حمله مجدد جنگنده‌های صهیونیستی به غزه/ وضعیت متشنج اوضاع در مرز غزه با فلسطین اشغالی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه خبری المنار لبنان گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک مرکز دیدبانی مقاومت در شرق اردوگاه «البریج» در شرق غزه را هدف قرار دادند.

این شبکه همچنین گزارش داد که پهپادهای رژیم صهیونیستی یک مرکز مقاومت در غرب «بیت لاهیا» در شمال نوار غزه را هدف حملات خود قرار دادند.

منابع خبری فلسطینی نیز گزارش داد که جنگنده‌های اسرائیلی با 3 موشک یکی دیگر از پایگاه‌های مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه را هدف قرار دادند.

شبکه خبری المیادین نیز از شنیده شدن صدای انفجار در شرق منطقه «البریج» در نوار غزه خبر داد.

منابع فلسطینی گزارش دادند در پی ادامه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، چندین دستگاه آمبولانس راهی بیت لاهیا در شمال نوار غزه شدند.

برخی منابع از زخمی شدن دست کم 5 نفر در حملات امشب به غزه خبر دادند.

وزارت بهداشت دولت فلسطین در رام الله از زخمی شدن دو فلسطینی در حمله جنگنده‌های اسرائیلی به شرق غزه خبر داد.

این وزارتخانه افزود که هر دو نفر که یکی از ناحیه شکم  زخمی شده بود، به درمانگاه پزشکی شفا انتقال داده شده‌اند.

اوضاع  ملتهب مرزهای غزه

وضعیت در نواحی مرزی غزه با فلسطین اشغالی نیز ناآرام گزارش می‌شود  و منابع عبری زبان اعلام کردند که تا این لحظه 3 جوان فلسطینی زخمی شدند.

جوانان فلسطینی که از ادامه محاصره غزه و تجاوزات رژیم صهیونیستی و عدم پایبندی این رژیم به تفاهمات آرام‌سازی اوضاع به ستوه آمده‌اند، از چند روز پیش در اقدامی اعتراضی ارسال بالن‌های آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی را ازسرگرفته‌اند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link