تجهیزات مورد استفاده توسط پزشکی و خدمات شرکت ها در بیمارستان

[ad_1]

کنترل عفونت موضوع مهمی برای امکانات بهداشتی در سراسر ایالات متحده در درمانگاه ها و بیمارستان ها نیاز به استانداردهای بالای بهداشتی به منظور کاهش خطر عفونت متقاطع از آلوده منسوجات. با توجه به دقیق بهداشت دستورالعمل ها است که باید رعایت شود بسیاری از امکانات بهداشتی را انتخاب کنید به استخدام پزشکی و خدمات خشکشویی. در اینجا برخی از اطلاعات در مورد تخصصی تجهیزات رختشویی مورد استفاده توسط پزشکی و خدمات شرکت.

ماشین لباسشویی

این محدوده از 6 کیلوگرم ماشین آلات برای ماشین آلات بزرگ با وزن 120 کیلوگرم. آنها می تواند برنامه ریزی برای انجام هر دو حرارتی ضد عفونی و سد شوی. نیز وجود دارد چند-برنامه ریزی ماشین آلات شستشو با طیف وسیعی از ویژگی های است که ایده آل برای تمیز کردن انواع مختلف منسوجات پزشکی. بسیاری از ویژگی های خاص مانند خودکار و زمان بندی اتوماتیک معکوس و کنترل دمای اتوماتیک. شستشو ماشین آلات مورد استفاده برای شستن پزشکی منسوجات تولید باید نتیجه شستشوی که با بهداشت و درمان خاص مورد نیاز است. پزشکی و خدمات شرکت با استفاده از تجهیزات رختشویی که ارائه کیفیت و دوام و قابلیت اطمینان برای درمانگاه ها و بیمارستان ها.

خشک کن

این می تواند LPG گاز یا برقی جست و خیز کردن خشک کن یا آبی استخراج است که کاهش زمان خشک شدن لباسهای زیر پزشکی با از بین بردن مقادیر بالایی از آب از پارچه. مدل های جدیدتر از جست و خیز کردن خشک کن دارای پمپ حرارتی تکنولوژی است که باعث می شود آنها را قادر به دست زدن به همه انواع بهداشت و درمان کتانی. جست و خیز کردن خشک کن استفاده می شود برای تمیز کردن منسوجات پزشکی طراحی شده برای حداکثر بهره وری. آنها خشک بیمارستان کتانی سریع تر و مقرون به صرفه نیز هست.

اتو کردن تجهیزات

زمانی که بهداشت و درمان منسوجات بوده است laundered آنها نیاز به یک حرفه ای به پایان برسد. پزشکی ماهر خشکشویی, خدمات شرکت های ارائه اتو تجهیزات است که ارائه می دهد بهترین راه حل برای اتو کردن نیازهای بیمارستان ها و درمانگاه ها. این محدوده از خشک شدن ironers به میز و تخت ironers. این شرکت با استفاده از ironers که قادر به اتو کردن انواع پارچه برای تولید نتایج عالی در هر زمان. مختلف ironers استفاده می شود برای انواع منسوجات از قبیل لباس و منسوجات خانگی و لننس جدول. لباس های شسته شده با استفاده از شرکت های ironers است که آسان به کار گیرند و دارای ویژگی های مختلف مانند کنترل دمای اتوماتیک و touchless دمای سیستم.

بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها و خانه های سالمندان با هدف بهبود خود را در لباس های شسته شده تولید از طریق کارآمد و خدمات خشکشویی. پزشکی ماهر خشکشویی, خدمات شرکت های ارائه بهترین راه حل به عنوان آنها حجم بالایی از لباس های شسته شده انجام می شود سریع تر در حالی که بیشترین توجه به کیفیت. این شرکت ها به درستی شستشو آیتم های مختلف به طور کامل و به طور مداوم است که کمک به بهبود کتانی موجودی تعمیر و نگهداری به طور قابل توجهی. حوله و ملافه و پتو و رختخواب و پد فرش mop سر و وسایل شخصی هستند همه تمیز متفاوت با توجه به مشخصات منحصر به فرد. عالی کتانی راه حل های مناسب است که یک بیمارستان مورد نیاز کمک به امن رضایت بیمار و سلامت. اجازه می دهد ماهر و حرفه ای برای انجام کار بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی و لذت بردن از مقرون به صرفه کتانی مدیریت.

[ad_2]