جراحی زیبایی گوش مشهد با بهترین جراح اتوپلاستی

درد بعد از عمل گوش طبیعی است و نگران نشوید. این نکته را در نظر داشته باشید که در حالت طبیعی نیز گوش ها در تقارن کامل با هم نیستند و ممکن است این مورد بعد از جراحی نیز مشاهده شود. جراحی زیبایی گوش برجسته یا اتوپلاستی یکی از روش های جراحی به منظور اصلاح گوش های برجسته، در ایجاد یک تقارن در گوش ها و برقراری تعادل در سر و صورت می باشد. یک عمل زیبایی گوش میتواند برای اصلاح جراحی قبلی انجام شود. هزینه این عمل بسته به تخصص جراح، هزینه تجهیزات پزشکی، بیهوشی یا بی حسی و آزمایش های پزشکی قبل و بعد جراحی میتواند متغییر باشد. این نوشتار قصد دارد درباره اتوپلاستی که عبارت پزشکی جراحی زیبایی گوش است، مطالبی مفید را در اختیارتان قرار دهد. در برخی موارد، غضروف تغییر مدل داده خواهد شد. تغییر بیش از اندازه گوش: اتوپلاستی باعث ایجاد خطوط غیر نرمالی می شود که موجب به عقب برگشتن گوش ها می شود. باعث ایجاد تناسب گوش با دیگر اجزای صورت خواهد شد.

• بدشکلی استال گوش: تا شدگی گوش غیرعادی است که می تواند باعث ایجاد یک لبه شود و گوش فرد را شبیه گوش جن و پری کند. انجام عمل جراحی بر روی یک فرد بزرگسال دارای این مزیت است که میتوان آن را تحت بیحسی موضعی با یا بدون تزریق آرام بخش انجام داد. عمل زیبایی گوش یا اتوپلاستی یکی از سریع ترین و ایمن ترین تکنیک ها برای ایجاد تناسب میان گوش و صورت است. بعد از جراحی، پانسمانی بر روی گوش قرار می گیرد که از فرم جدید گوش و هم چنین بخیه ها محافظت خواهد شد. هرچند پس از آن هم تا هر سنی انجامپذیر است. در چه سنی عمل اتوپلاستی را می توان انجام داد؟ به مرور زمان از شدت التهاب و ورم موجود در گوش ها کاسته می شود و نتایج اصلی این روش مشخص خواهد شد. از آنجا که این مشکل بصورت مادرزادی هست معمولا این افراد از کودکی ظاهر نازیبای لاله گوش دارند و بعضا در مدرسه توسط هم شاگردی ها مورد تمسخر قرار می گیرند. در موارد نادر، ممکن است زخم های قرمز (زخم های هایپرتروفیک)، یا غدد بزرگ ناشی از بافت زخمی (کلوئیدها) ایجاد شوند. بخیه های فردی که جراحی زیبایی گوش انجام داده بعد از یک هفته کشیده می شود و یا جذب می شوند و فرد مدتی باید از انجام هر گونه فعالیتی که در آن ممکن است گوش خم شود پرهیز کند.

در صورت بروز هرگونه مشكل یا بیماری خاص و حساسیت به هرگونه قرص، دارو ، پانسمان یا هر نوع داروی ، باید جراح خود را در جریان بگذارید. نقص شکل ظاهری گوش، تاشدگی غیر عادی و غیر معمول گوش یا رشد ناقص گوش. شکل گنبدی گرد ، پوشش بافت نرم و سنگین یا استحکام غضروف ضعیف است. افزایش درد یا حساسیت به لمس یا سایر مشکلاتی که به نظر میرسد بعد از عمل تشدید شوند. چرا که نیکوتین موجود در سیگار روند بهبود را به تاخیر می اندازد و احتمال بروز عوارض را افزایش می دهد. در صورت عدم رضایت از ظاهر، صدمه دیدن گوش یا تمایل به اصلاح یا بازیابی شکل گوش پس از استفاده از گوشواره یا پرسینگ، ممکن است هر فردی را مایل به انجام عمل زیبایی گوش یا لاله گوش کند. بعد از عمل حتماً از هدبندی که برایتان تجویز شده طبق دستور پزشک استفاده کنید. در افراد با سن بیشتر ممکن است بی حسی موضعی به همراه داروی آرام بخش برای انجام اتوپلاستی استفاده شود.

از آن جایی که رسالت ما ارائه اطلاعات درست و جامع به همراهان عزیزمان می باشد ، وظیفه خود دانستیم که پاسخگوی سوالات شما در زمینه درمان گوش برجسته باشیم. افرادی که گوش های آن ها بیش از حد برجسته می باشند که به آن ها گوش های خفاشی ویا اصطلاحا بلبله گوش می گویند. در پایان، برش ها بخیه زده خواهند شد. می توانید طی سه تا چهار هفته در فعالیت های غیر تماسی مانند شنا ، دویدن و پیاده روی شرکت کنید. بیماران در طی روند بهبودی ممکن است دردهای خفیفی را تجربه کنند و پس از چند روز قادر به بازگشت به فعالیتهای عادی روزمره خود خواهند بود. از آنجاییکه بخیه های مرسیلن دائمی هستند و درست در زیر پوست در پشت گوش قرار می گیرند، خطر واکنش بخیه یا کشیده شدن آن مطرح می شود. حتا با پزشک خود در خصوص سابقه ابتلا به شرایط خاص و یا مصرف هر گونه دارو مشورت داشته باشید. مراقبت های بعد از جراحی زیبایی گوش در نتیجه عمل اتوپلاستی تاثیر بسزایی دارند. این افراد می توانند با مشورت پزشک از مزایای جراحی زیبایی گوش بهره مند شوند.

در این جراحی اگر یکی از گوش ها نسبت به دیگری بالاتر باشد، توسط عمل زیبایی گوش می توان آن ها را نسبت به هم متقارن کرد. در طول جلسات مشاوره در خصوص تمام جوانب جراحی از جمله روند جراحی، عوارض احتمالی و مراقبت های بعد از آن صحبت خواهد شد. در این حالت گوش برای جراحی به اندازه کافی محکم نمیباشد. در صورتی که جراحی به منظور زیبایی باشد بیمه آن را تقبل نمی کند. آیا انواع مختلفی از جراحی زیبایی بینی وجود دارد؟ در پایان باید گفت که جراحی زیبایی گوش جراحی سختی به حساب نمی آید و اگر توسط یک جراح گوش و حلق و بینی خوب انجام شود، هیچ خطری برای فرد به وجود نخواهد آمد. روش باز با یک برش کوچک در سراسر ستون پوست بین سوراخ بینی شما انجام می شود. در این نوع ناهنجاری افراد دارای گوشهای بسیار کوچک میباشند. نکته ای که در پایان باید به آن اشاره کنیم این است که جراحی گوش، تاثیری در توانایی شنیدن نخواهد گذاشت. با توجه به نوع آسیب وهدف از جراحی هزینه آن نیز می تواند متفاوت باشد. هزینه جراحی اتوپلاستی در شیراز مانند تمامی جراحی های زیبایی دیگر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که بعد از معاینه متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز مشخص خواهد شد.