جوانب مثبت و منفی از تامین مالی خود را جراحی پلاستیک

[ad_1]

اگر چه روش های جراحی پلاستیک یک بار شد از فکر به عنوان فعالیت های غنی مردم به صرف پول اضافی در آنها در حال حاضر قابل دسترس بیشتر را به جریان اصلی. دلیل اصلی این است که “مردم عادی” هستند قادر به دریافت روش های جراحی یک بار به عنوان حد است با توجه به تامین مالی. در حال حاضر ممکن است برای تامین مالی خود را جراحی زیبایی و پرداخت درست مثل شما که با هر محصول گران قیمت شما نمی قادر به پرداخت هزینه برای همه در یک بار.

برخی از جراحان باید گزینه های تامین مالی در دسترس از طریق دفتر خود را در حالی که همه رایج دیگر گزینه های تامین مالی نیز در بازی. برخی از روش های است که بیماران در نظر گرفتن تامین مالی شامل صورت بالابر لیپوساکشن (برداشتن آسانسور یا کاهش بازو و ران و کون, آسانسور, بینی یا گوش دهی مجدد صورت ایمپلنت و برخی تزریقی درمان است.

ترین روش عمل جراحی زیبایی نیست دقیقا ارزان و مگر در مواردی وجود دارد یک دلیل پزشکی برای گرفتن آن خود را بیمه نیست به احتمال زیاد برای کمک کردن در همه. برخی از روش های رایج تامین مالی لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی شامل یک خط اعتباری کارت اعتباری منظم خاص پزشکی کارت اعتباری و پرداخت طرح به طور مستقیم از جراح ، شما همچنین می توانید با گرفتن وام به طور منظم از و پرداخت هزینه این روش که در راه است.

البته تامین مالی خود را جراحی پلاستیک خود را در نقاط خوب و آن بد امتیاز. در اینجا برخی از جوانب مثبت و منفی برای کمک به شما در تصمیم گیری قبل از اینکه روش خود را.

جوانب مثبت

واضح ترین مثبت در مورد تامین مالی خود را جراحی پلاستیک است که شما نمی خواهد که به صبر به منظور ادامه. صرف نظر از این که درمان خاص شما می خواهید به شانس هستند شما می خواهید آن را به دلیل یک موضوع در حال حاضر شما باید خود را با بدن یا صورت خود را که شما در اسرع وقت اصلاح شود. هنگامی که شما سرمایه گذاری آن انتظار دیگر مسئله است. در اینجا برخی از جوانب مثبت شکسته بیشتر با روش تامین مالی:

کارت اعتباری منظم – شما معمولا می توانید کم بهره کارت و در واقع ساخت اعتبار خود را در طول پرداخت روند. اگر ارائه کارت امتیاز برنامه شما همچنین می توانید استفاده از آن است.

کارت پزشکی – که این در دسترس هستند آنها اغلب با صفر درصد بهره تبلیغات و آنها نیز می تواند به کاربر یک حس کنترل هزینه های, از آنجایی که آنها تنها برای یک چیز است.

خط اعتباری – یک گردان خط اعتباری از بانک خود معمولا ارائه می دهد نرخ بهره بسیار پایین و گاهی اوقات خود را پرداخت بهره تنها است که یکی دیگر از ویژگی های جذاب.

جراح طرح پرداخت – جراحان می خواهید کسب و کار خود را به طوری که آنها اغلب کار با بیماران مبتلا به ایجاد یک طرح است که سفارشی برای وضعیت شما. پرداخت های از دست رفته معمولا نیست گزارش به نمایندگی اعتباری یا.

وام بانکی – وام از این بانک را ارائه می دهند مناسب و معقول نرخ بهره وجود دارد اما بیشتر منفی نسبت به جوانب مثبت.

منفی

واضح ترین باهم درگیر با تامین مالی خود را جراحی پلاستیک است که شما در حال حاضر مدیون چند هزار یا چندین هزار دلار با نرخ بهره به آن متصل است. برخی از دیگران هستند به شرح زیر است:

کارت اعتباری منظم – خود را با کارت معمولی ممکن است شما فضای کافی بر روی آن برای پوشش عمل جراحی شما می خواهید به علاوه شما گره خورده است تا چند هزار دلار ارزش اعتبار موجود تا زمانی که شما آن را پرداخت کردن.

کارت پزشکی – برخی ادعا می کنند که این نوع از کارت ها همراه با فشار تاکتیک های فروش و نرخ بهره است که بسیار بالاتر از آگهی.

خط اعتباری – می خواهم با کارت اعتباری خود را با استفاده از یک خط اعتباری برای تامین مالی خود را جراحی پلاستیک خواهد کراوات اعتبار موجود فضایی است که شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از اگر شرایط اضطراری تا پاپ.

جراح طرح پرداخت – این مهم است به خواندن چاپ خوب به ببینید که چگونه تغییرات نرخ بهره در طول زمان و حتی اگر سابقه اعتباری خود را تحت تاثیر قرار نمی گم پرداخت می تواند نتیجه در بیشتر روش های از دکتر در آینده است.

وام بانکی – محرمانه بودن ممکن است در دستور کار بالا که با استفاده از وام بانکی و بسیاری از بیماران علاقه مند نیست در هر کسی به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند وقتی که می آید به عمل جراحی زیبایی. نیز وجود دارد یک فرصت شما نمی قادر خواهد بود به اندازه کافی برای پوشش تمام مراحل.

[ad_2]