جراحی زیبایی برای, نوک پستان

[ad_1]

معکوس, نوک پستان: یک یا هر دو طرف ممکن است تحت تاثیر قرار و به درجات مختلف. اگر وارونگی از پستان شده اخیر شروع بسیار مهم است که یک تحقیق کامل به عنوان امکان سرطان پستان دنبال شود. سرطان پستان می تواند همراه با برگردان. اکثر موارد این اصل ساده نوک پستان بافت اختلال است که در واقع در حال حاضر پس از تولد اما فقط اول شد قابل توجه در توسعه سینه و بلوغ است. این به سادگی زیبا و قابل اعتراض است. موارد خفیف اغلب پاسخ بسیار خوبی به ساده مانورهای انجام شده در طول یک تقویت سینه (بزرگ کردن با ایمپلنت) و استقبال “مزایای جانبی” به روش. بیشتر در موارد شدید نیاز به برخی از نسبتا پیچیده و برش کوچک است که ساخته شده و در اطراف نوک پستان, اما معمولا با موفقیت خوبی و حداقل های مورد نیاز در راه بهبود. بسیاری از بیماران باید این مسائل مطرح شده در حالی که داشتن یک زیبایی سینه روش – مانند بزرگ کردن سینه با پروتز های سینه یا ماموپلاستی – در اتاق عمل. در غیر این صورت آن است که کاملا واقع بینانه به نوک پستان وارونگی اصلاح انجام شده به تنهایی به عنوان یک روش (معمولا با بی حسی موضعی و آرام بخش خفیف).

ناکافی نوک پستان ظهر یا فقیر, طرح, نوک پستان: این در واقع می تواند با توجه به عدم تناسب در اندازه های بین نوک پستان و آرئول به جای درست نوک پستان کمبود. آرئول قطر ممکن است نیاز به کاهش به یک بازی بهتر. درست ظهر مشکلات را می توان اغلب اصلاح شود با یک عمل جراحی کوچک شبیه به آن استفاده می شود به صحیح صورتی که در بالا توضیح داده. گاهی اوقات طولانی مدت تزریقی پرکننده (مانند ما با استفاده از برای صورت) می تواند کمک در بهبود.

بیش از حد طولانی و یا بزرگ, نوک پستان: دوباره امکان این است که در واقع با توجه به عدم تناسب بین نوک پستان و آرئول اندازه باید مشخص شود ، آرئول قطر ممکن است نیاز به افزایش یافته است. لوازم آرایشی و بهداشتی خالکوبی ساده ترین راه برای انجام این کار است. در موارد شدید تر از کوچک به غایب آرئول بافت گرافت پوست تیره تر از رنگی پوست می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در غیر این صورت جراحی کاهش در طول واقعی نوک پستان بسیار ساده است و روش نسبتا ساده است که می تواند انجام شود در یک محیط اداری. پف و یا بیش از حد “چربی”, نوک پستان نیز می تواند از لاغر کردن یک بیت از یک تکنیک مشابه.

بیش از حد بزرگ آرئول قطر: آرئول قطر کاهش اغلب انجام می شود در هماهنگی با پستان کاهش یا بالابر روش در اتاق عمل. ما می خواهم در حال حاضر بیش از حد بزرگ آرئول به خوبی نسبت به تازگی برداشته فشرده و دوباره به شکل شیر. گاهی اوقات یک آرئول کاهش انجام خواهد شد به تنهایی. جدید کوچکتر از قطر برنامه ریزی شده است و دخالت حلقه ای از بافت است که با خارجی “دایره” لبه محکم در به جا. زخم تمایل به مخلوط درون طبیعی دایره آرئول دور. چشم انسان و مغز در حال سیمی به انتظار برای دیدن این دایره مانند خط که به طور خودکار باعث می شود کمتر احتمال دارد که یک اسکار تقلید این خط قابل مشاهده خواهد بود.

نامنظم آرئول مرز: همان تکنیک استفاده می شود که برای کاهش اندازه آرئول اصلاح شده برای ایجاد شادابی بیشتر دایره مانند شکل به مرز آرئول. زخم به طور کلی پنهان درون طبیعی دایره که مشخص آرئول حاشیه.

نوک پستان مرکز فعال در آرئول: معمولا ثابت به عنوان بخشی از یک پستان کاهش یا بالابر به عنوان این خواهد بود بسیار سخت تر به جراحی رفع شود. لوازم آرایشی و بهداشتی خالکوبی به تعادل آرئول کردن خوب است گزینه غیر جراحی. پیوند پوست بسیار تهاجمی تر جایگزین و به ندرت انجام می شود برای این مشکل خاص.

بیش از حد نور و یا ناکافی آرئول رنگ: بهترین گزینه برای این دست پایین است, خالکوبی آرایشی و بهداشتی.

نوک پستان/آرئول پیچیده بیش از حد بالا بر روی سینه: این است که معمولا بهترین درمان توسط یک افزایش پستان با ایمپلنت چرا که در اکثر مواقع جابه جایی یک توهم نوری ایجاد شده توسط فقیر حجم سینه و موقعیت بی دست و پا از بافت در قفسه سینه دیوار. درست بالا جابه جایی از نوک پستان/آرئول های پیچیده بر روی سینه/سینه مشکل سخت در غیر این صورت – تمام تکنیک های موجود برای حرکت پیچیده کمتر خواهد شد و به احتمال زیاد در نتیجه آشکار اسکار در قطب فوقانی سینه/سینه.

نوک پستان/آرئول پیچیده بیش از حد پایین بر روی سینه: این یک مشکل بسیار شایع و اغلب مرتبط با و/یا افتادگی سینه. در طول یک بالابر یا کاهش پستان های پیچیده برداشته شده است به مناسب آن موقعیت تغییر اندازه متناسب و درستی محور در سینه تپه. نوک پستان/آرئول مجتمع قرار می گیرد به طوری که آنها در آینه تصویر, تقارن, به اندازه, شکل و موقعیت هر یک از دیگر به عنوان آنجا که ممکن است. زخم پنهان در درون دایره ای لبه های سوراخ.

نوک پستان/آرئول پیچیده نیست محور بر روی سینه: بسیاری از زنان نوک پستان/آرئول مجتمع که به نظر می رسد نسبت به طرف سینه. آوردن آنها را به سمت داخل به طوری که این مجتمع در حال نزدیک شدن به خط وسط هر سینه باعث بسیار مطلوب تر نگاه کنید. موثر ترین راه حل برای این مشکل هستند به عنوان بخشی از یک بالابر یا کاهش پستان روش به عنوان بالا توضیح داده شد. جزئی تر روش که در حال تغییرات در برخی از مراحل در یک آسانسور و یا کاهش می توان برای موارد خفیف و یا که در آن سینه در غیر این صورت قابل قبول و نه در نیاز به هر گونه تغییر شکل, تغییر اندازه و یا بلند کردن اجسام. زمانی که این مجتمع به نظر می رسد بیش از حد نزدیک به هم (یعنی “cross eyed”) به خوبی انجام می شود سینه را اغلب در بیشتر محور و بیشتر خشنود نگاه به موقعیت خود را.

بیش از حد برجسته و یا متعدد بسیار قابل مشاهده برجستگی در آرئولاین شناخته شده به عنوان “مونتگمری غدد” و اگر چه کاملا طبیعی آنها گاهی اوقات زیبا و تهاجمی اگر بیش از حد برجسته و یا بیش از حد متعدد; آنها بسیار مرزی نامنظم و “پر”. ساده و در عمل به خوبی کار می کند – آنها به طور معمول عود.

برجسته نوک پستان/آرئول پیچیده رشد مو: الکترولیز است که احتمالا یک انتخاب بهتر برای این نسبت خواهد بود لیزر برداشتن مو است. وجود دارد معمولا فقط چند تار مو به درمان و الکترولیز است که معمولا کمتر گران تر و قابل اعتماد تر و قطعی. نواحی فاقد رنگدانه – از دست دادن تیره تر آرئول رنگ آن است که قرار است به عنوان نسبت به پوست اطراف آن – این است که همیشه در معرض خطر تقریبا با هر روش. اما نواحی فاقد رنگدانه است که به خوبی شناخته شده عوارض لیزر. لیزر استفاده می شود و یا در نزدیکی رنگی آرئول می تواند در نتیجه دائم پر از لکه نواحی فاقد رنگدانه – بسیار نامطلوب!

رنگ پریده, Depigmented زخم در آرئول: این می تواند رخ دهد از قبلی تروما روش های جراحی و یا لیزر. این depigmented اسکار در آرئول است که متاسفانه یک اتفاق بسیار رایج در زنان است که تا به حال بزرگ کردن سینه با ایمپلنت های قرار داده شده از طریق آرئول برش رویکرد است. بهترین گزینه این است که معمولا خالکوبی آرایشی و بهداشتی.

فوق العاده نوک پستان/آرئول مجتمع: برخی از بیماران را از آنچه ممکن است به نظر می رسد خال های گوشتی کوچک در قفسه سینه یا شکم – اما این در واقع ممکن است اضافی نوک پستان/آرئول مجتمع! این همچنین به عنوان شناخته شده “لوازم جانبی” یا “اضافی” ، کوچک و مجتمع های اضافی می تواند رخ دهد در هر نقطه در طول به اصطلاح “شیر و خط” که گسترش از بغل از طریق مرکز سینه و پایین به کشاله ران می باشد. یک دست انداز یا توده در زیر نیز می تواند نشان دهنده یک مقدار کمی از بافت پستان به عنوان به خوبی. آن است که به طور کلی توافق است که مهم این است که این مجموعه فوق العاده از پستان مربوط به بافت برداشته شود به دلیل خطرات برای تغییرات بدخیم. ساده و در عمل از این فوق العاده, نوک پستان است که معمولا همه که مورد نیاز است.

پس از ماستکتومی نوک پستان/آرئول بازسازی: این تا حدودی فراتر از محدوده این مقاله است اما قطعا وجود دارد لوازم آرایشی و بهداشتی مسائل درگیر در این جنبه بسیار مهم از بازسازی پستان پس از هر درمان سرطان پستان شامل یک ماستکتومی. به طور معمول, نوک پستان/آرئول بازسازی است نه قطعی برنامه ریزی شده و انجام شده تا زمانی که همه جنبه های دیگر از بازسازی سینه تلقی کامل و پایدار است. ترکیبی از برخی از تکنیک های که در بالا توضیح داده – مانند پوست پیوند جزئی اعمال جراحی و خالکوبی – معمولا همه شاغل.

[ad_2]