تجهیزات لازم برای یک سناریوی پینت بال بازی

[ad_1]

اگر شما در حال رفتن به شرکت در یک بازی نقش صحنه-فراخوانی سناریوی پینت بال بازی است که می تواند در هر نقطه از چند ساعت و حتی چند روز شما باید از قبل برنامه ریزی و بررسی کنید که شما باید تمام تجهیزات لازم.

مطمئن شوید که ملزومات پینت بال بازی را دریافت تایید از سناریو بازی کارکنان: بشکه پلاگین/sock, پینت بال مارکر پینت بال ماسک منبع قدرت و لباس است که نباید بیش از حد تنگ و یا خیلی شل. علاوه بر این فراموش نکنید که برای بسته یدکی بشکه و/یا نشانگر paintballs برای تمرین هدف حداقل یکی اضافی مخزن هوایی برای حفظ سرما در یخ قفسه سینه همراه با یک رادیو با هدست برای برقراری ارتباط مناسب و یک دوربین است.

به در نظر گرفتن که شما احتمالا تمام روز بازی با دوستان خود را, مطمئن شوید که شما را به برخی از کرم های ضد آفتاب به طوری که شما جلوگیری از گرفتن یک سوزاند. علاوه بر این بسته دافع حشرات برای جلوگیری از گاز گرفتن. نیازی به گفتن نیست, مطمئن شوید که شما را همراه با شما مقدار زیادی از آب است که شما نه تنها نوشیدنی, اما همچنین برای استفاده از خنک کننده مخازن هوایی و paintballs.

برخی از لوازم یدکی لباس و کفش نمی خواهد صدمه دیده است. شما همچنین ممکن است بخواهید به یک مدرسه/صحنه و لباس است که مناسب برای بازی شما خواهد شد بازی همراه با برخی از دنده باران در مورد آب و هوا معلوم بود بد است.

شامل در فهرست خود یک کهنه پاک کردن یا هر بشکه سواب یدکی قطعات تفنگ, چراغ قوه, دیجیتال, ماشین حساب و ابزار در مورد شما باید برای تعمیر تفنگ پینت بال همراه با آچار برای تنظیم سرعت. اگر شما حمل و نقل فضایی چپ را به یک جفت دوربین شکاری, آتش, کراکر, گوش, شاخه, پینت بال نارنجک و هفت تیر بمب های دود بلند گو حرف زدن و برخی از لوازم یدکی ،

فراموش نکنید که برای آوردن یک کیت کمک های اولیه چون شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است در خارج وجود دارد در زمینه پینت بال. این کیت کمک های اولیه باید شامل الکل مالش چسب و مسکن مانند Motrin یا تیلنول.

نیز وجود دارد دیگر غیر-بازی ضروریات است که شما نیاز به در نظر گرفتن. برای مثال اگر شما نمی توانید هر گونه رزرو هتل و طرح شما در کمپینگ خود را موجودی باید شامل: خشک هیزم اجاق گاز یا کوره و سوخت برای پخت و پز چادر کیسه خواب و بالش و فانوس و یا مشعل.

اگر شما بر روی یک سخت تجویز فراموش نکنید که به بسته همه چیز را که شما نیاز به گرفتن در پینت بال خود را سفر. این امر می تواند بهتر به ارمغان بیاورد برخی از آسان به مواد غذایی همراه با میله های قدرت و برخی از نوشابه های انرژی زا. شما نباید ترک کیف پول خود را در خانه به عنوان شما خواهد شد نیاز به پول برای سفر خود را.

تلفن همراه باید در ماشین نگه داشته اضطراری استفاده به عنوان ما مطمئن هستیم که شما نمی خواهید هر گونه تماس های غیر ضروری به تاخیر انداختن و یا قطع تفنگ پینت بال خود را. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم فراموش نکنید که در مورد بوی دهان شویه و حوله و دستمال مرطوب و دیگر محصولات بهداشتی.

همانطور که می بینید این است و نه یک لیست جامع از تجهیزات است که شما نیاز دارید و یا باید هر زمان که شما در یک پینت بال ماجراجویی برای چند روز. برنامه ریزی و شما را جریمه خواهد شد. از آن لذت ببرید.

[ad_2]