تغییر مکان سقف های هوا سرد

رنگهای مانند قهوه ای یک ساختار کلاسیک به فضا خواهد داد، در طراحی داخلی لابی یک دکور مینیمالیستی با ترکیبی از نوریال هایی مانند سفید و یا عاجی و لکه های زردی که استفاده از آنها کمی جسورانه به نظر می رسد و یا آبی و بنفش طرح های جذاب و برازنده ای را برای این کار به شما خواهد داد این رنگها با نقاشی های دیواری و لوازم جانبی از این دست دکوراسیون داخلی لابی را شیک و مدرن جلوه می دهد در عین حالی که رگه هایی از طرح کلاسیک را القا می نماید. می باشد که هر یک به نوبه خود با رعایت اصول ارگونومیک می توانند نقش به سزایی در سلامت افراد در طول مدت کار ایجاد کنند.مبلمان های اداری در دو نوع کلاسیک و مدرن وجود دارند که با توجه به نوع شغل و حرفه افراد و همچنین سلیقه آن ها انتخاب و طراحی می شوند. با این حال ، اگر تیم شما فقط می خواهد در جایی ساکت و خاموش کار کند ، پس همه این رنگ ها و دکوراسیون شما بلااستفاده می مانند یا بدتر از آن ، باعث ایجاد کینه در تیم شما می شوند.

این کار با دارا بودن چندین نکته مثبت باعث بالا رفتن عملکرد کارمندان و همچنین ایجاد روحیه نشاط در این گروه کاری خواهد شد. کاربرد رنگ های مختلف در محیط سبب بالا رفتن انرژی محیط و کارکنان می شود. همان گونه که بالاتر اشاره نمودیم، یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون داخلی ادارات، پارتیشن شیشه ای می باشد که سبب تفکیک بخش های مختلف اداره می شود. هر رنگی که ما در دنیای واقعی میبینیم و حس میکنیم و از آن در لباس ، خانه ، ماشین و .. خلاصه زندگی روزمره مان استفاده میکنیم یک دنیا داستان هیجان انگیز پشت سر خودش دارد و سالها و قرن ها فرهنگ و اصالت یک قوم و ملیت با خود یدک می کشد. به همین ترتیب ، اگرچه به جستجوی طراحی دفتر هستید، طراحی های دفترهای دیگر می تواند از نظر الهام گرفتن از محل کار شخصی شما مفید واقع شود ، اما بعد شما باید فرهنگ .

همچنین آمار دیگری نشان می دهد که فقط 13٪ از آن ها به دستگاه های تکنولوژیکی در محل کار دسترسی دارند. در روان شناسی رنگ ها ، رنگ نقره ای نشانگر سردی ، اعتبار ، پرستیژ ، شهرت و علم است . حتی استفاده بسیار محدود از رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی خانه ها می تواند تغییرات بزرگ و غیر قابل باوری ایجاد کند . امروزه در طراحی داخلی لابی اداری از متریال پارکت برای دیوار و کف پوش ها استفاده می شود چرا که در مقایسه با سنگ کمتر کثیفی را نمایش می دهد و در نورپردازی به صورت ویژه جذب و منعکس کننده نور می باشد و کمترین میزان کثیفی را نمایش می دهد و به سهولت با یک عدد دستمال خیس تمیز می شود. همه ما شاید ظروف و جاشمعی های زیبا و خیره کننده نقره را در خانه های مادربزرگ هایمان به خاطر بیاوریم .

ممکن است شما محل کار کاملاً باز یا دیوارهایی که با رنگ های اصلی تحریک کننده ، ایجاد کنید. مشخصا دو رنگ اصلی و پر کاربرد در آن زمان رنگ طلایی و نقره ای بود که با درخشندگی و زیبایی خاص شان شکوهی وصف ناپذیر به فضای خانه ها می دادند . گاهی هم استفاده از رنگهای متضاد و یا مکمل نمای زیبایی را به محیط القا میکند که برای استفاده از این تکنیک بهتر است با اصول ست کردن رنگ و ترکیب رنگها آشنا باشید. استفاده از درهای اتومات بازشونده یا با زدن کلید برای جلوگیری از بلند شدن افراد برای باز کردن درب نیز از عوامل تأثیر گذار برای یک دفتر کار مناسب هستند. و بهترین کار هم برای کسانی که در دکوراسیون شجاعت و جرات بالایی ندارند ولی دوست دارند تغییر و تحولی به دکوراسیون منزل شان بدهند، استفاده از رنگ نقره ای در مقیاس اصول طراحی داخلی فضای اداری کم است .