تداوم محبوب جراحی زیبایی

[ad_1]

تصمیم به انجام عمل جراحی زیبایی است که یک انتخاب برای تحمیل تغییر دائمی به بدن خود را. مطلوب و قابل مشاهده تغییرات ممکن است دائمی اما همه چیز را هرگز به بازگشت به راه آنها قبل از عمل. این واقعیت ساده است که چیزی نمی توان نادیده گرفت اگر شما در میان هزاران نفر با توجه به یک جراحی کشیدن صورت ، سینه و یا عمل جراحی لیپوساکشن – سه محبوب ترین اعمال جراحی زیبایی در ایالات متحده است.

بزرگ کردن سینه (ایمپلنت)

حداقل دائم از سه محبوب ترین اعمال جراحی ایمپلنت در نهایت پشت سر هم و یا منقضی در بدن یک زن است که پس از آن باید حذف و یا جایگزین شده است. این درست است که صرف نظر از مواد اولیه ای که ایمپلنت ساخته شده است. آن است که یک ماده از زمان قبل از نتایج نامطلوب هستند و به طور بالقوه می تواند خطر سلامت مطرح.

جراحی کشیدن صورت

یک جراحی کشیدن صورت طراحی شده است که به سفت شدن پوست برای تولید یک ظاهر جوان. این روش کمک می کند تا معکوس برطرف کننده چین و چروک یا افتادگی پوست ناشی از تضعیف پوست و بافت های عضلانی. آن را نمی خواهد متوقف کردن روند پیری اما یک جراحی کشیدن صورت کمک خواهد کرد که مجموعه همه چیز به عقب چند سال و بیماران می توانید انتظار آن را به آخرین نقطه از پنج تا ده سال. بسیاری از بیماران برای انتخاب کردن یک درمان جدید که در آن نقطه. این یکی از قابلیت های دائمی روش.

اخیرا مطالعات انجام شده پیگیری پیشرفت از بیماران برای مدت پنج سال پس از تاریخ خود روش و نتایج بسیار مثبت است. این جراحی کشیدن صورت که طراحی شده بود به بیمار نگاه 5 سال جوانتر همچنان به نگه دارید تا باقی می ماند و غیر قابل کشف است که بیمار تا به حال هر کار انجام می شود.

لیپوساکشن

جراحی برداشتن چربی از منطقه خاص از بدن شده و در اطراف آن شکل مدرن از اواسط 1980s. سلول های چربی از بدن حذف دائمی هستند و در بدن تولید می کند که بیشتر سلول های چربی. اما این به این معنا نیست که کاهش وزن امکان پذیر نیست.

بقیه بدن را به ادامه کار در همان شیوه به عنوان آن را همیشه است. این به این معنی است که چربی است که به طور معمول خواهد بود ذخیره شده در سلول های چربی است که حذف شده اند را به سلول های دیگر که حذف شده اند. بسته به مقدار وزن را به دست آورد سلول های چربی حذف شده و به اندازه منطقه درمان ممکن است قابل مشاهده disproportional توزیع چربی است.

تا زمانی که بیمار قادر به حفظ وزن بدن و تجمع بیش از حد چربی بدن نتایج حاصل از لیپوساکشن عمل جراحی کاملا دائمی است.

[ad_2]