و همچنین در کنترل وزن کمک کنند. این مطالعه که در ژورنال Proceedings of the National Academy of Science منتشر شده است ، حاکی از آن است که توانایی سیر در شل کردن رگ های خونی باعث بهبود گردش خون می شود ، که به طور غیر مستقیم ناتوانی جنسی را کنترل می کند. بشر نیز به منظور طولانی تر کردن مدت نگهداری مواد غذایی (بالاخص میوه ها و سبزیها) آنها را با قراردادن در برابر نور آفتاب خشک مینمود. دما در اطراف محصول در قسمتهای تحتانی این نوع خشک کنها نزدیک ۶۲ تا ۸۲ درجه سانتیگراد و زمان خشک کردن بین ۷ تا ۱۲ ساعت است .در کوره های خشک کن محصول به صورت لایه های ضخیم روی هم انباشته شده اند، به همین دلیل باید گاهی به هم زده شود تا خشک شدن یکنواخت باشد .در مورد برجهای خشک کن تشتکهای محصول از بالا به طرف پائین در حرکت هستند محصول خشک از پائین برج خارج و از بالا محصول تازه وارد می گردد .

این استوانه به طور مایل نصب شده و در حالی که با سرعت کم به دور محور طولی خود گردش می کند محصول را که از یک طرف آن وارد شده است از طرف دیگر خارج می کند .این دستگاه به یک لوله افشان آب که در مرکز آن به طور سرتاسری قرار گرفته است مجهز می باشد آب از این لوله روی محصول افشانده شده محصول را شستشو می دهد. مشخص گردیده که ترکیب S-allycysteine که در سیر سیاه وجود دارد، به طور مستقیم تشکیل سلولهای سرطانی را در بدن، حتی بهتر از سیر معمولی تحت تاثیر قرار میدهد. استفاده از آب به و آب سیب معده را بزرگ می کند – کم خوری – کاهش سردی و داروی مرکب۲ که درمان تمام بیماریهای معده است و داروی دیگر داروی جامع با آب زیره پخته است. داروی جامع با آب و عسل هم مفید است. جهت تقویت حافظه و رفع فراموشی یک ونیم مثقال سیاه دانه را با یک ونیم مثقال خردل مخلوط کرده نرم سائیده ودر عسل حل کرده و غرغره نمایید . این مشکل میزان تخمک گذاری و زمان آن را دچار اختلال میکند. میزان بسیاری از مواد مغذی، آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات مفید آن از سیر خام تازه بیشتر است.

پیشنهاد می کنیم برای درمان زود انزالی یک حبه سیر سیاه ناشتا و یک حبه سیر سیاه قبل از خواب مصرف کنید و این روند را تا درمان زود انزالی پیش بگیرید . حواستان باشد که پوست سیرها را نکنید. بسیاری از دانشمندان بر این باور هستند که این ترکیب بر روی سلول های سرطانی تاثیر بسیاری دارد. در آخر ماهی را برگردانید و کره را روی آن قرار دهید و طرف دیگر آن را روی حرارت ملایم سرخ کنید. رئیس بیمارستان تخصصی چشم نارایانا نترالیا در این مورد می گوید باکتریها و قارچها در بدن ما وجود دارند ، اما سیستم ایمنی بدن آنها را مسدود می کند. لینولئیک موجود در سیر سیاه ، یکی از اثر بخش ترین مواد برای درمان زود انزالی است ، این ماده باعث افزایش میل جنسی در بدن شده و باعث بهبود فرد از ناتوانی های جنسی می شود. نحوه مصرف بسیار رایج سیر سیاه برای لاغری در کشورهای آمریکایی آسیایی و اروپایی به صورت روزانه یک تا سه بوته بوده به طوری که آن را به صورت ناشتا و با معده خالی بیشتر در تایم صبح استفاده می کنند.