تجربه طبیعت – برو در یک سفر کمپینگ

[ad_1]

کمپینگ یک ضرورت در زمانهای گذشته مسافران شکارچیان و کاشفان اغلب مجبور بودند برای اقامت یک یا بیشتر در خارج از خانه. این روزها کمپینگ چیزی است که ما برای تفریح و برای بازگشت به اصول اولیه احساس. و این درست است وجود دارد کمی تغییر در راه ما کمپ این روزها در مقایسه با صد سال پیش ما نیاز به سرپناه و غذا و جای گرم به خواب. با این حال در این روز مدرن کمپینگ دنده از کیفیت بهتر و سپس در روز.

نیازهای اساسی

چه شما را با شما در یک سفر کمپینگ از فرد به فرد متفاوت است اما همه ما باید برخی از تجهیزات اساسی. برخی از افراد به عنوان کوچک که ممکن است با آنها و دیدن کمپینگ بقا دیگران نیاز بیشتر لوکس و خیلی بیشتر کمپینگ دنده با آنها. با پایه کمپینگ دنده منظور ما یک چادر و یک پارچه زمین و لباس و مواد غذایی و تجهیزات برای آماده سازی مواد غذایی با کیسه خواب و یک کیت کمک های اولیه. شما نمی توانید به رفتن به کمپینگ بدون این پایه تجهیزات کمپینگ, اما آن است که همیشه ممکن است به چیزهای بیشتر با شما. از آنجا که بیشتر و بیشتر مردم به کمپینگ با یک تریلر آنها می تواند بسیاری با آنها.

شما اولین کمپینگ ؟

اگر این است که خود را برای رفتن به اولین سفر کمپینگ شروع به کوچک. را انتخاب کنید یک محل نزدیک به خانه, بنابراین شما می توانید به خانه بازگشت اگر چیزی را اشتباه می رود و یا شما احساس نمی راحت در طول سفر کمپینگ خود را. خود را آماده کنید و ایجاد لیستی از همه چیز شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز. عجله نکنید هر چیزی در روز شما را ترک میکنند و بار خود را در ماشین و یا تریلر با همه بالا لازم کمپینگ دنده و هنگامی که شما باید جایی برای چیزهای دیگر شما می توانید که با شما به. اما مهم ترین مسائل می آید برای اولین بار. هنگامی که آن را ممکن است کسی با شما که تجربه camper بنابراین شما می توانند یاد بگیرند که برخی از فعالیت های کمپینگ.

برنامه ریزی مهم ترین آماده سازی است.

زمانی که شما رفتن به کمپینگ همه چیز پایین می آید به مهارت های برنامه ریزی شما نیاز به

– کتاب سایت کمپینگ در زمان

– لیست موجودی مواد غذایی و دنده

– فروشگاه برای همه چیز شما نیاز دارید

– بررسی آب و هوا برای روزهای آینده

– بررسی ماشین تریلر و یا RV قبل از اینکه شما را ترک

– مطمئن شوید که کسی در خانه می داند که شما هستند و چگونه به شما در رسیدن به

– امن خانه خود را

– برنامه ریزی مسیر شما در حال رفتن به

طبیعی کاشفان

بچه ها طبیعی هستند کاشفان زمانی که آنها می رسند در محیط جدید آنها غریزی رانده شده به کاوش و یادگیری همه چیز در مورد آن محل. یک سفر کمپینگ به ارمغان می آورد تا خود حس ماجراجویی و راه دیگری در زندگی از آنها استفاده می شود.

اول ایمنی

در پایه تجهیزات کمپینگ شما نمی توانید بدون یک کیت کمک های اولیه, و شما ممکن است در نظر خرید کامل کمک های اولیه کمپینگ کیت به دلیل وجود خواهد داشت کمی محصولات مختلف در این کیت از در خانه کیت کمک های اولیه. شما همچنین باید در مورد فکر می کنم اشکال دافع مار نیش کیت و آفتاب سوختگی و لوسیون. به یاد داشته باشید, آنتی هیستامین, قاتلان درد و داروهای تجویزی مانند ریه هنگامی که کسی از شما کمپینگ دوستان آسم دارند. سعی کنید برای پیش بینی در همه چیز شما می توانید از فکر می کنم نوع از رایج ترین صدمات و یا خطرات.

[ad_2]