جراحی بالا کشیدن سینه – انجمن بازی رایانه آسانسور در مقابل هلال آسانسور

[ad_1]

جراحی بالابر یا mastopexy است انجام شده به مشخصه “آسانسور” سینه به یک موقعیت بالاتر و گاهی محکم و شکل استفاده می شود برای مبارزه با سینه افتادگی و پژمردگی است که می تواند رخ دهد با سن و یا کشش پوست. برخی از زنان به سادگی ناراضی با شکل و استحکام سینه های خود را اما نمی خواهم به تحت تقویت یا جراحی ایمپلنت و یا نیازی به این نتایج چشمگیر. بالابر روش می تواند یک مسیر موثر را در این شرایط.

Mastopexy نیز می تواند کمک به زنان با کمی نامتقارن سینه که ناراضی هستند را با قرار دادن نوک سینه خود را و یا نمی مانند ارتفاع یا ظاهر سینه ها. برخی از زنان نیز انتخاب کنید که ایمپلنت در رابطه با mastopexy.

برش انواع: بازی رایانه مقابل هلال احمر

وجود دارد چند نوع مختلف از برش که جراحان می توانید هنگام انجام جراحی بالا کشیدن سینه. نوع که شما انتخاب کردن برای بستگی دارد در نتیجه شما انتظار دارند به محل و مقدار زخم شما راحت هستند و چه شما و دکتر شما توافق می کنید به بهترین راه حل پس مراقب باشید مشاوره.

بازی رایانه آسانسور

این بازی رایانه روش نیز به عنوان حلقه ای peri-areolar یا متحدالمرکز روش. جراح خود را یک برش در اطراف لبه بیرونی از منطقه اطراف نوک پستان (آرئول). پوست پس از آن سخت تر و دوخته شده به منطقه برش, که در نتیجه در نقاب زخم که عمدتا از بین می رود در طول زمان است. این نوع عمل جراحی است که گاهی اوقات همراه با هلال آسانسور که آن هم توضیح داده شده در این مقاله است.

هلال برش

این برش ساخته شده است در بالای آرئول. یک هلال به شکل منطقه ای از پوست برداشته شده است و باقی پوست است و سپس بخیه به آرئول. این افزایش شیر مادر را در سینه.

در علاوه بر این به بلند کردن اجسام mastopexy می تواند به ظاهر طفیلی و گاهی فولر سینه است که یک به علاوه برای زنان با سینه های کوچکتر که علاقه مند نیست در ایمپلنت.

Mastopexy همیشه باید تکمیل شده توسط یک خبره و با تجربه جراح زیبایی در شرایط بهداشتی. همیشه وجود دارد خطر عفونت در ارتباط با هر گونه عمل جراحی که شامل برش و بخیه تا اطمینان حاصل شود که شما با دقت دنبال هر مواظبت در مرحلهء نقاهت و بازیابی دستورالعمل که جراح خود را فراهم می کند.

بهتر است که شما می پوشند و حمایت خوبی نصب بند و یا حمایت از پوشاک روش های زیر برای کمک به روند شفا. دوره بهبودی است که به طور کلی خفیف; شما باید قادر به بازگشت به کار پس از یک هفته ارائه شما لازم نیست که بسیار فیزیکی اشغال.

[ad_2]