تقویت بالش – مناسب برای شبانه و کمپینگ

[ad_1]

بزرگسالان عشق ماجراجویی و یکی از بهترین escapades آنها لذت بردن از انجام کمپینگ. آنها عشق را به تنهایی سعی در مستقل و یادگیری برای زندگی مانند عشایر برای یک یا دو روز. یکی از چیزهایی که مطمئن شوید که برای آماده سازی خود است بزرگسالان کیسه خواب کوتاه خود را تقویت بالش و چاقو جیبی.

به همین دلیل آنها سعی می کنید برای باز کردن از پیچ برای برخی از زمان صرف یک شب به دور از تمدن است که به درک زیبایی از طبیعت است. یکی دیگر از دلایل این است که آنها می خواهند خود را به یک فضای تنفس – یک استراحت از خسته کننده و استرس زا و به حداقل صدای خود را nagger کارفرمایان است.

هنگامی که آنها در اردوگاه آنها دیدن به آن است که آنها همه چیز را آماده کرده. برنامه ریزی بسیار مهم است. آنها معمولا در گروه پنج نفر است. اولین چیزی که آنها نیاز به امن و راحت بزرگسالان کیسه خواب. خواب خود را کوسن در طول شب. این تخت خود – و به عنوان یک مسافر آنها نمی خواهید به از بین بردن کمپینگ خود را فقط به این دلیل که آنها در حال دروغ گفتن در اسفبار کیسه خواب. مکمل کیسه خواب خود را تقویت بالش. شما ممکن است بپرسید که چرا تقویت بالش زمانی که آنها می تواند پرتاب بالش و یا به طور منظم بالش.

وجود دارد یک توضیح علمی برای آن است. آن است که در همه زمان ها می شود به یک فرد کوسن سر خود را با یک تقویت نوع بالش. آن است که معمول بالش است که به مردم آرامش. اما تقویت بالش متفاوت است. آنها را به شکل استوانه ای و آنچه که مردم در مورد آن را می دانم است – آن است که تنها مورد استفاده برای دکوراسیون. شما نمی دانم که آن حمایتی شکل است ایده آل برای خواب و آن را می تواند در کاهش درد گردن, خروپف و آپنه خواب و بی خوابی ؟ این نیز بسیار آرام و آرامش بخش برای ذهن است.

است که چرا کمپ دیدن آن است که آنها هر دو کیسه خواب و تقویت بالش. گذشته از این چیزها آنها همچنین مطمئن شوید که آنها باید تمام اقدامات حفاظتی مانند چاقو جیبی چراغ فلش و کیت کمک های اولیه. آنها همچنین باید با آنها خود را از مواد غذایی کنسرو شده. آنها معمولا به این غذاهای چرا که آنها آسان به طبخ. برخی از آنها را همراه خود حمل بوتان سوز برای سریع و آسان پخت و پز.

پس از یک روز کار سخت در دفتر حرفهایها سعی کنید به باز کردن و از بین بردن خود را در تنش با داشتن یک کمپینگ. در مجموع رهایی از استرس آنها مطمئن شوید که آنها همه همینطور نوه ها با آنها. خود را در کیسه خواب خود را تقویت بالش خود کیت های اضطراری و مواد غذایی و وسایل شخصی. شروع به بسته بندی در حال حاضر و برنامه های خود را از اردوگاه بیرون.

[ad_2]