تیراندازی در سیاتل آمریکا یک کشته بر جای گذاشت- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از آسوشیتد پرس، اداره پلیس شهر سیاتل روز شنبه اعلام کرد که تیراندازی در یکی از خیابان‌های مرکزی این شهر دست‌کم یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشته که حال فرد زخمی وخیم گزارش شده است.

بر اساس پیامی که اداره پلیس شهر سیاتل در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر در خصوص این حادثه منتشر کرده، تیراندازی حدود ساعت 3 بامداد به وقت محلی در منطقه کپیتال هیل که حدود دو هفته قبل از سوی معترضان به نژادپرستی در آمریکا منطقه خودمختار اعلام شد، رخ داده است.

یک افسر پلیس سیاتل در مصاحبه با خبرنگار آسوشیتد پرس گفته است که اطلاعات بیشتری درباره جزئیات این حادثه و اینکه آیا کسی در جریان این حادثه دستگیر شده است یا خیر ندارد.

پلیس سیاتل از چندین روز قبل منطقه کپیتال هیل را که از سوی معترضان منطقه خودمختار اعلام شده را ترک کرده است؛ اقدامی که خشم شدید دونالد ترامپ -که معترضان را اشغالگر و آشوبگر می‌خواند- در پی داشته است.

مقامات شهر سیاتل اعلام کرده‌اند که با وجود خروج نیروهای پلیس از منطقه کپیتال هیل، همچنان با رهبران معترضان در ارتباط هستند و آنها متعهد شده‌اند که آرامش و امنیت منطقه را حفظ کنند.

انتهای پیام/.

[ad_2]

Source link