تعداد 3 شماره تلفن صوتی VIRTUAL را در 3 دقیقه دریافت کنید

تعداد شماره تلفن مجازی چیست؟

با CallHippo می توانید در کمتر از 3 دقیقه از هر نقطه دنیا یک شماره تلفن مجازی خریداری کنید. هنگام برقراری تماس های خروجی ، شماره تلفن مجازی شما برای مشتریان نمایش داده می شود. می توانید با ارسال شماره تلفن یا از طریق برنامه ما تماس های دریافتی دریافت کنید. ثبت نام کن!!

تعداد بیشتری شماره تلفن را خریداری کنید VIRTUAL LOCAL (DID) برای بیش از 50 کشور
شماره تلفنهای مجازی ، همچنین به عنوان شماره گیری مستقیم به شماره گیری (یا شماره های DID) معروف هستند ، شماره هایی هستند که از یک سیستم تلفن مجازی برای برقراری و دریافت تماس استفاده می کنند.

آنها با استفاده از سیستم های تلفن سنتی PBX کار نمی کنند. تماس های انجام شده با استفاده از شماره های تلفن همراه مجازی از طریق اینترنت با استفاده از سیگنال های دیجیتال هدایت می شوند.

از آنجا که شماره تلفن های مجازی از اینترنت کار نمی کنند ، از هر وسیله ای که دارای یک اتصال اینترنتی فعال است ، می توان از آنها استفاده و دسترسی پیدا کرد. می توانید از طریق تلفن ، لپ تاپ یا حتی دسک تاپ خود تماس برقرار کرده و دریافت کنید!

چرا تجارت باید تعداد شماره تلفن های مجازی را بدست آورد؟
در استفاده از شماره تلفن مشاغل مجازی کارآیی زیادی وجود دارد. آنها با بار قابل توجهی از کامیون ها ارائه می شوند که می توانید انتخاب کنید. لازم به ذکر نیست ، آنها نسبت به سیستم های تلفنی سنتی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند.

یک شماره تلفن مجازی مخصوصاً برای شغلی که مشتریانی در سراسر جهان دارد ، مفید است. استفاده از تلفن های سنتی برای برقراری تماس های بین المللی می تواند منابع مالی یک شرکت را هدر دهد.

با این حال ، با استفاده از خرید شماره مجازی ، مشاغل می توانند آزادانه با مشتریان جهانی ارتباط برقرار کنند بدون اینکه نگرانی درباره صورتحساب تلفن داشته باشند. آنها فقط باید هزینه اتصال به اینترنت پایدار را بپردازند!

تقریباً در هر کشوری در جهان می توان شماره تلفن مجازی دریافت کرد. CallHippo ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد برای شماره های مجازی محلی در بیش از 50 کشور جهان است.

گرفتن یک شماره مجازی محلی نه تنها اعتماد به نفس شما را جلب می کند بلکه به کاهش هزینه های تماس نیز کمک خواهد کرد.

علاوه بر این ، یک تلفن مجازی بسیار انعطاف پذیر است. این کمک می کند تا شرکت ها تجارت خود را گسترش یا مقیاس دهند. این ثابت می کند که یک دارایی با ارزش از نظر رشد است.