تعمیر گوشی آیفون

همچنین مانند سری 12 در این سری هم خبری از شارژر درون جعبه نیست و یا باید از شارژر فعلی خود استفاده کنید یا شارژر را جداگانه تهیه کنید. این آموزش بر اساس یک گوشی پیکسل و همچنین اندروید 11 تهیه شده است. صحنهی دوم بیشتر یک سناریوی سلفی معمول است. آیفون SE با قیمت مقرون به صرفه و طراحی زیبا یکی از بهترین محصولات اپل است. هر دو گوشی دارای دوربین تک لنز عالی و صفحه نمایش LCD با کیفیت هستند. در آیفون ۸ پلاس شاهد دو حسگر ۱۲ مگاپیکسلی در پشت دستگاه هستیم که در این ناحیه بیرون زدگی را نیز همچون گذشته به همراه دارد.

همچنین هنگامیکه مشغول چک کردن آدرس آیپی خود باشید، آنگاه احتمالا دو آدرس IPv4 و IPv6 را نیز مشاهده خواهید کرد. همچنین باتری آیفون 8 پلاس بیشتر از آیفون 8 دوام دارد. آیفون ۶ پلاس به جز اندازه صفحه نمایش و وزن یک تفاوت با آیفون ۶ دارد و آن ثابتکننده تصویر در هنگام تصویربرداری است. در اکثر موارد، IPv4 هنوز هم آدرس آیپی اصلی است، اما به مرور زمان، IPv6 جای آن را خواهد گرفت. اگر هم آدرس IPv6 موجود باشد، آنگاه آن نیز در پایین صفحه، نشان داده خواهد شد.

اگر آدرس آیپی دستگاه خود را بلد باشید، آنگاه میتوانید آن را هم در شبکه خانگی و هم در فضای اینترنت، تشخیص دهید. البته گاهی اوقات تعمیر برد گوشی اپل امکان پذیر نخواهد بود و تنها با تعویض این قطعه می توان مشکلات ناشی از خرابی آن را برطرف نمود. این لنزها برای کار بدون نقص با سیستم عامل اختصاصی iOS 15 و پشتیبانی از پردازنده سیگنال تصویر (ISP) در A15 Bionic برای بهبود کاهش نویز ساخته شدهاند. 2. اگر هماکنون به شبکه وایفای خود متصل نشدهاید، آنگاه باید این کار را انجام دهید. 2. اگر هماکنون به شبکه خانگی خود متصل نشدهاید، آنگاه باید این کار را انجام دهید.

آدرسهای IPv4، کوتاهتر هستند، اما به دلیل تعداد بسیار بالای دستگاههای متصل شده به اینترنت، طبیعتا این آدرسها نیز انعطاف کافی را نخواهند داشت. آدرس آیپی عمومی یا جهانی، به مشاهده دستگاههای وصل شده به شبکه شما، در فضای اینترنت مربوط میشود. از آنجایی که این نوع آیپی، شبکه محور است، پس میتوان گفت که در خانه چه از گوشی، کامپیوتر دسکتاپ و یا هر دستگاه دیگری استفاده کنید، در هر صورت آیپی عمومی شما، یکسان خواهد بود. همانطور که در بالا نیز بدان اشاره کردیم، 2 نوع آدرس آیپی خصوصی و عمومی وجود دارند. در زیر به شیوه پیدا کردن آدرس IP خصوصی گوشی بر روی شبکه خانگی میپردازیم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی آیفون 8 پلاس 64 گیگ قیمت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.