تغییر استراتژی تجاری برای شارژ مستقیم الکترونیکی ایرانسل

تغییر استراتژی تجاری برای شارژ مستقیم الکترونیکی ایرانسل

ایرانسل گزارش داد تعدیل در شیوه استفاده از مخزن در پیشنهاد احیای الکترونیکی مستقیم آن.

همانطور که در خبرها دیده و شنیده اید ، ایرانسل با اعمال این تغییر ، “مخزن” پرداخت شده از طرف هواداران به جای کسر میزان میزان هزینه ذکر شده ، به مبلغ پرداخت شده برای خرید شارژ اضافه می شود خرید شارژ مستقیم همراه اول

همانطور که لازم است ، تا این مرحله ، هنگام خرید مستقیم انرژی الکترونیکی توسط موسسات اعتباری ایرانسل ، مبلغ 9٪ مخزن از مبلغ پرداخت شده توسط حامی کسر می شود و مابقی مبلغ آن در سیم کارت وی شارژ می شود. در تکنیک جدید ، که برای هماهنگی شارژ الکترونیکی اعمال می شود ، علی رغم اندازه گیری هزینه ، میزان مخزن پرداخت می شود و شارژ ذکر شده کاملاً روی سیم کارت معمولی اعمال می شود.

به عنوان مثال ، اگر قبل از این تغییر ، یک مؤسسه مبلغ فوری 10،000 ریال برای حساب اعتباری خود خریداری کند ، 10 هزار ریال از مانده مالی وی کسر می شود و مبلغ 9100 ریال متعاقباً کسر مخزن به حساب ایرانسل وی اضافه می شود. پس از اعمال این تغییر ، با خرید شارژ فوری 10 هزار ریال ، مبلغ 10900 ریال از مانده مالی مشترک کسر و مبلغ اختصاصی 10 هزار ریال به حساب ایرانسل وی اضافه می شود.

این تغییر ، مطابق با تأیید کنندگان ایرانسل و برای از بین بردن هرگونه عدم اطمینان در اندازه گیری هزینه ، به آرامی در کلیه کانال های معاملات مستقیم شارژ الکترونیکی ایرانسل اعمال می شود.

دولت شاراجک بلافاصله برای ترغیب اعضای ایرانسل در اداره خود ، این پیشرفت را برداشته و پیوسته به دنبال تحقق حامیان عزیز مدیران مختلف بوده است. در مورد فرصتی خاموش که سوالی دارید با ما در تماس باشید.

شارژ مستقیم Ritell

با این شانس خاموش که فکر می کنید وارد کردن کد شارژ PIN هنگام افزایش حقانیت سیم کارت اعتباری Ritell دشوار است ، با مشکلاتی روبرو خواهید شد ، به عنوان مثال غیرقابل تشخیص بودن کد به دلیل خراش دادن کارت شارژ یا شما جالبترین ایده راجع به کد درخواست برای وارد کردن شارژ ندارید ، یا جایی هستید. در صورت عدم امکان وارد کردن کد ، می توانید از شارژ فوری Ritell استفاده کنید ، بنابراین اعتبار سیم کارت اعتباری Rytl شما به صورت مستقیم شارژ می شود و دیگر نیازی به وارد کردن کد پین ندارید.

برای خرید شارژ مستقیم Rittel ، می توانید به سایت rightelcall.com اشاره کرده و هزینه آن را از قسمت “تمدید فوری شارژ ریتل” خریداری کنید.

موثرترین روش برای وارد کردن شارژ ریتل و کشف بقیه شارژ

برای واردات و استفاده از شارژ ریتل ، متعاقبا خرید شارژ ، می توانید آن را در تلفن خود به شرح زیر وارد کنید:

علاوه بر این ، برای دانستن باقی مانده هزینه خود ، از کد همراه استفاده کنید:

شارژ ریتل ویزا

با خرید سیم کارتهای اعتباری Rittel ، ابتدا می توانید اعتبار حساب سیم کارت خود را دقیقاً مطابق آنچه شما ترجیح می دهید ، بالا ببرید ، و پس از آن از معیار مشابهی از Ritell استفاده کنید تا مدیریت را سازماندهی کنید. در امتداد این خطوط ، شما به احتمال زیاد می توانید هزینه مکاتبات خود را کنترل کنید. با استفاده از این سیم کارتها ، به کلیه اقدامات Rytl از جمله تماس ویدیویی و وب در سن سوم نزدیک خواهید شد.

خرید Irancell زنده در وب

موارد اصلی برای احیای مجدد ایرانسل در وب:

1. وب سایت خرید اینترنتی مبتنی بر Irancell Revive باید کمک پویا داشته باشد و همچنین باید دارای مجوز ثبت نام و اقدام باشد. چیز دیگری ، به سایت قابل اعتماد نخواهد بود.

2. در صورتی که پس از اتمام مرحله خرید آنلاین کارت انرژی ایرانسل ، مبلغی از کارت بانکی شما کسر شود اما شما ایرانسل را احیا نکردید ، استرس نداشته باشید ، پس از 15 دقیقه پول نقد دوباره به شما باز می گردد. دفترچه شما چیز دیگری ، از طریق پشتیبانی سایت با ما در تماس باشید.

3. از کنسول مجازی به همان اندازه که می توان انتظار داشت برای نگه داشتن عبارت مخفی کارت خود استفاده نکنید ، استفاده کنید.

نکته:

توجه داشته باشید که اگر پیام کوتاه مدت پویا باشد ، ممکن است کد شارژ را دریافت نکنید.

مشتری عزیز این سایت ، کاملاً برای شما مناسب است که انرژی ایرانسل را بخرید و مسائل امنیتی کاملاً در آن لحاظ شده است. با این وجود ، در صورت نیاز به خرید انرژی ایرانسل از طریق مقاصد مختلف ، به نکته قابل توجه توجه کنید که در صورت ضربه زدن بر روی دکمه اقساط ، به صفحه بانک منتقل خواهید شد.