حرکت نزولی Boston Terriers

[ad_1]

محبوب نژاد همیشه از فقیر شیوه های پرورش با توجه به نادان و غیر مسئولانه پرورش دهندگان. مسئول پرورش سگ از همان نسب هرگز جفت و اخلاقی پرورش دهندگان اختصاص داده شده به توسعه مثبت و سلامت خود را در انتخاب نوع سگ هرگز, همیشه, سگ نژاد با اجتناب خلق و خوی و یا اختلالات است.

اما متاسفانه بسیاری از پرورش دهندگان در ایالات متحده و در سراسر جهان تلاش به پول نقد در محبوبیت خاصی نژاد و تولید خواهد شد مقدار زیادی و تعداد زیادی از توله سگ birthed به نامناسب سیلمی و مادیان اغلب بار جفتگیری در همان نسب. این تمدید و تأکید بر مسائل مختلف در نژاد و همخونی را ترکیب آن است. متاسفانه بوستون تریر گنجانده شده است به عنوان یک “حیوان خانگی فروشگاه نژاد” است و اغلب جفت غیر اخلاقی برای ساختن یک جفتک سریع.

Boston Terriers در حالی که اکثر آنها شیرین به عنوان پای است و به راحتی انتخاب کنید تا پایه اطاعت می تواند در نهایت کمی غیر قابل پیش بینی و حتی منجر به برخی از پرخاشگری است. این است که اغلب ناشی از فوق غیر مسئولانه پرورش, شیوه, اما همچنین می تواند تقصیر صاحب که نیست زحمت برای آموزش سگ خود را به درستی. Boston Terriers بسیار تحریکی و افراطی نژاد; این صفات همراه با عدم اطاعت از آموزش می تواند بسیار دشوار است برای رسیدگی به سگ.

از نظر بهداشتی مشکلات Boston Terriers آیا شانس قرعه کشی. آنها در یک گروه از Brachycephalic نژاد (که بدان معنی است که آنها باید کوتاه سر و بینی) است که تعدادی از مسائل تنفسی به علت دراز کام نرم و کوتاه راه های هوایی است. این معایب منجر به خروپف, خرناس, خس خس و معکوس عطسه. در حالی که برخی از صاحبان رشد به عشق این برای تلفن های موبایل و پیدا کردن آنها را جذاب آنها اغلب می تواند نشان دهنده یک دور بیشتر مشکل مانند تنگ سوراخهای بینی و یا تراشه سقوط که هر دو نیاز به عمل جراحی اصلاحی. بوستون تریر نیز مستعد ابتلا به سرازیر شدن آب دهان و ، gassiness که می تواند ناخوشایند به مالک می کند که انتظار آن را. تغذیه با کیفیت بالاتر از مواد غذایی یا فروشگاه خریداری و یا در خانه می تواند کمک به بی اهمیت جلوه دادن این موضوع است. همه در همه, بوستون تریر یک حیوان خانگی فوق العاده اما آن می تواند نیاز به یک تعهد مالی به نگه داشتن آن در بهترین بهداشت و درمان.

هر چند نفرت شیوه برخی از پرورش دهندگان سخت به دقت اشاره کردن زمانی که شما به دنبال در یک توله سگ جدید وجود دارد چند مرحله شما می توانید برای اطمینان شما باید برای مقابله با تعداد کمی از این خلق و خو و مسائل بهداشتی به عنوان امکان پذیر است. اول از همه و مهم هرگز خرید یک حیوان خانگی از یک فروشگاه حیوان خانگی. اکثر فروشگاه حیوان خانگی عرضه شده توسط توله سگ میلز. توله سگ میلز قهرمانان همخونی و غیر مسئولانه جفت گیری. هیچ تضمینی وجود ندارد که توله سگ خود را حتی یک اصیل تریر بوستون, اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که او را چندین بهداشت مشکلات پایین جاده. گام دوم این است که برای پیدا کردن معتبر و انجام تحقیقات خود را. تماس با صاحبان توله سگ که مادر سگ باید sired و قابل اعتماد مراجع است. اگر شما در legwork کمی شما می توانید خودتان اطمینان دهم که شما باید خیلی سالم تر و شادتر pup برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با.

[ad_2]