حمله قلبی – به تأخیر انداختن مرگ مغزی در ایست قلبی قربانیان

[ad_1]

به عنوان قربانی یک حمله قلبی و تنفس متوقف می شود در یک فرایند برگشت ناپذیر آسیب مغزی شروع به رخ می دهد در عرض سه یا چهار دقیقه. و یا آن را ؟

سال پیش در حالی که تحقیق در مورد حمله قلبی و مواردی از ایست قلبی ناگهانی من تصادفا یک مقاله در مجله نیوزویک در مورد یک پسر غرق شدن در آبهای یخی. با وجود اینکه مستغرق برای بیش از نیم ساعت او کشیده شد از منجمد رودخانه احیا و زندگی برای بازیابی به طور کامل. او دچار هیچ آسیب مغزی و من تعجب که چگونه این اتفاق می افتد.

من تحقیقات معطوف به چگونه برخی از افراد می تواند ظاهرا غرق در آب سرد باید قلب خود را متوقف ضرب و شتم (به عنوان در انفارکتوس حاد قلبی یا ایست قلبی) توقف تنفس و پس از احیا – گاهی اوقات تا یک ساعت بعد از آن – به طور کامل بهبود می یابند و تجربه بدون صدمه به مغز.

من تعجب اگر یک فرد شانس برای زنده ماندن از حمله قلبی بدون مغز آسیب می تواند تمدید گذشته 4 دقیقه علامت گذاری به عنوان اگر او بودند مستغرق در آب سرد است.

تحقیقات من شد در اطراف محور است که چرا یک تاخیر از آسیب مغزی و مرگ مغزی در آب سرد غرق شدن قربانیان و می تواند که انتقال به قربانیان حمله قلبی.

آسیب مغز

آسیب به مغز رخ می دهد که جریان خون مختل شده است. آن را به نام هيپوکسيک-غيرهوازی آسیب مغزی و یا “HAI.” هيپوکسيک به معنی جزئی کمبود اکسیژن غيرهوازی در کل معنی کمبود اکسیژن.

زمانی که محرومیت از اکسیژن به مغز ناشی از یک رویداد داخلی مانند حمله قلبی یا انفارکتوس حاد آن در نظر گرفته شده است Hypoxicischemic آسیب یا HII. شایع ترین علت از ایست قلبی.

محور به پژوهش

من کنجکاو شد… هر روز فکر کردم “چه می شود اگر؟”

چه می شود اگر… ما می تواند تاخیر مرگ مغزی توسط submersing که قربانی حمله قلبی در آب سرد?

چه می شود اگر… در شرایط اضطراری – یک قربانی می تواند قرار داده شده در آب سرد در اولین نشانه های ایست قلبی.

چه می شود اگر… ما می تواند باعث این تاخیر از آسیب مغزی در صورت حاد سکته قلبی با قرار دادن قربانی در یک دوش آب سرد ؟ چه می شود اگر… که تاخیر شروع یک هيپوکسيک مغز آسیب آسیب ؟ چه می شود اگر… وجود دارد فقط چیزی است که ما می تواند انجام دهد برای به تاخیر انداختن مرگ مغزی در قربانیان حمله قلبی در آب سرد غرق شدگی…

سوال اصلی باقی مانده است: در شرایط اضطراری می تواند تاخیر در مغز آسیب می تواند تمدید شود در ایست قلبی قربانیان ؟

اگر این امکان بود برای به تاخیر انداختن مغز آسیب گذشته چهار دقیقه آن را اجازه می دهد انتقادی وقت اضافی قبل از صدمه به مغز شروع به رخ می دهد اجازه می دهد تا پرسنل اورژانس برای رسیدن به قربانیان حمله قلبی و اعمال احیاء ماساژ قفسه سینه و یا دیگر درمان است.

چه می شود اگر… شما زندگی در این کشور و همسر خود دچار حمله قلبی و شما نمی دانید CPR? خواهد غوطهوری در آب سرد تاخیر شروع از مغز آسیب دیده است ، به دلیل انتخاب های خود را از آنچه شما می توانید انجام خواهد بود بسیار ضعیف و بدون این نوع از گزینه. شما می توانید برای کمک تماس بگیرید و یا یک آمبولانس و سپس شما می توانید تماشا کنید. با عرض پوزش اگر این صدا نیست اما واقعیت آن است.

سوالات من نگه داشته تا در شب سال است.

من نگه داشته و فکر کردن در مورد آن و تفکر در مورد آن – آنچه در آن است در مورد آب سرد که تاخیر در مغز آسیب دیده است ، این می تواند مورد استفاده در حمله قلبی قربانیان ؟ چه می شود اگر… اگر آن را کار کرده است ؟ که چگونه بسیاری از زندگی را نجات دهد.

من صرف شب و تعطیلات آخر هفته و بعد از چند سامرز در فیلادلفیا پزشکی در بیمارستان ها ، شب و روز پژوهش است. تا زمانی که من نمیفهمد ، و در اینجا آن است.

در اینجا چگونه برای به تاخیر انداختن مغز آسیب در قربانیان حمله قلبی.

تحقیقات من به آب سرد غرق شدن قربانیان نشان داد که هیپوترمی ایجاد شده توسط آب سرد کمک می کند تا برای به تاخیر انداختن مغز آسیب در آب سرد قربانیان غرق شدن. اما این دلیل خاص آب سرد غرق شدن قربانیان زنده ماندن تا یک ساعت بدون صدمه به مغز.

به دلیل خاص آب سرد قربانیان غرق شدن بقا بدون آسیب مغزی است که به علت تحریک از یک عکس العمل طبیعی به نام پستانداران غواصی رفلکس. این اکسیژن-صرفه جویی درمصرف رفلکس – یافت در همه پستانداران – مسئول تاخیر در مرگ مغزی و صرفه جویی در آب سرد غرق شدن قربانی زندگی بدون مغز آسیب یا HAI.

تحقیقات من نیز کشف شده است که خاص ماشه نقطه شروع غواصی رفلکس صورت غوطه وری در آب سرد است. فقط چهره. آب سرد – صورت فقط باعث کل این رفلکس.

فرضیه:

زمانی که اکسیژن به مغز یک فرد است خاموش با حمله قلبی یا انفارکتوس حاد ميوکارد به اعتقاد من آن است که ممکن است برای به تاخیر انداختن بروز آسیب های مغزی با تحریک سلولهای غواصی رفلکس.

این Dobkin روش به ماشه غواصی, عکس العمل غیرارادی است که به درخواست مرطوب و سرد به صورت فشرده قربانی. هنگامی که یک فرد دارای یک حمله قلبی و تنفس متوقف می شود و بلافاصله درخواست آب سرد و سرد مرطوب حوله یا کمپرس سرد (58 درجه و یا سرد) به صورت قربانی به طور خاص پوشش چشم است.

چشم, چشمی, عصب, است, دقیق نقطه ماشه برای شروع غواصی رفلکس – و تاخیر شروع آسیب های مغزی که قبلا فکر رخ می دهد در عرض 3 تا 4 دقیقه محرومیت از اکسیژن به مغز می شود.

آشکار ترین و فوری نرم افزار برای آغاز Dobkin روش برای به تاخیر انداختن مغز آسیب در قربانیان حمله قلبی. حملات قلبی چهارمین علت مرگ در ایالات متحده با استفاده از Dobkin ماشه برای شروع غواصی رفلکس خواهد گسترش 3 یا 4 دقیقه ایمنی پنجره با به تأخیر انداختن آسیب مغزی و مرگ مغزی تا نیم ساعت دیگر شاید در قربانیان حمله قلبی.

این Dobkin روش برای به تاخیر انداختن مرگ مغزی در قربانیان حمله قلبی خواهد شد و همچنین در قربانیان خفگی (خفگی) برق مواد مخدر مصرف بیش از حد آب گرم, غرق شدگی (که باعث این عکس العمل غیرارادی) قفسه سینه ترومای – همه این افراد را می توان با کمک این آسان به استفاده از زمان خرید روش ساده از یک حوله مرطوب سرد یا آب سرد فشرده سازی به صورت تاخیر شروع صدمه به مغز.

شما می توانید کمک کند. شما می توانید مقدار زیادی کمک کند. به سادگی آگاه باشید شما ممکن است قادر به صرفه جویی در زندگی کسی را با آغاز Dobkin روش – فوری استفاده از آب سرد و یا سرد و مرطوب حوله به صورت یک قربانی حمله قلبی در مواقع اضطراری است.

این Dobkin روش ساده-به-آیا غیر تهاجمی زمان-خرید روش به تاخیر انداختن مغز آسیب برساند. می توان آن را توضیح داد از طریق تلفن. این روش می تواند انجام شود با کسی است که آموزش دیده و یا توسط یک کودک است.

لطفا کمک کنید. لطفا گزارش هر گونه موارد از آب سرد غرق شدگی و یا استفاده از Dobkin روش برای به تاخیر انداختن مغز آسیب به نویسنده – ما مطمئن شوید که به پست همه نتایج.

شما می توانید یک تفاوت واقعی. حق در اینجا در حال حاضر. آن عبور کند. انتشار این مقاله در وب سایت شما. لطفا این مقاله را به خانواده و دوستان و هر کسی که شما در مورد مراقبت. این روش ساده ممکن است صرفه جویی در زندگی کسی. شاید زندگی کسی که شما می دانید — و یا زندگی یکی از کودکان خود را. با تشکر.

[ad_2]