تقویت سیستم تخلیه با هدرز – اخبار ویندوز

از این موتور سیکلت به عنوان موتور سیکلت میان وزن و میان اندازه یاد می شود و از نکات مهمی که باید بدان اشاره داشت روحیه رقابت طلبی CBR 600 RR می باشد که علاوه بر استفاده ایده آلی که می توانید در شهر از این موتور سیکلت داشته باشید به دلیل حجم کمتر نسبت به موتور 1000 سی سی، در ریس هم سر افراز بیرون می آیید. فقط باعث میشود که لاستیکهای ماشین خود را زود به زود عوض کنید. این قطعه یک سیستم دیجیتال است که مثل یک مغز تمام کارایی اتومبیل را از میزان مصرف سوخت و هوای ورودی به محفظه سیلندر تا برق ماشین هدرز پراید و… خواهشا اگرماشینهایتان نمونه ای از ایرادات بالا یا دیگرایرادات را داشته بدون تعصب و ترس از نفروخته شدن ماشینتان،ایرادات را بفرمایید تاکسی از ایرانخودرو خرید نکند تا زمانیکه کیفیت به اندازه قیمت نجومی این ماشین بالا رود روزبان 1394/9/1 سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان من تمام حرفاي دوستان رو خوندم و نظر شخصي و واقعي خودم رو ميگم كه تجربه كردم .بنده ٢٠٦؟

هدرز پراید 131 سیستم جرقه زنی این موتور سیکلت ها دو مرحله ای و دو مدل برنامه ریزی دارد که به دلیل نبود نرم افزارها و دستگاه های لازم در ایران این کار در کشور ما قابل اجرا نیست، این موتور سیکلت 4 سیلندر در هرسیلندر 2 سوزن انژکتور و در مجموع 8 سوزن دارد که پاشش آنها توسط کامپیوتر این موتور سیکلت کنترل و بر همین اساس تراتل باز و بسته می شود، در دورهای پایین به دلیل پاشش کم موتور بسیار رام کار می کند همین که دور موتور از 5500 دور بالاتر می رود تراتل 40 میلی متری کاملا باز و نعره مرگ 600 RR همه جا را پر می کند.

شاسی آلومینیومی این موتور سیکلت با متودهای جدید ساخته شده و دایکاست می باشد که علاوه بر کاهش چشمگیر وزن این موتور سیکلت هندلینگ این موتور سیکلت هم به طور محسوس تغییر پیدا کند و بهتر شود لازم بزکر است که وزن این موتور سیکلت 10 کیلوگرم از نسل قبلش سبک تر شده است، زاویه ای که در شاسی ین موتور سیکلت به کار رفته است 24 درجه می باشد. پروتکشن یا ضربه گرهایی که در قسمت کناره این موتور سیکلت می بینید فابریک نیستند و مالک برای نصب آنها مجبور شده تا فلاپ ها را سوراخ کند و پروتکشن را به شاسی پیچ کند تا در زمانی که این موتور سیکلت به زمین خورد این پروتکشن ها که نمونه کوچک تر آن هم در عقب موتور برای محافظت از شاسی موتور سیکلت قرار دارند، نگذارند تا فلاپ های این موتور سیکلت بشکنند.

پس می شود گفت که به سرعت انجام کاری گشتاور گفته می شود . یکی از محبوبیت های خودرو های جدید مربوط به سرعت و همچنین شتاب آن هاست و کاهش شتاب خودرو از جمله مشکلات به وجود آمده در هنگام رانندگی است. بیشتر خودرو های امروزی که مجهز به آپشن هایی چون کروز کنترل و یا محدود کننده سرعت هستند از مکانیزم دریچه گاز الکترونیکی استفاده خواهد شد . و با توجه به نیاز امروز و آپشن های جالب و لوازم افترمارکت زیاد مورد توجه خودرو دوستان، جوانان و تیونرها قرار گرفته است. کیت مکش خودرو مجموعه ای از لوله ها ، رابط ها و فیلتر هوا می باشد که هوای ورودی به موتور خودرو را جهت احتراق تامین می کند، هرچقدر هوای ورودی به موتور باکیفیتتر باشد کارکرد موتور و طول عمر آن بهتر و بیشتر خواهد بود، ورود هوا با حجم بیشتر و تمیزتر از ویژگی های یک کیت مکش ایده آل است ، لوله رابط استیل کیت مکش پارس ELX موتور زانتیا که تا پشت چراغ خودرو کشیده شده به دلیل دورتر بودن از موتور خودرو هوا را بصورت خنکتر و در نتیجه با چگالی بیشتر وارد موتور میکند و سبب افزایش کارآیی موتور خودرو ، افزایش شتاب و بهینه شدن مصرف سوخت می گردد.

نکته بسیار مهم: اعداد و ارقام و نتیجه های گفته شده بر مبنای کیت مکش و هدرز با کیفیت و اورجینال می باشد همچنین ریمپ تخصصی. این موتور از لوازمی چون چرخ دنده VORTEX به علاوه زنجیر رنتال بهره می برد که علاوه بر شتاب بالا دنده ها هم زودتر پر می شود و هرچه دنده زنجیر بزرگتر باشد دور موتور کاسته می شود، پس از آن باید به اگزوز کربنی Akrapovic و فیلتر هوای K&N اشاره کرد، شمع های ایریدیوم و پاور داینو جت هم از جمله لوازم این موتور سیکلت به شمار می روند و همه این لوازم دست به دست هم می دهند تا قدرت بالایی برای پر افتخارترین 600 سی سی کشور به ارمغان آید. به عبارتی هدرز به خروج راحت تر گازهای خروجی از اگزوز کمک میکند. کمی بیشتر با مشخصات فنی این موتور سیکلت آشنا می شویم، حجم پیشرانه این موتور سیکلت 599 سی سی یا 36.5 اینچ مکعب می باشد، تراکم آن 12 به 1 است این موتور سیکلت 4 سیلندر خطی می باشد و در هر سیلندر 4 سوپاپ دارد که در مجموع 16 سوپاپه می باشد، قطر سیلندر در کورس پیستون این موتور سیکلت 67 در 42.5 میلی متر می باشد و تمامی اینترنال انجین این موتور سیکلت از آلیاژ بسیار سبک طراحی و ساخته شده است.