جراحی زیبایی برای سگ دم Docking یا Bobbing – آیا واقعا لازم است ؟

[ad_1]

در یک زمان سگ بودند به ندرت نگهداری به عنوان حیوانات خانگی…آنها تا به حال شغل! آنها استفاده می شود, در مزارع, در, نظامی و شکار, مبارزه با خیانت و طعمه. است که می گویند آنها دیگر مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد خود. اما اجازه دهید آن صورت بیشتر نیست!

یکی از مضحک ترین دیدگاه در این موضوع بود که با متصل کردن سگ دم; شما می جلوگیری از وارد شدن هاری! بیشتر آن انجام می شود برای جلوگیری از صدمات ناشی از تجهیزات. آن را یکی دیگر از مبارزه با سگ چیزی کمتر به گرفتن بر روی در گودال دعوا. و فراموش نکنیم چرا که مردم معتقد بودند این افزایش سگ را با سرعت و تقویت پشت خود را.

علاوه بر این در یک زمان کار و شکار سگ با لنگر انداخت دم شد و مشمول مالیات نیست. آن صدمه دیده است هرگز به نجات یک شیلینگ یا دو.

تنها دلیل ساخته شده است که حس ایمنی و پاکیزگی. کار و شکار سگ بدون دم کمتر به احتمال زیاد برای جمع آوری زباله و یا متراکم کردن مدفوع در اطراف خود باقیمانده است. آنها نیز کمتر مستعد به مجروح گرفتار شدن در مزرعه تجهیزات واگن و چرخ دستی.

کسانی هستند که حمایت از تمرین اما باور اصطلاح دم bobbing کمتر تهاجمی از docking…حتی اگر این همان چیزی است!

نژاد با لنگر انداخت دم

وجود دارد 50-70 نژاد که دم خود را لنگر انداخت. بسیاری از آنها در تریر و اسپانیل خانواده.

آنهایی که ما بیشتر با آن آشنا عبارتند از: Airedale Terrier, American Cocker Spaniel, American Pit Bull Terrier, Australian Silky Terrier استرالیا چوپان استرالیا تریر Bouvier des Flandres باکسر, Brittany اسپانیل, Cane Corso, Clumber Spaniel, Cocker Spaniel, دوبرمن پینچر, English Springer Spaniel, آلمانی, مو کوتاه/سیم موهای گر غول Schnauzer, مجارستانی Vizsla ایرلندی تریر جک راسل تریر کری آبی تریر, کینگ چارلز اسپانیل, Lakeland تریر, مینیاتور پینچر سگ پشمالوی Miniature Schnauzer, Neapolitan Mastiff, نورفولک تریر, نورویچ تریر, Old English Sheepdog, پرشن جک راسل تریر, Pembroke Welsh Corgi, Rottweiler, صاف, فاکس تریر, نرم پوشش گندم گون تریر پودل استاندارد اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش Weimaraner سیم موهای فاکس تریر و یورکشایر تریر.

جالب نژاد به نام “طراح سگ” که در یک زمان بودند به نام “mutts” مانند Schnoodle, (Schnauzer/نوعی سگ پشمالوی باهوش mix) در حال ساخت دم متصل کردن گوش و برداشت بخشی از جدید خود را “استاندارد” نگاه کنید!

نژاد به طور طبیعی با تراشیدن دم

در برخی موارد انتخابی پرورش و طبیعت مراقبت از دم docking. وجود چندین نژاد که در آن توله سگ متولد شده بدون دم!

آنهایی که ما بیشتر با آن آشنا عبارتند از: چوپان استرالیا استرالیا Stumpy دم گاو, سگ, بریتنی اسپانیل, کرون سوئد Farmdog جک راسل تریر, Schipperke و Pembroke Welsh Corgi.

بسیاری از کسانی که به دلیل جهش ژن به نام C189G. در واقع دم خود را تربیت شدند از آنها.

چگونه است که اتصال انجام می شود ؟

رایج ترین راه برای دم متصل هستند:

حلقه لاستیک Elastation است که در آن یک لاستیک شریان بند استفاده می شود برای محدود کردن جریان خون به دم و دم می افتد…معمولا ظرف 24 96 ساعت.

یا دم توسط جراحی برداشته شده و یا با استفاده از فولاد قیچی یا چاقوی کوچک جراحی.

یک دامپزشک معتبر خواهد برای اولین بار به سگ یا توله سگ کامل معاینه فیزیکی و لخته خون تست.

بعدی آن است که tranquilized قرار داده شده بر روی آن. بیهوشی عمومی استفاده شده است. منطقه عفونی و تراشیده است. بسته به نژاد استاندارد یک برش ساخته شده است ¼ “- 1” از حوض (که در آن دم می پیوندد کفل) از طریق پوست و از طریق غضروف در توله سگ و یا بین دو مهره در یک سگ.

پوست پس کشیده است بیش از این در معرض بافت کارتریج یا مهره ها و بخیه.

در توله سگ تنها 2-5 روز بیهوشی عمومی است نه اداره.

اکثر دامپزشکان ترجیح می دهند صبر کنید تا توله سگ است که حداقل 8 هفته اگر این روش انجام شده است نه در عرض 5 روز.

غیر قابل جذب بخیه ها برداشته می شود در 5-7 روز. در سگ بالغ پایه دم است معمولا پانسمان را برداشته و در عرض 2-3 روز.

به طور معمول, توله سگ یا سگ را ترک خواهد کرد با بشقاب های ماهواره ای متصل به گردن خود را شناخته شده به عنوان یک E-یقه…برای جلوگیری از آنها را از fixating که در آن لطمه می زند و در نهایت خارش.

آنها همچنین معمولا ترک با آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت به دلیل سرکوب سیستم ایمنی بدن از استرس جراحی و از خطر ابتلا به عفونت از یک زخم باز.

نگه داشتن در ذهن دیگر دم مسن سگ بیشتر از سانحه این روش خواهد بود و از آن معمولا به یک دیگر به زخم التیام یابد.

خطرات ناشی از Docking

امکانات عبارتند از: خونریزی بیش از حد طبیعی خطر از بیهوشی و عفونت و باز شدن زخم (تقسیم باز) و پرولاپس رکتوم.

آنچه شما باید در نظر قبل از متصل کردن سگ خود را دم

اولین و مهمترین, فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما می خواهید آن را انجام داده است. اگر سگ شما است نه یک کار و یا سگ شکار است و یا آن است که غرور خود را?

معمولا بی معنی خط استدلال شده است که آن سگ من ملک من و من انجام خواهد داد آنچه من می خواهم با آن! خوب هی که یک دلیل بزرگ!

چگونه در مورد این سگ من این املاک من نمی مراقبت از آنچه دیگران فکر می کنم و یا فراموش. من هرگز هر چیزی را انجام دهید برای صدمه قطع عضو و یا دچار روان زخم کردن حیوان خانگی من. او مرا دوست دارد بدون قید و شرط و من هرگز خود را به خطر اندازد اعتماد و احترام. سگ من کامل است, تنها راه آنها هستند!

سگ نیاز به دم خود را

مشروع وجود دارد دلایلی که سگ نیاز به دم خود را. آنها عبارتند از:

دم یک فرم اولیه ارتباط بین سگ. آنها با استفاده از دم خود را به صورت اجتماعی نشانه. به دیگر سگ, سگ بدون دم به نظر می رسد ترس به عنوان یک ترس سگ را به طور غریزی پهلو دم خود را بین پاهای عقبی خود به عنوان نشانه ای از تسلیم است. بیشتر پیام های فرستاده شده از راست دم wagging دم و راست دم و پژمرده دم. شوکه نمی شود اگر سگ خود را پیام های بد تعبیر کردن!

دم استفاده می شود برای تعادل.

دم استفاده می شود به عنوان یک هدف برای جلوگیری از جدی تر صدمات بدنی در مبارزه.

دم استفاده می شود به عنوان چرخ در هنگام شنا کردن.

دم استفاده می شود به نگه داشتن حشرات ،

دم استفاده می شود برای waft اطلاعات حیاتی مانند مقعد غدد عطر به نظر می رسد بزرگتر و بیشتر شوم.

دم استفاده می شود برای حفظ حرارت بدن مانند زمانی که یک سگ فر به یک توپ پیچد و دم خود را بیش از چهره خود را.

خط پایین: بسیاری از دامپزشکان در ایالات متحده در حال حاضر به طور داوطلبانه حاضر به انجام جراحی زیبایی در سگ از جمله bobbing/docking. آنها آن را تنها در صورت وجود یک آسیب و سلامت یا دلیل پزشکی برای این روش. که مترقی تغییر در تفکر را برای بسیاری شادتر و درد-رایگان توله سگ و سگ در ایالات متحده آمریکا!

[ad_2]