جوان سازی صورت – این یک انتخاب شخصی

[ad_1]

زنان و مردان به دنبال جوان سازی صورت. در کل این جوان بیمار کمتر تهاجمی این روش نیاز به. جوانسازی صورت اجرا می تواند طیف کاملی از استفاده از روش های غیر جراحی برای پر کشیدن. افرادی که خفیف تا متوسط نشانه هایی از پیری ممکن است یک نامزد برای کمتر تهاجمی جراحی کشیدن صورت روش شناخته شده به عنوان مکینتاش-آسانسور.

غیر جراحی, روش جوان سازی صورت های مختلف استفاده کنید تزریقی پرکننده برای ایجاد بالا بردن و برای پر کردن در حد فاصل افسردگی. وجود دارد بسیاری از مواد مختلف در دسترس است و انتخاب درست لازم است. فقط به عنوان یک نقاش چشم انداز نه تنها با استفاده از یک سایه سبز یک جراح پلاستیک را با استفاده از بسیاری از محصولات در دسترس برای رسیدن به نتیجه مورد نظر. حرکت نزولی تزریقی است که در نتیجه فقط کوتاه زندگی می کردند. بیشتر خواهد تا یک سال. در فرد خوش شانس آن می تواند طولانی تر آخرین.

اگر بیمار به دنبال طولانی مدت نتیجه پس از عمل جراحی مورد نیاز است. این یک گام بزرگ است. آیا کسی نیاز به یک جراحی کشیدن صورت. پاسخ این است که هیچ اما آنها آن را می خواهم. هر آنهایی که در واکنش به پیری متفاوت است.

این مکینتاش-آسانسور و یا حداقل دسترسی به جمجمه تعلیق آسانسور برای اولین بار شرح داده شده توسط دو بلژیکی جراحان پلاستیک در سال 1999. با مکینتاش-بالابر جراح یک برش بسیار کوچک تر از یک سنتی آسانسور چهره. برش ساخته شده است در اطراف sideburn و در چین در مقابل گوش. پوست برداشته شده است اجازه می دهد تا بافت زمینه ای به طور دائم بخیه به یک موقعیت بالاتر. زیبایی مکینتاش-آسانسور است که وجود دارد کمتر کالبد شکافی وجود دارد و کنترل دقیق ارتفاع و تغییر از midface گونه و منطقه است. یک مکینتاش-آسانسور با تمرکز بر بخش مرکزی ، این است که در آن روند پیری آغاز می شود. از آنجا که مکینتاش-بالابر کمتر تهاجمی بیمار انتظار می رود کمتر خونریزی و کبودی.

این عمل جراحی تحت بی حسی موضعی انجام و حدود دو تا سه ساعت. اکثر بیماران یک بهبود سریع, اما, البته, این می تواند متفاوت از بیمار به بیمار است. به طور کلی در بیشتر بیماران خواهد بود قابل ارائه در عرض 1 – 2 هفته.

وقتی که می آید برای به دست آوردن بیشتر پوست صورت و گردن وجود دارد مقدار زیادی از عالی جایگزین سنتی کشیدن. این شما را با ارائه همان اثرات بزرگ در کسری از هزینه یک دوره بهبودی کوتاه تر.

[ad_2]