تبریز| مهاجری: کسب 3 امتیاز مقابل پرسپولیس دور از انتظار نیست/ هدف اول مان گل نخوردن است- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم های ماشین سازی و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 20:15 فردا (جمعه) در ورزشگاه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به مصاف هم می روند.

رضا مهاجری، سرمربی فوتبال ماشین سازی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار داشت: این اولین نشست خبری ما بعد از یکسال در تبریز است و خوشحال هستم که دوباره در جو فوتبال تبریز قرار گرفته‌ام. درست است که شرایط فعلی با شرایط سال گذشته متفاوت است.

وی افزود: جا دارد قبل از ورود به بحث بازی فردا از هواداران خوب قائمشهری تیم نساجی مالک و مدیران این باشگاه تشکر کنم چون در مدتی که در خدمت این عزیزان بودیم همه‌جوره از ما حمایت کردند و خاطرات خوبی برای یکدیگر رقم زدیم. جا دارد اینجا و در نخستین نشست خبری رسمی در تبریز از آنها تشکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: امیدوارم نساجی بتواند در ادامه لیگ موفق باشد. خدا را شکر می‌کنم که از یک منطقه فوتبال‌خیز به یک منطقه فوتبال‌خیز دیگر آمدم. در واقع فوتبال در وجود و خونشان بوده و به تیم‌هایشان علاقه دارند.

مهاجری با اشاره به شرایط تیمش در ادامه لیگ نوزدهم خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم دوباره امانتی که به ما سپرده شده را به سلامت به سرمنزل مقصود برسانیم، البته کارمان مقداری سخت است. زمان‌مان کم و محدود بوده و بازیها فشرده هستند. شرایط تیم هم حساس است و فرصت زیادی نداریم.

وی افزود: قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان به جمع بچه‌های ماشین‌سازی اضافه شدم و در این فرصتی که از شروع کارمان داشتیم، روی مسائل ذهنی و روانی بازیکنان کار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در رابطه با دیدار گذشته تیمش یادآور شد: همان‌طور که دیدید، در نیمه نخست بازی با نفت مسجدسلیمان هم اصلاً فوتبالمان قابل دفاع و در حد نام ماشین‌سازی نبود اما در نیمه دوم توانستیم فوتبال بهتری ارائه کنیم. همین موضوع باعث شد چندبار خودمان را در آستانه گلزنی قرار دهیم اما واکنش دروازه‌بان حریف و بی‌دقتی بچه‌هایمان موجب شد که امتیاز حساسی را از دست دهیم.

مهاجری در خصوص دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فردا بازی حساسی مقابل این تیم داریم. پرسپولیس نیاز به تعریف و تمجید من ندارد. این تیم 3 دوره قهرمان شده و امسال هم شانس اول قهرمانی است اما می‌توانم این قول را به مردم عزیز تبریز و آذربایجان بدهم که بچه‌های ما واقعاً می‌خواهند کاستی‌های گذشته و نتایجی که باید می‌گرفتیم اما نگرفتیم را جبران کنند.

وی با اشاره به آمادگی بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: این بچه‌ها فقط به کمی اعتمادبه‌نفس و خودباوری نیاز دارند. در همین راستا با توجه به فشردگی بازی‌ها، 2 بازی سخت در خوزستان و فاصله کم بازی‌ها، بیشتر روی ذهن و روان و شکل‌های سایه زنی کار کردیم. امیدواریم فردا بتوانیم ضمن ارائه بازی خوب، نتیجه لازم که دور از انتظار نیست را هم کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در پاسخ به این سؤال که تیمش برای کسب یک امتیاز به مصاف پرسپولیس می‌رود یا بازیکنانش به دنبال کسب 3 امتیاز مقابل این تیم هستند، گفت: ما تمام تلاشمان را برای بردن و نتیجه گرفتن انجام می‌دهیم اما همه‌چیز دست ما نیست. استراتژی ما این است که گل نخوریم و بتوانیم موقعیت‌های گلزنی ایجاد کنیم. پرسپولیس تیمی است که از حداقل فرصت‌ها، استفاده حداکثری می‌کند. سال گذشته نیز در تبریز تا لحظات آخر بازی پایاپایی داشته و حتی خیلی جاها هم برتر از پرسپولیس بودیم اما متأسفانه یک‌لحظه غفلت باعث شد امتیاز بازی را از دست بدهیم.

مهاجری ادامه داد: همانطور که گفتم تلاش ما این است که دروازه‌مان را بسته نگه‌داشته و با بازی منطقی نسبت به توان و شرایط تیممان بتوانیم به پرسپولیس گل بزنیم.

وی در مورد افزایش تعداد تعویض‌ها در شرایط کرونایی گفت: ما در بازی گذشته 4 تعویض انجام دادیم ولی باید توجه داشت که تعویض‌ها کیفیت کار تیم را بالا ببرند. با توجه به نیاز تیم‌مان دو تعویض در بین دونیمه انجام دادیم و دو تعویض در حین بازی انجام دادیم تا بتوانیم شرایط بازی را برگردانیم. البته نیمکت هم باید کیفیت لازم برای تعویض را داشته و این تعویض‌ها منجر به بهبود روند تیم شود، در غیر این صورت استفاده از 5 تعویض لزومی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در پایان گفت: هدف ما در بازی فردا کسب 3 امتیاز است. فوتبال نیاز به کار، تمرین و تلاش دارد. باید با زحمت کشیدن به هماهنگی لازم برسیم. با توجه به زمان کمی که برای تمرینات داشتیم، قدرت و شرایط ریسک زیادی نداریم و ضمن کاستن از اشتباهات خودمان، منتظر اشتباهات حریف هستیم تا از فرصت‌های پیش آمده به بهترین نحو استفاده کنیم.

انتهای پیام/116/ف

[ad_2]

Source link