جدید اصلی-روش اول حداکثر بالابر و چروک و زخم

[ad_1]

سال گذشته در ایالات متحده حدود 60,000 زنان تصمیم به یک بالابر (یا Mastopexy) یک عمل جراحی است که می آفریند و reshapes سینه که sagged از بارداری وزن قابل توجهی تغییر و یا روند طبیعی پیری است. تعدادی از این زنان بیشتر مایل حجم سینه, حال کردن با سالین یا ژل سیلیکون ایمپلنت در همان زمان.

تقویت Mastopexy یک عمل جراحی پیچیده به چالش می کشد که حتی ماهر ترین و با تجربه جراح پلاستیک که باید در مقابله با نیروهای مخالف مورد نیاز را به سینه فولر (کشش پوست با ایمپلنت) و در عین حال محکم (با سفت کردن پوست با یک بالابر).

برای انجام این عمل جراحی, پلاستیک, جراحان معمولا رسم الگوی پیچیده در سینه حذف برخی از بیش از حد پوست و سپس خیاط رویه این بافت ها با هم. آنها همین کار را در سمت دیگر سینه و سپس اصلاح بیش از حد پوست چندین بار برای ارائه حداکثر محکم و مطمئن شوید که سینه هنوز متقارن است.

حدود شش سال پیش زمانی که من انجام یک تقویت Mastopexy این ضرب المثلی لامپ رفت: اگر یک جراح تدابیر و خیاط سینه با جراحی پوست اساسی شاید او یا او می تواند شناسایی مجموع میزان پوست اضافی برداشته شود و previsualize نهایی سرطان شکل و تقارن قبل از ساخت یک برش. من این درست باشد.

بیش از یک دوره پنج ساله من با استفاده از این روش در 45 بيمار. یافته های منتشر شده در سپتامبر. 2009 شماره از مجله آمریکایی از جراحی زیبایی در مقاله ای تحت عنوان “تقویت Mastopexy برای متوسط به شدت Ptotic سینه: Previsualizing سینه شکل و تقارن با ابتکاری و چند کاره اصلی-روش اول.”

این رویکرد جدید است که به خصوص مفید برای زنان در حد متوسط به شدت ptotic (پژمرده) سینه. بدون توجه به آنچه می خواهید اندازه عاقلانه و یا چگونه پژمرده و یا ناهموار آنها جراح می تواند تولید سازگار و قابل پیش بینی نتایج.

برای من این روش گرفته شده حدس و گمان چقدر پوست اضافی باید برداشته شود. این اجازه می دهد تا جراح به دست آوردن حداکثر آسانسور و ایجاد بهترین تقارن و شکل در یک گام ساده با حداقل مقدار از زخم. علاوه بر آن اجازه می دهد تا جراح به تنظیم برای هر گونه عدم تقارن سینه که شایع در میان زنان است.

و از آنجا که وجود دارد این است که دیگر نیاز به انجام چند پوست مواد باغچه خانهها عمل زمان کوتاه تر است بیماران دریافت بیهوشی کمتر و دوره نقاهت خود را آسان تر است.

با این ضرب المثل از دو بار اندازه گیری, برش, پس, آن است که بسیار آرام به پیش نمایش نتیجه نهایی از یک تقویت Mastopexy قبل از ساخت یک برش.

[ad_2]